بانک ایمیل اختصاصی تهیه بانک ایمیل به سفارش شما که کاملا شخصی می باشد و فقط شما به آنها تبلیغات ارسال می کنید
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه تبلیغاتی ایمیلر
Model: bank email custom built
  • بانک ایمیل اختصاصی

آیا بدنبال بانک ایمیل اختصاصی هستید؟

آیا به دنبال بانک ایمیل هستید که اولین تبلیغات را شما برای ایمیل لیست ارسال کنید؟

آیا به فکر بدست آوردن بانک ایمیل سایت خاصی می باشید؟

آیا بدنبال بانک ایمیل کسب و کار و مشاغل خاصی هستید؟

بانک ایمیل اختصاصی سایت ایمیلر برای مشتریان همیشگی خود است و به سفارش آنها تهیه و شرایط ویژه ای دارد که در این مطلب ویزگی های بانک ایمیل اختصاصی سایت ایمیلر را شرح میدهیم! اول از همه می خواهیم بگویم لیست ایمیل های که با اسم ( اختصاصی ) بیان کردیم یعنی چه؟

  • ویژگی های بانک ایمیل اختصاصی

اول از همه موارد ویژگی که این بانک های ایمیل دارند این است که به سفارش شما تهیه می شوند و به طور دقیق تست خواهند شد و 1 ماه بعد از تحویل و فروش به خریدار به هیچ وجه در سایت قرار نمیگیرد!

بانک ایمیل اختصاصی 2 دسته هستند که ما همین جا به صورت واضح به شرح این 2 دسته می پردازیم:

1- بانک ایمیل اختصاصی جدید : یعنی ایمیل هایی که به صورت جداگانه تهیه شده اند و تا به حال در سایت ایمیلر و هیچ سایت دیگری بفروش نرسیده است ; ویژگی این ایمیل ها این است که کاملا جدید هستند و می توان شما از این فرصت استفاده کنید و اولین نفراتی باشید که به این افراد ایمیل تبلیغاتی ارسال می کنید. قابل ذکر است که این ایمیل ها به شما فروخته می شود و تا 1 ماه به هیچ فرد دیگری چه در این سایت و یا سایت دیگری به فروش نمیرسد; سفارش  و تعداد و قیمت این بانک ایمیل اختصاصی به صورت توافقی است.

بانک ایمیل اختصاصی

2-بانک ایمیل اختصاصی : سفارش شخصی

یعنی شما می خواهید ایمیل افراد خاصی را بدست بیاورید که شاید مربوط به سایت ها ، شرکتها ، نمایشگاهها و یا … باشند و ما به صورت کاملا تخصصی اقدام به تهیه این بانک ایمیل اختصاصی و سفارشی می کنیم ; البته قابل ذکر است که این بانک ایمیل اختصاصی هم شرایط دسته قبلی را دارد یعنی جدید هستند و تا 1 ماه در سایت ایمیلر و هیچ سایت دیگری به فروش نمیرسد.

بانک ایمیل اختصاصی ایمیلر

  • بانک ایمیل اختصاصی امتیاز ویژه در بازاریابی ایمیلی

همیشه نوآوری در همه زمینه ها باعث افزایش بهروی می شود;  با ارسال ایمیل تبلیغاتی به افراد جدید و ایمیل افرادی که هنوز ، اینباکس آنها انباشته از ایمیل تبلیغاتی نشده باشد یک امتیاز بزرگ کسب کنید! ما با تجربه ای 2 ساله در ارسال ایمیل تبلیغاتی به این نتیجه رسیده ایم که میل افراد در باز کردن ایمیل تبلیغاتی بعد از مدتی که در لیست ارسال قرار میگیرند کاهش می بابد. به خاط همین موضوع می باشد که بانک ایمیل سایت ایمیلر همیشه در حال بروزرسانی می باشد از نظر ما بانک ایمیلی که قدیمی باشد جدا از اینکه احتمال غیر فعال شدن تعدادی از ایمیل ها وجود دارد، میل افراد نیز برای باز کردن ایمیل ها کاهش کمتر است.

برای مثال ما برای یک لیست 20 هزار تایی که برای تبلیغات خودمان از آنها استفاده میکردیم  و با استفاده از برنامه سایت قدرتمند میل چیمپ اقدام به ارسال ایمیل میکردیم و توسط گزارش های دقیق سایت نامبرده از میزان کیفیت ارسال با خبر میشدیم ، کاملا این موضوع قابل لمس بود که بعد از مدتی میل افراد برای باز کردن ایمیل ها کاهش می یافت ، با اینکه ما تبلیغات مختلفی ارسال میکریم متوجه میشدیم که افراد برای باز کردن ایمیل بعد مدتی کمی کاهش می یافت.

با یک حساب سر انگشتی می توان فهمید که بانک های ایمیلی که برای چند سال پیش هستند اگر هم فعال باشند بازدهی کمتری دارند. این نکته هم در نظر داشته باشید اگر تبلیغات منحصر به فرد و جذابی داشته باشید بدون شک کاربر را جذب می کنید!

بانک ایمیل اختصاصی سایت ایمیلر فرصتی را فراهم کرده تا کسانی که می خواهند در تبلیغات خود نمونه باشند و با استفاده از لیست های اختصاصی که یقینا هیچ کس بجز خودشان از این رایانامه ها برای ارسال استفاده نمی کند. به صورت ویژه خودشان را در فضای مجازی و اینترنت مطرح کنند و بازایابی موفقی در اینترنت داشته باشند.

بانک ایمیل اختصاصی و لیست ایمیل تخصصی

  • قیمت های بانک ایمیل اختصاصی

با توجه به سختی بدست آوردن ایمیل ها ، برای بسته های اختصاصی که تهیه می شود قیمت پایه ای وجود دارد و بر اساس نیاز مشتری به ایمیل های بیشتر ، افزایش تعداد ایمیل قیمت نیز افزایش پیدا می کنند، قیمت پایه برای هر 1 هزار ایمیل 2 هزار تومان می باشد که قیمت بسیار مقطوعی می باشد. بر فرض قیمت بسته اختصاصی (20) هزار ایمیلی که به سفارش شما تهیه شده و قرار نیست تا 1 ماه در سایت بفروش برسد ( 40 ) هزار تومان می باشد. در بسته های اختصاصی به دلیل سختی زیاد تهیه لیست اختصاصی انبوه ، لیست بالای 100 هزار تایی ; قیمت هر 1 هزار ایمیل 3 هزار تومان می باشد.

بانک ایمیل اختصاصی و تخصصی

  • تخفیف بانک ایمیل اختصاصی

با توجه به اینکه مشخصات تمام خریداران برای جلوگیری از سو استفاده احتمالی ذخیره می شود ; اگر شما قبلا از سایت ایمیلر خرید داشته باشید می توانید از تخفیف 5 ال 10 درصدی جهت خرید در بسته اختصاصی دریافت کنید.

اگر شما به کیفیت تهیه و ایمیل ها که در اینترنت ارائه می شود شک دارید و مورد اعتماد شما نیست. می توانید برای اولین بار یک بسته اختصاصی 5 هزار تایی سفارش دهید تا از میزان کیفیت ایمیل ها آگاه شوید.

لیست ایمیل اختصاصی

  • خرید بانک ایمیل اختصاصی

برای خرید بانک ایمیل اختصاصی ابتدا با ما تماس بگیرید که می توانید از طریق سربرگ ( تماس با ما ) استفاده کنید. برای واریز بانک ایمیل کمتر از 10 هزار ایمیل ، بعد از ثبت سفارش مبلغ فوق و طی مدت از پیش معلوم شده لیست های اختصاصی قابل تحویل می باشد . و برای سفارش های با تعداد بالا ابتدا بیانه کار را که 1/3 مبلغ می باشد را واریز و در هنگام تحویل بقیه مبلغ واریز می شود.

با امید به اینکه بتواند محصولات ما رضایت کامل شما را در بر داشته باشد!