آپدیت ایمیل تبریز

Tabriz email updates َand Reform email list
Duration:
IR

آپدیت ایمیل تبریز انجام شد و آرشیو ایمیل تبریز به بانک ایمیل سایت در تاریخ 92/12/12 اضافه شد . شما می توانید با خرید آرشیو ایمیل اصلی و کامل سایت ایمیل تبریز را هم بهمراه بانک ایمیل اصلی سایت دریافت کنید.

آپدیت ایمیل تبریز

آپدیت ایمیل تبریز

  • آپدیت ایمیل تبریز

آپدیت ایمیل تبریز در بسته های بانک ایمیل شهرها در آرشیو ایمیل اصلی . بازدیدکنندگان و مشتریان گرامی سایت تبلیغاتی ایمیلر می توانند از 2 روش آپدیت ایمیل تبریز یا همان بانک ایمیل تبریز را تهیه کنند:

  • خرید آپدیت ایمیل تبریز:

با خرید بسته ایمیل تبریز شما 30 هزار ایمیل مربوط را برای ارسال تبلیغات ایمیل خود دریافت می کنید. قابل ذکر است که این آرشیو به صورت کاملا دقیق و جمع آوری و دسته بندی شده و شما بعد از خرید می توانید به راحتی بعد از وارد کردن لیست اقدام به ارسال کنید.

  • خرید فول آرشیو سایت :

با خرید این مجموعه شما بهمراه آپدیت ایمیل تبریز آرشیو از 2 میلیون رایانامه ایرانی را که کاملا فعال ، جدید و تفکیک شده می باشد را تهیه کنید که اگر بهمراه ارسال تبلیغات ایمیلی به تبریز قصد ارسال انبوه و وسیع تری دارید بتوانید از این لیست های تفکیک شده استفاده کنید. قیمت این مجموعه 15 هزار تومان می باشد که نسبت به ارزش واقعی فول آرشیو این قیمت بسیار مقطوع و پایین می باشد.

  •  در چه تبلیغاتی از آپدیت ایمیل تبریز استفاده کنم؟!

اگر شما می خواهید تبلیغات ارسال کنید و برای شما فرقی نمی کند که کسی که ایمیل را مشاهده می کند در کدام شهر و استان باشد ، این بسته هم مفید می باشد به دلیل فعال و جدید بودن این آرشیو قطعا می توانید شما را به هدفتان برساند . اگر شما در تبریز و یا در هر جای دیگر ایران عزیز هستید و می خواهید به افراد ساکن در تبریز و استان آذربایجان شرقی ایمیل ارسال کنید . این بسته کار شما را راحت کرده و بدون هیچ زحمتی می توانید در شهر تبریز تبلیغات کنید . آپدیت ایمیل تبریز شامل 30 هزار رایانامه از کاربران محترم تبریز و آذربایجان شرقی می باشد که خود این بسته تفکیک شده می باشد به 2 دسته کلی رایانامه افراد معمولی و رایانامه مشاغل فعال و مهم در تبریز . توضیحات درباره این بسته را بیان نمودیم . اگر شما در هر ضمینه ای پرسشی دارید می توانید با ما تماس گرفته . فقط کافیست به قسمت ارتباط با ما رفته و اقدام لازم را انجام دهید . باتشکر

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code