بانک ایمیل اردبیل

بانک ایمیل اردبیل : لیست ایمیل 10 هزار تایی از کاربران کاملا تفکیک شده ایرانی بهمراه ایمیل مشاغل اردبیل با تفکیک موضوعی ، ایمیل مشاغل فعال در اردبیل
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه ایمیلر
Model: بانک ایمیل اردبیل
Product ID: 0428
70 based on 5 reviews
 • بانک ایمیل اردبیل

بانک ایمیل اردبیل : لیست ایمیل 10 هزار تایی از کاربران کاملا تفکیک شده ایرانی ساکن استان اردبیل می باشد. بسته ایمیلی اردبیل در 2014-07-19 به صورت کاملا اختصاصی از سایت تبلیغاتی ایمیلر ارائه شده است و هم اکنون همه افرادی که قصد خرید بانک ایمیل اردبیل را دارند می توانند با پرداخت 5 هزار تومان آرشیوی ارزشمند از ایمیل کاربران استان اردبیل را تهیه کنند، بانک ایمیل اردبیل بهمراه ایمیل مشاغل تفکیک شده اردبیل می باشد که برای تمام افرادی که قصد تبلیغات در اردبیل را دارند مناسب است.

بانک ایمیل اردبیل

بانک ایمیل اردبیل : لیست ایمیل 10 هزار تایی از کاربران کاملا تفکیک شده ایرانی ساکن استان اردبیل می باشد.

 • نام : بانک ایمیل اردبیل | ایمیل مشاغل تفکیک شده اردبیل

 • تعداد : بیش از 10 هزار ایمیل

 • قیمت : 5 هزار تومان

 • بانک ایمیل اردبیل | ایمیل مشاغل تفکیک شده اردبیل

بانک ایمیل اردبیل : لیست ایمیل 10 هزار تایی از کاربران کاملا تفکیک شده ایرانی ساکن استان اردبیل می باشد. بسته ایمیلی اردبیل در 2014-07-19 به صورت کاملا اختصاصی از سایت تبلیغاتی ایمیلر ارائه شده است و هم اکنون همه افرادی که قصد خرید بانک ایمیل اردبیل را دارند می توانند با پرداخت 5 هزار تومان آرشیوی ارزشمند از ایمیل کاربران استان اردبیل را تهیه کنند، بانک ایمیل اردبیل بهمراه ایمیل مشاغل تفکیک شده اردبیل می باشد که برای تمام افرادی که قصد تبلیغات در اردبیل را دارند مناسب است. لیست ایمیل اردبیل برای کسانی که قصد تبلیغات در استان و شهرستان های اردبیل را دارند بسیار مناسب است و با استفاده از بانک ایمیل اردبیل هزینه و وقت بسیار کمتری صرف می کند و جواب مناسب تری هم میگیرید. بانک ایمیل اختصاصی سایت ایمیلر که در این هفته لیست اردبیل می باشد و ما سعی می کنیم همواره بروزترین ایمیل های ایرانی را جمع آوری و برای تبلیغات ایمیلی موفق مشتریان ایمیلر ارائه کنیم.

 • تفکیک بانک ایمیل اردبیل

بانک ایمیل اردبیل تفکیک شده می باشد برای اطلاع از نحوه دسته بندی و تفکیک بندی لیست ایمیل اردبیل به عکس زیر توجه کنید:

بانک ایمیل اردبیل

بانک ایمیل اردبیل

+کاربران عمومی اردبیل : شامل لیست ایمیل افراد در شهر اردبیل می باشد. + شهرستان اردبیل : شامل ایمیل های فعال در شهرستان های استان اردبیل می باشد.

 • بانک ایمیل مشاغل اردبیل

شامل ایمیل تفکیک شده مشاغل استان اردبیل می باشد که با توجه به نحوه فعالیت و موضوع کاری آنها تفکیک شده هستند.که شامل 14 لیست ایمیل مشاغل ایرانی فعال در اردبیل می باشند . برای درک بهتر به عکس زیر توجه کنید:

بانک ایمیل مشاغل اردبیل

بانک ایمیل مشاغل اردبیل

لیست بالا شامل کسب و کارهایی هستند که بیشترین تقاضا در اینترنت را دارند و با استفاده از تبلیغات به شیوه ایمیلی یا همان ارسال ایمیل تبلیغاتی جوابدهی بالایی را به همراه خواهد داشت.

 • پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه – فقط 5 هزار تومان می باشد.

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

 • درباره اردبیل

ظی آماری که مدیر عامل شرکت مخابرات اردبیل ارائه کرده است ، ضریب نفوذ اینترنت در اردبیل در تاریخ 07/19/2014 چیزی حدود 55 درصد می باشد. یعنی بیش از نیمی از جمعیت استان اردبیل دسترسی کامل به اینترنت دارند.

 • هم اکنون در استان اردبیل 25 هزار و 680 هزار نفر دسترسی به اینترنت با سرعت بالا دارند و تعداد شهرهای دارای دیتا در اردبیل 26 شهر می باشد.
 • اردبیل به نقل از ویکی پدیا

اردبیل یکی از کلان شهرهای ایران[۳] و مرکز استان اردبیل در شمال غربی این کشور است. این شهر در قبل و پس از اسلام مرکز آذربایجان بوده است.[۴] اشتهار و اهمیّت اردبیل تنها از آن جهت نیست که چند تن از پادشاهان ایران آن شهر را قرارگاه خود ساختند، بلکه از آن لحاظ است که سر حلقه فرقه صفویه، شیخ صفی‌الدین اردبیلی، از این جا برخاست و در همین جا به خاک سپرده شد. با ظهور شیخ صفی‌الدّین و خاندان صفوی، اردبیل اعتبار ویژه‌ای یافت، به طوری که این شهر در زمان تیمور، دارالارشاد و در زمان سلاطین صفوی با عنوان دارالامان از جایگاه خاصّ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی برخوردار گردید. حکومت صفوی بسیاری از هرج و مرج‌ها را که در ایران وجود داشت، برانداخت و یک حکومت دینی و مذهبی را پایه گذاری کرد که به گفته بسیاری از کارشناسان تاریخ، تشکیل دولت یکی از مهم ترین وقایع تاریخ ایران به شمار می‌آید. واژۀ اردبيل واژه‌ای اوستایی است که از دو کلمه آرتا ( مقدّس) و ويل (شهر) به معنی شهر مقدّس ترکيب شده است. وسعت اين شهرستان ۳۸۱۰ کيلومتر مربّع است و چهرۀ عمومی شهرستان اردبيل متأثّر از ارتفاعات کوهستان‌های ساوالان (سبلان)، باغرو (تالش) و بزغوش است که اين عوامل طبيعی سبب محصور شدن آن شده‌اند. اردبيل از مناطق با اهميّت ايران به شمار می‌آيد و دارای آثار و ابنیّه تاريخی و جاذبه‌های طبيعی بسيار زيادی است. این شهر همچنین مرکز شهرستان اردبیل است. جمعیت اردبیل در سال ۱۳۹۰ خورشیدی بالغ بر ۴۸۲۶۲۳ نفر بوده که این رقم با احتساب جمعیت ساکن در حومهٔ شهر به بیش از ۵۸۰۰۰۰ نفر می‌رسد. اردبیل از شهرهای باستانی و تاریخی ایران است. این شهر در نزدیکی مرز جمهوری آذربایجان قرار گرفته‌است و دارای ارتفاع زیادی است و از سردترین شهرهای ایران محسوب می‌گردد که جاذبه‌های طبیعی زیادی دارد. این شهر در ۲۱۹ کیلومتری تبریز و ۵۷۸ کیلومتری تهران واقع شده‌است.[۵]

 • منبع : ویکی پدیا

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code