ایمیل جیمیل

بانک ایمیل جیمیل ایرانی سایت شامل کامل ترین آرشیو جیمیل برای ارسال ایمیل تبلیغاتی
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه تبلیغاتی ایمیلر

ایمیل جیمیل به خاطر راحتی ارسال ایمیل تبلیغاتی نسبت یه یاهو بیشتر مورد توجه تبلیغ چی ها می باشد . بدین منظور سایت ایمیلر تلاش نموده همواره بانک ایمیل جیمیل خود را بروز نگه دارد . به این خاطر گروه ایمیلر از چندی پیش برای ارائه بسته ایمیل جیمیل فعال و بروز ارائه کند تا کسانی که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی به ایمیل جیمیل را دارند به بهترین وجه تبلیغات خود را ارسال کنند . از این رو تمام آرشیو جیمیل قدیمی سایت حذف شد و آرشیو اصلاح شده ای که تست شده می باشد در تاریخ 92/11/30 در سایت قرار گرفت

  • نام : بانک ایمیل جیمیل

  • تعداد : 140 هزار ایمیل جیمیل

  • قیمت : 5 هزار تومان

ایمیل جیمیل

  • ایمیل جیمیل

ایمیل جیمیل جدید سایت ایمیلر شامل 140 هزار ایمیل جیمیل تهیه شده در بهمن 92 که کاملا فعال و تست شده می باشد . این آرشیو بسیار مناسب برای ارسال راحت ایمیل تبلیغاتی برای کسانی که می خواهند به صورت رایگان ایمیل تبلیغاتی ارسال کنند و یا هزینه ای برای ارسال ایمیل نکنند.

  • سرویس ایمیل جیمیل

سرویس جیمیل امکان ارسال گروهی به ایمیل جیمیل را فراهم کرده . با استفاده از این سرویس می توانید به راحتی روزانه 1 هزار ایمیل ارسال کنید ، قبلا آموزش استفاده از امکانات این ویژه گی گوگل آموزش داده شده بود که با تغییر قالب این پست حذف شد . به زودی آموزش کامل تر استفاده از سرویس ایمیل گروهی جیمیل را تهیه و در سایت قرار میدهیم . هم اکنون می توانید با خرید این بسته آرشیو کامل از بروز ترین ایمیل های جیمیل را داشته باشید و با خیال آسوده اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی به ایمیل جیمیل بکنید.

  • بانک ایمیل سایت ایمیلر

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

پرداخت آنلاین و دریافت بانک ایمیل جیمیل در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید بانک ایمیل جیمیل : برای خرید بانک ایمیل جیمیل ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code