بانک ایمیل آذر ماه

بانک ایمیل آذر ماه سال 92 شامل آرشیو ایمیل های فعال در آذر ماه
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: bank email December
Product ID: 9
5 based on 15 reviews
$2.00 New

بانک ایمیل آذر ماه 92 آماده و برای تبلیغ ایمیلی و ارسال ایمیل تبلیغاتی مشتریان سایت توسط گروه ایمیلر ارائه شد. بانک ایمیل آذر ماه شامل 30 هزار ایمیل فعال ایرانی آذر ماه می باشد که در طول آذر ماه تهیه و تست شده و بعد از آماده سازی نهایی بانک ایمیل آذر ماه برای تمام کسانی که منتظر جدیدترین ایمیل های ایرانی هستند ارائه شد. بانک ایمیل آذر ماه آرشیو فعال و ولید شده از ایمیل های جدید ایرانی می باشد شما می توانید با استفاده از بانک ایمیل آذر ماه ، تبلیغات ایمیلی و ارسال ایمیل تبلیغاتی خود را افزایش داده و یکی از بهترین ها در ضمینه ایمیل مارکتینگ باشید.

  • تعداد ایمیل : 30 هزار ایمیل

  • قیمت : فقط 5 هزار تومان

  • بانک ایمیل آذر ماه

بانک ایمیل آذر ماه

بانک ایمیل آذر ماه

  • بانک ایمیل آذر ماه

بانک ایمیل آذر ماه 92 آماده و برای تبلیغ ایمیلی و ارسال ایمیل تبلیغاتی مشتریان سایت توسط گروه ایمیلر ارائه شد. بانک ایمیل آذر ماه شامل 30 هزار ایمیل فعال ایرانی آذر ماه می باشد که در طول آذر ماه تهیه و تست شده و بعد از آماده سازی نهایی بانک ایمیل آذر ماه برای تمام کسانی که منتظر جدیدترین ایمیل های ایرانی هستند ارائه شد.

  • بانک ایمیل ماههای سال

بانک ایمیل آذر بهمن آخرین بروزرسانی بانک ایمیل ماههای سال می باشد که در تاریخ 92/12/07 در سایت ایمیلر قرار گرفت . بسته ماههای مربوط به آپدیت ماهانه می باشد و در آن قسمت قرار میگیرد. آخرین بروزرسانی دسته ماههای سال بسته ایمیلی : بانک ایمیل آذر بهمن می باشد که شامل 40 هزار رایانامه جدید و در بهمن ماه تهیه شده است. بانک ایمیل بهمن ماه یازدهمین بسته ایمیلی سایت در قسمت قسمت ماههای سال می باشد و در هر بسته ایمیلی بین 40 تا 60 هزار پست الکترونیکی فعال و جدید قرار دارد. اگر شما هم میخواهید هر ماه به افراد جدیدی محصولات خودتان را تبلیغ کنید ، این بهترین بسته برای تبلیغات می باشد . و با تهیه آرشیو ماههای سال جدیدترین و فعال ترین آرشیو ایمیلی را تهیه می کنید. جدیدترین بسته بانک ایمیل ماههای سال ، بسته بانک ایمیل بهمن 92 می باشد که در تاریخ 92/12/07 به سایت اضافه شد . این بسته شامل 40 هزار رایانامه فعال ایرانی در بهمن ماه 92 می باشد و با قیمت 5 هزار تومان بفروش میرسد.

  • بانک ایمیل سایت ایمیلر

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

  • نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code