ایمیل استان مازندران

بانک ایمیل استان مازندران شامل 10 هزار ایمیل کاملا فعال از کاربران استان مازندران می باشد که به صورت کاملا تخصصی تفکیک بندی شده است و برای اولین بار توسط سایت ایمیلر ارائه شده .
Brand: emailer
Manufacturer: emailer group
Model: استان مازندران
Product ID: 2000
120 based on 5 reviews
$2.00 New

بانک ایمیل استان مازندران

بانک ایمیل استان مازندران شامل 10 هزار ایمیل کاملا فعال از کاربران استان مازندران می باشد که به صورت کاملا تخصصی تفکیک بندی شده است و برای اولین بار توسط سایت ایمیلر ارائه شده . اگر شما قصد تبلیغات به استان مازندران را دارید بانک ایمیل استان مازندان  بهترین گزینه برای تبلیغات ایمیلی شما می باشد و قطعا ارسال ایمیل تبلیغاتی هدفمند بسیار سودمند و با بازدهی بالایی برخوردار است.

بانک ایمیل استان مازندران

بانک ایمیل استان مازندران

  • نام : بانک ایمیل استان مازندران تفکیک شده

  • تعداد : 10 هزار ایمیل از کاربران تفکیک شده استان مازندران

  • قیمت : فقط 5 هزار تومان

  • ایمیل تفکیک شده استان مازندران

بانک ایمیل اختصاصی مازندران که توسط ایمیلر ارائه شده است بهترین لیست ایمیل از کاربران مازندران می باشد که به چند شهرستان تفکیک شده است. این آرشیو ایمیل بهمراه لیست ایمیل مشاغل و دانشجویان استان مازندران می باشد. بانک مازندران به چند دسته زیر تقسیم شده است که در هر دسته ایمیل های مربوط در آن بسته قرار داده ایم:

– بانک ایمیل مشاغل مازندران

ایمیل مشاغل و کسب و کارهای کوچک و بزرگ در استان و شهرستان های مازندران

– بانک ایمیل دانشجویان مازندران

لیست ایمیل دانشجویان استان مازندران که در این بسته برای ارسال ایمیل به دانشجویان استان تهیه شده

– بانک ایمیل شهرستان آمل

آرشیو ایمیل های فعال در شهرستان آمل

– بانک ایمیل شهرستان های بابل و بابلسر

– بانک ایمیل شهرستان های چالوس و نوشهر

– بانک ایمیل شهرستان رامسر

– بانک ایمیل شهرستان ساری

بانک ایمیل استان مازندران تفکیک شده ایمیلر تست شده با بازدهی عالی که به پیشنهاد ما اگر تبلیغات شما نیاز کاربران مازندرانی است این بسته ایمیلی بازدهی بسیار عالی دارد. اگر برای شما مکان و تفکیک کاربران اهمیت ندارد هم این بسته یک آرشیو 10 هزار ایمیلی با بازدهی عالی که شامل ایمیل های ایرانی بدون تکرار و زائد می باشد.  

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه – فقط 5 هزار تومان می باشد.

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

  • درباره استان مازندران

مازندران استانی در شمال ایران و در کرانه‌های جنوبی دریای مازندران (یا دریای کاسپین) می‌باشد. شهرستان ساری، مرکز استان مازندران و شهرستان بابل پرجمعیت ترین شهرستان استان است. این استان هم‌مرز با استان‌های گلستان، سمنان، تهران، البرز، قزوین و گیلان است.[۳] قله دماوند مرتفع‌ترین قله ایران در مازندران و در شهرستان آمل قرار دارد. این استان از لحاظ جاذبه‌های گردشگری و جذب توریست رتبه یک را در ایران دارا است و از جنگل، دشت، کوه، تاریخ و دریا سود بسزایی می‌برد. مازندران بلندترین (کوه دماوند) و پست ترین (دریای مازندران) یادریای کاسپین نقاط ایران را در خود جای داده است. این استان یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق از لحاظ تراکم جمعیتی و یکی از غنی‌ترین آنها از لحاظ منابع گوناگون زیرزمینی می‌باشد. این استان دارای ۲۲ شهرستان است. مازندران قدیمیترین مردم را در جهان از نظر یک جا نشینی دارد. روز ۱۴ آبان هم روز مازندران نام‌گذاری شده است.

  • برگرفته از دانشنامه آزاد ویکی پدیا : fa.wikipedia.org
  • ضریب نفوذ اینترنت در ایران و استان مازندران
جدیدترین آمارها از استفاده کاربران ایرانی از اینترنت نشان می دهد که ضریب نفوذ اینترنت در ایران به 49.13 درصد رسیده و اتصال به شبکه اینترنت از طریق تکنولوژی ADSL بیشترین سهم را در میان سایر اتصالات به خود اختصاص داده است؛ در همین حال استان مازندران بیشترین کاربران اینترنت در ایران را در اختیار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، براساس آمارهایی که در سامانه مديریت ضريب نفوذ اينترنت كشور آمده است ایران با 75 میلیون و 149 هزار و 669 نفر جمعیت دارای 36 میلیون و 918 هزار و 795 کاربر اینترنت و 21 میلیون و 198 هزار و 945 مشترک است که با این وجود ضریب نفوذ اینترنت در ایران تا پایان سال 92 حدود 49.13 درصد برآورد می شود.

  • بیشترین کاربران اینترنت در مازندران

براساس بررسی های به عمل آمده استان مازندران با ضریب نفوذ 86.77 درصد بیشترین کاربران اینترنت در ایران را از آن خود کرده است و پس از این استان، تهران با ضریب نفوذ 68.04 ، اصفهان با ضریب نفوذ 59.32 ، خوزستان با ضریب نفوذ 56.28 و سمنان با ضریب نفوذ 53.8 در رده های بعدی قرار دارند. تعداد کاربران اینترنت مازندران 2 میلیون و 667 هزار و 204 نفر و تعداد مشترکان اینترنت در این استان 1 میلیون و 146 هزار و 15 اعلام شده و جمعیت این استان 3 میلیون و 73 هزار و 943 نفر است. در همین حال تهران با 12 میلیون و 183 هزار و 391 نفر جمعیت دارای 8 میلیون و 289 هزار و 685 کاربر و 5 میلیون و 604 هزار و 233 مشترک اینترنت است. منبع : mehrnews.com

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code