بانک ایمیل آبان ماه

بانک ایمیل آبان ماه سال 1392 شامل ایمیل های جدید آبان برای ارسال ایمیل تبلیغاتی
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: bank email November
Product ID: 8
20 based on 7 reviews
$2.00 New

بانک ایمیل آبان ماه بسته ایمیلی 90 هزار تایی از کاربران فعال آبان ماه می باشد. بانک ایمیل آبان ماه در ادامه بروزرسانی بانک ایمیل ماههای سال می باشد که هر ماه در سایت ایمیلر قرار داده می شود. بانک ایمیل آبان ماه آرشیو ایمیل بدون تکرار و ایمیل غیر فعال و جدیدترین بانک ایمیل ایرانی می باشد که برای تبلیغ افراد و تمام کسانی که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی دارند ، مناسب می باشد. بانک ایمیل آبان بیسته فوق العاده با بیش از 90 هزار ایمیل جدید ایرانی که کاملا سالم و ولید شده می باشند. بانک ایمیل آبان ماه را می توانید هم اکنون با قیمت فقط 5 هزار تومان تهیه فرمایید.

 • بانک ایمیل آبان ماه

 • بسته و آرشیو های ایمیلی فوق تست شده با بازدهی بالا مناسب همه تبلیغ کنندگان می باشد.

 • نام: بانک ایمیل آبان ماه سال 1392

 • تعداد ایمیل بانک : بیش از 90 هزار ایمیل

 • قیمت : 5 هزار تومان
بانک ایمیل آبان ماه

بانک ایمیل آبان ماه

بانک ایمیل آبان ماه بسته ایمیلی 90 هزار تایی از کاربران فعال آبان ماه می باشد. بانک ایمیل آبان ماه در ادامه بروزرسانی بانک ایمیل ماههای سال می باشد که هر ماه در سایت ایمیلر قرار داده می شود. بانک ایمیل آبان ماه آرشیو ایمیل بدون تکرار و ایمیل غیر فعال و جدیدترین بانک ایمیل ایرانی می باشد که برای تبلیغ افراد و تمام کسانی که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی دارند ، مناسب می باشد. بسته  آبان آرشیوی فوق العاده با بیش از 90 هزار ایمیل جدید ایرانی که کاملا سالم و ولید شده می باشند. این آرشیو را می توانید هم اکنون با قیمت فقط 5 هزار تومان تهیه فرمایید. اگر بدنبال جدیدترین ایمیل های کاربران ایرانی هستید. از آرشیو بانک ایمیل ماههای سال دیدن کنید ، این آرشیو شامل جدیدترین و بروز ترین بانک ایمیل کاربران ایرانی می باشد. برای تهیه کافیست بر روی کلید خرید در انتهای صفحه کلیک کنید و به صورت آنلاین وجه را توسط درگاه امن پارسپال پرداخت کنید تا بسته و آرشیو ایمیلی مورد نظر به آدرس ایمیل که در ابتدای خرید وارد کردید ارسال شود.

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

 • آخرین بروزرسانی بانک ایمیل ماههای سال :

بسته ایمیلی از جدیدترین های بهمن 92 آخرین بروزرسانی بسته ماههای سال می باشد که در تاریخ 92/12/07 در سایت قرار گرفت.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

2 دیدگاه

 1. محمد
  دسامبر 16, 2013 ساعت 8:31 ب.ظ

  سلام
  می شه بهم ایمیل بزنی و بگی چطور می تونم ایمیل گروهی ارسال کنم.
  چون من چندتایی نرمافزار امتحان کردم همشون یا دوسوت ایمیل رو اسپمر می شناخت یا مشکلات دیگه ای داشت.

  پاسخ
  • مدیر سایت
   دسامبر 16, 2013 ساعت 10:43 ب.ظ

   با سلام
   شما میل چیمپ امتحان کنید مطمئنا جواب خواهد داد . از قسمت سربرگ ( آموزش میل چیمپ ) می تونید استفاده کنید.
   باتشکر

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

*

code