بانک ایمیل آگهی دهندگان

بانک ایمیل آگهی دهندگان : شامل بیش از 10 هزار ایمیل افراد آگهی دهنده در سایت های آگهی که این بسته ایمیلی اولین آرشیو آگهی دهندگان بر اساس شهرهای ایران است. بانک ایمیل آگهی دهندگان شامل ایمیل افراد آگهی دهنده در تهران و 3 شهرستان تهران بهمراه 18 استان دیگر ایران می باشد.
Brand: ایمیلر
Manufacturer: ایمیلر
Model: آگهی دهندگان
Product ID: 52
175 based on 5 reviews
$2.00 New
 • بانک ایمیل آگهی دهندگان تفکیک شده شهرها

بانک ایمیل آگهی دهندگان : شامل بیش از 10 هزار ایمیل افراد آگهی دهنده در سایت های آگهی که این بسته ایمیلی اولین آرشیو آگهی دهندگان بر اساس شهرهای ایران است. بانک ایمیل آگهی دهندگان شامل ایمیل افراد آگهی دهنده در تهران و 3 شهرستان تهران بهمراه 18 استان دیگر ایران می باشد. بانک ایمیل آگهی دهندگان بهترین بسته ایمیلی برای سایت های آگهی و کسانی که قصد جذب این افراد را دارند.

انک ایمیل آگهی دهندگان

بانک ایمیل آگهی دهندگان : شامل بیش از 10 هزار ایمیل افراد آگهی دهنده در سایت های آگهی که این بسته ایمیلی اولین آرشیو آگهی دهندگان بر اساس شهرهای ایران است.

 • نام : بانک ایمیل آگهی دهندگان تفکیک شده شهرها

 • تعداد : بیش از 10 هزار ایمیل آگهی دهنده

 • قیمت : 5 هزار تومان

بانک ایمیل آگهی دهندگان : شامل بیش از 10 هزار ایمیل افراد آگهی دهنده در سایت های آگهی که این بسته ایمیلی اولین آرشیو آگهی دهندگان بر اساس شهرهای ایران است. بانک ایمیل آگهی دهندگان شامل ایمیل افراد آگهی دهنده در تهران و 3 شهرستان تهران بهمراه 18 استان دیگر ایران می باشد. بانک ایمیل آگهی دهندگان بهترین بسته ایمیلی برای سایت های آگهی و کسانی که قصد جذب این افراد را دارند.

 • بانک ایمیل آگهی دهندگان تفکیک شده شهرها

بانک ایمیل آگهی دهندگان شامل لیست ایمیل افراد که در سایت های آگهی و نیازمندی های ایرانی در سال 93 فعالیت داشته و در این سایتها فعالیت می کرده اند. بانک ایمیل اختصاصی آگهی دهندگان توسط ایمیلر تهیه و در تاریخ 2014-07-12 و یا در تاریخ 21 تیر ماه سال 93 در سایت قرار داده شده است. سایت های آگهی تازه تاسیسی که بدنبال جذب مخاطب می باشند، آرشیو ایمیل آگهی دهندگان سایت ایمیلر بهترین بسته برای آنان می باشد.

 • بانک ایمیل آگهی دهندگان : تست لیست ایمیل

لیست ایمیل آگهی دهندگان اینترنتی سایت ایمیلر تست شده با بازدهی بالا می باشد و می توان با ارسال ایمیل تبلیغاتی هدفمند به همین تعداد یعنی ( 10 هزار ایمیل ) جواب دهی فوق العادی گرفت به شرطی که تبلیغ مربوط به ضمینه فعالیت افراد باشد.

 • تفکیک بندی بانک ایمیل آگهی دهندگان

لیست ایمیل فوق شامل تهران و 3 شهرستان نزدیک و پر جمعیت آن بهمراه 18 استان ایران می باشد. این بسته را می توان جزء دسته بانک ایمیل مشاغل هم گذاشت به این دلیل که اکثر این افراد برای تبلیغ سایت و خدمات خود اقدام به درج آگهی پولی و یا رایگان در سایت های نیازمندی کرده اند.

بانک ایمیل آگهی دهندگان

بانک ایمیل آگهی دهندگان شامل ایمیل افراد آگهی دهنده در تهران و 3 شهرستان تهران بهمراه 18 استان دیگر ایران می باشد.

این لیست ایمیل شامل :

+آگهی دهندگان تهران

-آگهی دهندگان تجریش

-آگهی دهندگان شهریار

-آگهی دهندگان اسلامشهر

+آگهی دهندگان اردبیل

+آگهی دهندگان البرز

+آگهی دهندگان ایلام

+آذربایجان غربی

+آگهی دهندگان آذربایجان شرقی

+آگهی دهندگان بوشهر

+آگهی دهندگان چهار محال بختیاری

+آگهی دهندگان خوزستان

+آگهی دهندگان زنجان

+آگهی دهندگان سمنان

+آگهی دهندگان گلستان

+آگهی دهندگان قم

+آگهی دهندگان قزوین

+آگهی دهندگان همدان

+آگهی دهندگان مشهد

+آگهی دهندگان لرستان

این بانک ایمیل تست شده را هم اکنون می توانید از سایت ایمیلر با بهترین قیمت خریداری کنید. سایت ایمیلر مرجع بانک ایمیل تفکیک شده می باشد نزدیک به 3 سال است که در ضمینه فعالیت می کند و اکنون بهترین سایت در ضمینه بانک و لیست ایمیل می باشد. برای مشاهده اخبار سایت از طریق پایین سایت ما را در سایت های اجتماعی رسمی ایمیلر دنبال کنید.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه – فقط 5 هزار تومان می باشد.

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

 • مطالب زیر آگاهی بیشتر درباره تبلیغات اینترنتی می باشد و برگرفته شده از دانشنامه آزاد ویکی پدیا می باشد
 • بازاریابی اینترنتی

تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات است که بدلیل ارزان بودن ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغاتچی‌ها باز کرده است. شبانه روزی و بی وقفه بودن آن و قابلیت ایجاد تغییرات بصورت به روز باعث شده این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکتها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پر رنگ تر می‌شود.

 • تاریخچه تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی برای اولین بار و بصورت بنر در ۲۷ اکتبر سال ۱۹۹۴ و در سایت هات وایر نمایش داده شد. زمانی که هات وایر متوجه شد که برای تبلیغات می‌بایست فضای محدودی را در نظر گرفت، بنرهای تبلیغاتی بوجود آمدند. در آن زمان ۱۴ طراح تبلیغاتی مبلغی معادل ۳۰،۰۰۰ دلار برای نمایش ۱۲ هفته‌ای تبلیغات خود پرداختند [۱]. در سال ۱۹۹۵ وب بعنوان رسانه‌ای عمومی پذیرفته شد. شرکت سان میکروسیستم در این سال زبان جاوا را به عموم عرضه کرد. در سال ۱۹۹۶ الدزموبیل۵ اولین اتاق گفتگوی تجاری را راه اندازی نمود.

 • برخی راهکارهای تبلیغات اینترنتی

 • راه اندازی پایگاه اینترنتی
 • ارسال نامه الکترونیکی
 • ایجاد کلوب مشتریان
 • درج آگهی تبلیغاتی در آگهی نامه های اینترنتی استفاده از دامنه های مفید نمونه دامین
 • ایجاد نمایشگاه الکترونیکی
 • راه اندازی فروشگاه الکترونیکی

منبع : fa.wikipedia.org

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code