ایمیل تفکیک شده دانشجویان به 11 رشته دانشگاهی ، بانک ایمیل دانشجویان که در تاریخ 22/03/1393 ارائه شده ، آرشیوی از 10 هزار ایمیل تفکیک شده
Brand: ایمیلر
Manufacturer: http://www.emailer1.ir
Model: Students emails bank
Product ID: 500
$2.00 New

ایمیل تفکیک شده دانشجویان

ایمیل تفکیک شده دانشجویان به 11 رشته دانشگاهی در ادامه آرشیو بانک ایمیل دانشجویان ایرانی ارائه شده است. بانک ایمیل دانشجویان که در تاریخ 22/03/1393 ارائه شده ، آرشیوی از 10 هزار ایمیل تفکیک شده دانشجویان ایرانی فعال در اینترنت می باشد.هر لیست ایمیل این بسته حاوی دانشجویان رشته های مربوط می باشد. با احتساب بانک دانشجویان قبلی سایت ایمیلر ، آرشیو دانشجویان کامل تر می شود و دست تبلیغ کنندگان به دانشجویان را باز تر خواهد کرد.

ایمیل تفکیک شده دانشجویان ایرانی

ایمیل تفکیک شده دانشجویان ایرانی

نام : بانک ایمیل تفکیک شده دانشجویان

تعداد : 10 هزار ایمیل

قیمت : این بسته فقط 5 تومان می باشد

  • لیست ایمیل دانشجویان ایرانی

برای خرید آرشیو کامل دانشجویان ایرانی می توانید از سربرگ بالای سایت بر روی بانک ایمیل > ایمیل دانشجویان ، مراجعه فرماید. قابل ذکر است که ایمیل تفکیک شده دانشجویان یکی از بسته های ایمیلی سایت می باشد که تعداد درخواست زیادی دارد. در لیست ایمیل 11 رشته دانشجویان جدید ارائه شده است تا کسانی که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی به دانشجویان رشته های مورد نظر را دارد بتواند از این بسته به راحتی استفاده کنند.

ایمیل داشنجویان با تفکیک رشته های دانشجویی

لیست ایمیل دانشجویان در این بسته ارائه شده به 11 لیست تقسیم شده است که در همین جا می خواهیم توضیحات کوتاهی از این لیست عنوان کنیم:

– ایمیل دانشجویان رشته های مدیریت و حسابداری

در لیست ایمیل تعدادی از دانشجویان فعال رشته های همچون : رشته های مدیریت و حسابداری در سطح کشور جمع آوری شده است.

– بانک دانشجویان رشته های برق و الکترونیک:

در این آرشیو کاربران فعال که دانشجوی رشته های فنی مانند برق و الکترونیک هستند تهیه شده و به همراه این بسته ارائه شده است.

– بانک حقوق

بانک ایمیل دانشجویان رشته های حقوق و وکالت که در سال 93 تهیه شده و کاملا فعال می باشد .

–  بانک ایمیل دامپزشکی

بانک دانشجویان دامپزشکی ایرانی در سطح کاردانی و کارشناسی تا دکترا که این افراد در اینترنت فعال بوده اند و از نظر تفکیک بندی شهرها باید بگویم تمام آرشیو دانشجویان این بسته مختلط هستند.

– بانک تحصیلکردهای زبان های خارجی :

این آرشیو شامل افراد در حال تحصیل و فارغ التحصیل در ضمینه زبان های خارجی می باشد و یا کسانی که به نوعی با مترجمی مرتبط هستند.

– بانک عمران

بانک دانشجویان رشته های عمران در سراسر کشور از تمام دانشگاهها

– بانک دانشجویان رشته های کشاورزی

ایمیل افراد تحصیلکرده و دانشجو از رشته های کشاورزی در تمام سطوح

– بانک دانشجویان کامپیوتر

ایمیل دانشجویان کامپیوتر از جمله: سخت افزار ، نرم افزار و تمام رشته های مرتبط

– بانک دانشجویان معماری و نقشه کشی

ایمیل دانشجویان در تمام سطوح و شهر از رشته های نقشه کشی و معماری

  • ایمیل تفکیک شده دانشجویان با فرمت اکسل

بسته دانشجویان بهمراه لیست ایمیل اصلی که با فرمت نوشتاری می باشد با فرمت اکسل برای راحتی تبلیغ چی ها ارائه شده است و می توانید به راحتی از آرشیو ایمیل های این بسته تبلیغاتی استفاده کنید. این آرشیو به بسته های قبلی دانشجویی سایت که قبلا ارائه شده اضافه شد و هم اکنون در سربرگ ایمیل دانشجویان در دسترس می باشد.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه – فقط 5 هزار تومان می باشد.

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code