بانک ایمیل اسفند

بانک ایمیل و لیست افراد فعال در اسفند ماه سال 92 . این آرشیو جدیدترین لیست ارائه شده در اسفند ماه می باشد.
Brand: ایمیلر
Manufacturer: emailer group
Model: no model

بانک ایمیل اسفند ماه سال 1392 آخر بسته ایمیلی تهیه شده گروه ما در سال 92 می باشد . این آرشیو 20 هزار ایمیلی شامل کاربران کاملا فعال اینترنتی و ایرانی در اسفند سال 92 می باشد که با تلاش فراوان گروه تهیه شده است و این بسته در دومین روز فروردین سال 1393 در سایت برای استفاده تبلیغ چی های محترم و تمام کسانی که قصد ارسال تبلیغات ایمیلی دارند قرار گرفت.

بانک ایمیل اسفند نسبت به آرشیو های قبلی ماههای سال از تعداد ایمیل کمیتری برخوردار است و شامل 20 هزار رایانامه می باشد و دلیل این کمبود و تعداد کم ایمیل در این بسته یعنی بانک ایمیل اسفند 92 به خاطر داشتن کارهای شخصی در اسفند ماه و پر بودن وقت کسانی که نسبت به تهیه و گرد آوری این ایمیل ها تلاش می کنند. خوب به بزرگواری خودتون ببخشید . با این حال ما نخواستیم برای تبلیغات کاذب تعدادی ایمیل جعلی و مرده را برای افزایش تعداد این بسته بکار ببریم یعنی هیچ وقت ما در هیچ کدام از بسته های ایمیلی سایت از این روش غیر اخلاقی استفاده نمی کنیم و نخواهیم کرد . پس با خیال راحت نسبت به ارسال تبلیغات خود به این آرشیو اقدام کنید.

  • تعداد : 20 هزار ایمیل

  • قیمت : 5 هزار تومان
بانک ایمیل اسفند

بانک ایمیل اسفند

بانک ایمیل اسفند شامل 20 هزار ایمیل از کاربران و افراد کاملا فعال در اینترنت از تمام اقشار و مردم از تمام شهرهای ایران و در این بسته ایمیلی هیچ گونه تفکیک بندی انجام نشده و همه نوع کاربر ، مدیران ، صاحبان کسب و کارهای ایرانی در این بسته وجود دارد و فقط با اطمینان میگویم این بسته تمام آرشیو ایرانی می باشد و سایت ما در ضمینه ایمیلی خارجی فعالیت نمی کند.

  • فول آرشیو ایمیل سایت

اگر شما قصد خرید آرشیو کامل سایت ، یعنی تمام بسته ها و بانک های ایمیلی سایت را دارید می توانید از طریق سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه فرمایید و کل آرشیو را با قیمت 15 هزار تومان خریداری کنید.

  • خرید بانک ایمیل اسفند ماه

شما می توانید این آرشیو را به راحتی و با کمترین هزینه و بدون فوت وقت تهیه کنید و بسته ذکر شده را در آدرس رایانه خود دریافت نمایید.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

  • نحوه خرید بانک ایمیل اسفند:

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code