بانک ایمیل بهمن

آرشیو ایمیل های جدید در بهمن ماه سال 92 برای کسانی که می خواهند به افرادی ایمیل ارسال کنند که هنوز اینباکس آنها پر از ایمیل تبلیغاتی نشده!
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه تبلیغاتی ایمیلر

بانک ایمیل بهمن 92 ، آرشیو ایمیل جدید بهمن ماه آماده دریافت می باشد این آرشیو شامل ایمیل جدید بهمن ماه می باشد که می تواند افراد جدیدی را با سایت و کسب و کارتان آشنا کنید. بانک ایمیل بهمن شامل 35 هزار ایمیل جدید و فعال ایرانی و مناسب همه تبلیغ چی ها برای ارسال ایمیل تبلیغاتی با هر موضوع کاری و مکانی مناسب می باشد.در بسته بانک ایمیل بهمن ماه سال 1392 که بصورت اختصاصی از گروه تبلیغاتی ارائه شده است شامل 32 فایل تکست می باشد که این آرشیو بدلیل اینکه در طول بهمن ماه تهیه شده جداگانه تفکیک شده است ، یعنی هر روز آرشیو ایمیل جدید همان روز را تهیه و جداگانه  به خاطر راحتی کار برای ارسال ایمیل تبلیغاتی ذخیره کرده ایم.

بانک ایمیل بهمن آرشیو جدیدترین ایمیل های کاربران ایرانی بوده و شاید شما اولین افرادی باشید که به این کاربران ایمیل تبلیغاتی ارسال می کنید.

  • نام : بانک ایمیل بهمن

  • تعداد : 35 هزار ایمیل بهمن ماه

  • قیمت : 5 هزار تومان

بانک ایمیل بهمن

بانک ایمیل بهمن

  • بانک ایمیل بهمن ماه سایت ایمیلر

آرشیو ایمیل بهمن ماه 92 آرشیوی از جدیدترین کاربران و ایمیل افراد که کاملا ایرانی می باشد که می توان به جرات بگویم که در آرشیو سایت ایمیلر اصلا ایمیل خارجی وجود ندارد و تمام ایمیل های آرشیو سایت کاملا ایرانی می باشد. لازم به ذکر است که سایت ایمیلر ارائه دهنده جدیدترین آرشیو ایمیلی در اینترنت می باشد که بروزترین آرشیو ایمیل ایرانی را ارائه می کند.

  • اعتبار بانک ایمیل بهمن ماه 92 سایت ایمیلر

بانک ایمیل بهمن ماه که توسط گروه ایمیلر تهیه و ارائه شده کاملا تست شده و از تستی که انجام شد میزان کلیک بر روی ایمیل و ورود کاربران 90% بوده و این میزان یعنی کیفیت بالای بسته بهمن ماه . تست ارسال از تاریخ 1 اسفند ماه شروه تا تازیخ 5 اسفند به طول انجامید.

  • خرید بسته بهمن ماه

شما می توانید این آرشیو را به راحتی و با کمترین هزینه دریافت کنید و بدون فوت وقت بانک ایمیل را در آدرس ایمیل خود دریافت نمایید.

پرداخت آنلاین و دریافت بانک ایمیل ورزشی در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید بسته بهمن ماه :

برای خرید آرشیو بهمن ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.  

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code