بانک ایمیل املاک و بازار املاک فعال ایرانی و افرادی که در سال 1395 در اینترنت بعنوان فروشنده و خریدار اقدام به درج تبلیغ نموده اند
Brand: ایمیلر
Manufacturer: emailer group
Model: Estate
Product ID: 950729
8 based on 10 reviews
$3.00 New

بانک ایمیل املاک و بازار املاک فعال ایرانی ( همراه ایمیل متقاضیان مسکن مهر ) و افرادی که در سال 1395 در اینترنت بعنوان فروشنده و خریدار اقدام به درج تبلیغ نموده اند.آرشیو بانک ایمیل املاک که توسط ایمیلر تهیه شده است , شامل لیست ایمیل 4 هزار ایمیل افرادی می باشد که در ضمینه املاک و خرید فروش مسکن در داخل ایران فعال می باشند , جدا از افرادی که بصورت کامل فعال در ضمینه املاک فعالیت می کنند , در بانک ایمیل املاک , ایمیل افرادی که در ماههای اخیر در اینترنت و در سایت های نیامندی ها اقدام به درج تبلیغات در ضمینه املاک و مسکن ثبت کرده اند هم فروشنده ها و هم خریداران به صورت تخصصی از سطح وب استخراج شده است.

  • بانک تلفن املاک

به همراه آرشیو ذکر شده شماره تلفن همراه هر کاربر و ایمیل در مقابل ایمیل مربوط موجود می باشد که افرادی که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی دارند , بتوانند برای گیرایی بهتر تبلیغ اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی هم بکنند.  

  • بانک ایمیل متقاضیان مسکن مهر

ایمیل قابل استخراج افراد متقاضی مسکن مهر و افرادی که در بازار مسکن مهر فعال و قابل ردگیری بوده از سطح اینترنت بهمراه شماره استخراج شده و برای ارسال ایمیل تبلیغاتی هدفمند آماده شده است. با تهیه بسته ایمیلی بانک ایمیل املاک , لیست ایمیل فوق را تهیه کنید و با ارسال هدفمند تبلیغات بیشترین بهروری را داشته باشید. تذکر : لیست فوق برای ارسال هدفمند تبلیغات , مناسب افرادیست که قصد ارسال تبلیغات به این افراد را دارند. سوء استفاده از لیست ایمیل فوق شرعا حرام می باشد…! بانک ایمیل املاک سایت ایمیلر شامل 5 هزار ایمیل بهمراه شماره تلفن کاربران ایمیل می باشد , قیمت بسته فوق 7 هزار تومان می باشد .

  • پرداخت آنلاین و دانلود پس از پرداخت  –  فقط 7 هزار تومان می باشد.

  • نحوه خرید بانک ایمیل املاک :

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن آریان پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید. در ادامه چند عکس و یک فایل ویدیوئی موجود می باشد که می توانید محتویات لیست ایمیل را مشاهده بفرمایید: بانک ایمیل املاک

عکس بانک ایمیل املاک سایت ایمیلر

لیست ایمیل املاک

  • مزایای بانک ایمیل املاک سایت ایمیلر

ایمیل های بسته با استفاده از بهترین روش ها تهیه شده است و کاملا فعال می باشد. ایمیل ها بهمراه شماره تلفن همراه می باشند که برای تبلیغات هدفمند و بازدهی بیشتر بسیار سودمند است. تعداد ایمیل های موجود در لیست ایمیل به اندازه توانایی ما در تهیه بانک می باشد و هیچ ایمیل اضافه و تبلیغات کاذبی انجام نپذیرفته است. قیمت بسته رایانامه ای بسیار مقطوع می باشد. 5 هزار ایمیل را می توانید با داشتن کمترین تخصص تبلیغات ایمیلی برایشان ارسال کنید و بازگشت خوبی داشته باشید.

  • پرداخت آنلاین و دانلود پس از پرداخت  –  فقط 7 هزار تومان می باشد.

  • نحوه خرید بانک ایمیل املاک :

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن آریان پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید. و در آخر ویدیویی کوتاه از بسته فوق را مشاهده کنید:  

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code