بانک ایمیل تبریز

بانک ایمیل تبریز آرشیو ایمیل های کاربران تبریز و آذربایجان شرقی
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه تبلیغاتی ایمیلر

بانک ایمیل تبریز بسته ایمیلی بسیار عالی برای افرادی که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی به تبریز و یا استان آذربایجان را دارند. بانک ایمیل تبریز توسط گروه ایمیلر تهیه شده و در تاریخ 92/12/10 به صورت کاملا اختصاصی ارائه شده است.

بانک ایمیل تبریز آرشیو ایمیلی از افراد مختلف در استان آذربایجان شرقی به ویژه شهر بزرگ تبریز می باشد. بسته فوق شامل 30 هزار ایمیل از کاربران عمومی و افراد حقیقی و حقوقی شهر تبریز بهمراه ایمیل مشاغل تبریز با تفکیک بندی دقیق برای ارسال ایمیل تبلیغاتی هدفمند و پر سود برای کسانی که قصد تبلیغات در این شهر و استان را دارند.

  • نام : بانک ایمیل تبریز (آذربایجان شرقی )

  • تعداد : 30 هزار ایمیل فعال در تبریز

  • قیمت :  5 هزار تومان

بانک ایمیل تبریز

بانک ایمیل تبریز

 

  • ایمیل تبریز

آرشیو ایمیل های این بسته شامل کاربران فعال و کاملا جدید ( زمستان 92 ) تهیه شده از لیست چند سایت معتبر نه به صورت جمع آوری دستی ، تهیه و از آن جهت که این لیست برای کاربران تبریز می باشد کاملا مطمئن هستم و کاملا تضمین میدهیم  این افراد ساکن استان آذربایجان شرقی و تبریز می باشد. اگر شما قصد تبلیغات در سطح شهر و استان تبریز و آذربایجان شرقی را دارید مطمئن باشید با ارسال ایمیل تبلیغاتی به آرشیو ایمیل فوق نتیجه مد نظر را کاملا بدست خواهید آورد.

  • بانک ایمیل مشاغل تبریز

تبریز مشاغل پر رونقی دارد . قبلا هم گفته بودیم که بسته های ایمیل شهرها به میزان مخاطبان آن شهر و میزان سفارشات که به ما میدهند تهیه می شود . هر شهری میزان سفارشات بیشتری داشته باشد ، برای ما اولویت بالاتری برای تهیه بانک ایمیل تخصصی شهر و یا استان را دارد. افراد زیادی از شهر تبریز از ابتدای فعالیت سایت تا اکنون برای سفارشات ایمیلی با ما در تماس بوده اند و همیشه یکی از مخاطبان زیادی داشته است ، از این رو با تلاش فراوان بانک ایمیل تبریز را حاضر تا برای کسانی که فقط می خواهند در شهر تبریز ایمیل تبلیغاتی ارسال کنند مورد استفاده قرار گیرد. بانک ایمیل مشاغل شهر تبریز کاملا تفکیک شده می باشد و از نظر صحت ایمیل ها مطمئن باشید چون همه آرشیو سایت تست شده می باشد.

  • خرید بانک ایمیل تبریز

شما می توانید این آرشیو را به راحتی و با کمترین هزینه و بدون فوت وقت تهیه کنید و بسته فوق را در آدرس رایانه خود دریافت نمایید.

پرداخت آنلاین و دریافت بانک ایمیل تبریز در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید بانک ایمیل تبریز:

برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس رایانامه خود را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید لینک دانلود به آدرس رایانامه شما ارسال شود.

  • فول آرشیو سایت ایمیلر

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code