بازنگری بانک ایمیل مشاغل

بازنگری بانک ایمیل مشاغل ، بانک ایمیل مشاغل در موضوعات بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی و بانک ایمیل لوازم خانگی و خدمات کامپیوتری بازنگری شد.
Starts: 10/31/2013 03:22 pm
Ends: 07/16/2014
Duration: 7 hours: and 26 minutes
IR

  • بازنگری بانک ایمیل مشاغل

بانک ایمیل مشاغل سایت تبلیغاتی ایمیلر در تاریخ 92/08/09 بازنگری شد و تغییراتی در آن صورت گرفت.بانک ایمیل مشاغل در موضوعات بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی و دسته های شرکت ها و کسب و کارهها در دسته بانک ایمیل لوازم خانگی و بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر به صورت کلی بازنگری شد و تعداد 3 هزار ایمیل جدید اضافه شد و تعداد 2 هزار ایمیل کاربرانی که در ارسال ایمیل تبلیغاتی ما برگشتی از طرف آنها نبود حذف شدند. و تعداد 1 هزار ایمیل افراد مختلف که در فضای مجازی اقدام به فروش انواع محصولات اینترنتی میکردند به سایت اضافه شد. بازنگری بانک ایمیل سایت به طور مداوم انجام میشود و گروه تبلیغاتی ایمیلر در بازنگری بانک ایمیل مشاغل این دسته ایمیلی را بروز رسانی کرد.

بازنگری بانک ایمیل مشاغل

بازنگری بانک ایمیل مشاغل

  • بازنگری بانک ایمیل مشاغل

بانک ایمیل مشاغل سایت تبلیغاتی ایمیلر در تاریخ 92/08/09 بازنگری شد و تغییراتی در آن صورت گرفت. در موضوعات بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی و دسته های شرکت ها و کسب و کارهها در دسته بانک ایمیل لوازم خانگی و بانک ایمیل خدمات کامپیوتری به صورت کلی بازنگری شد و تعداد 3 هزار ایمیل جدید اضافه شد و تعداد 2 هزار ایمیل کاربرانی که در ارسال ایمیل تبلیغاتی ما برگشتی از طرف آنها نبود حذف شدند. و تعداد 1 هزار ایمیل افراد مختلف که در فضای مجازی اقدام به فروش انواع محصولات اینترنتی میکردند به سایت اضافه شد. آپدیت آرشیو سایت به طور مداوم انجام میشود و گروه تبلیغاتی ایمیلر در دسته کسب و کارها و مشاغل شهرها بروز رسانی را در این تاریخ انجام داد.

  • فول آرشیو لیست مشاغل سایت ایمیلر

لیست رایانامه و پست الکترونیکی مشاغل یکی از بهترین بسته های ایمیلی برای تبلیغات می باشد که ما اهمیت ویژه ای برای بروز نگه داشتن این دسته میدهیم. بازنگری آپدیت لیست ها در ماه در چندین نوبت انجام می شود ، این بسته بروز ترین بسته های ایمیل مشاغل در اینترنت می باشد. تغییرات در چندین بسته و در آرشیو اصلی سایت اعمال شد و شما می توانید بسته بانک ایمیل سایت که از سربرگ بالای سایت قابل دسترس می باشد به صورت آنلاین سفارش دهید و از آن استفاده کنید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code