ایمیل دانشجویان
ایمیل دانشجویان

ایمیل دانشجویان

بانک ایمیل دانشجویان ایرانی شامل آرشیو افراد و دانشجویان فعال در چند رشته پر مخاطب
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: bank email students
Product ID: 3
7 based on 20 reviews
$2.00 New

ایمیل دانشجویان ایرانی شامل 10 هزار ایمیل جدید کاملا فعال ایرانی می باشد و بهمراه آرشیو کامل ایمیل دانشجویان ایرانی پیشین سایت ارائه شده است. آرشیو پیشین سایت هم کاملا فعال می باشد و این 10 هزار ایمیل دانشجویان ایرانی به این آرشیو اضافه شده است که سر جمع این آرشیو بالغ بر 100 هزار ایمیل دانشجویان ایرانی می باشد . بانک ایمیل دانشجویان ایرانی بسته مناسبی برای تبلیغات می باشد و سایت ایمیلر این بسته را تهیه و برای استفاده تبلیغ چی های محترم قرار داده است.آرشیو  تست شده و کاملا فعال می باشد و با کمی تلاش و با ارسال موفق ایمیل تبلیغاتی به ایمیل دانشجویان ایرانی می توانید تبلیغات بسیار موفقی انجام دهید.

  • ایمیل دانشجویان ایرانی

  • تعداد : 10 هزار رایانامه

  • قیمت : 5 هزار تومان

بانک دانشجویان ایرانی

این بسته شامل 10 هزار ایمیل جدید قشر دانشجو کاملا فعال ایرانی می باشد و بهمراه آرشیو کامل ایمیل دانشجویان پیشین سایت ارائه شده است. آرشیو پیشین سایت هم کاملا فعال می باشد و این 10 هزار ایمیل به آرشیو سایت اضافه شده است که سر جمع این رایانامه ها یعنی بالغ بر 100 هزار ایمیل قشر دانشجوی ایران می باشد . این بسته مناسب برای تبلیغات به دانشجویان می باشد و سایت ایمیلر این بسته را تهیه و برای استفاده تبلیغ چی های محترم قرار داده است. آرشیو نامبرده تست شده و کاملا فعال می باشد و با کمی تلاش و با ارسال موفق می توانید تبلیغات بسیار موفقی انجام دهید.

بسته ویژه برای تبلیغات به دانشجویان می باشد . اگر شما هم قصد ارسال تبلیغات ایمیلی به دانشجویان را دارید. ارسال ایمیل تبلیغاتی به دانشجویان و این بسته بهترین روش تبلیغات می باشد . شما می توانید با کمترین هزینه و تهیه بانک فوق ، تبلیغات خود را به  قشر دانشجو به بهترین نحوه و به سادگی انجام دهید.

بانک ایمیل سایت ایمیلر

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس رایانامه را  در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code