بانک ایمیل تهران

بانک ایمیل تهران شامل 50 هزار ایمیل فعال کاربران تهرانی می باشد که برای ارسال ایمیل تبلیغاتی به شهر و استان تهران آرشیو فوق العاده ای است.
Brand: emailer
Manufacturer: emailer group
Model: bank email tehran
Product ID: 1
10 based on 9 reviews
$2.00 New

بانک ایمیل تهران شامل بیش از 50 هزار ایمیل افراد و کاربران اینترنتی از اغشار مختلف تهران که در ادامه بروز رسانی بانک ایمیل به تفکیک شهرهای ایران ، بانک ایمیل تهران در سایت قرار داده شده است . و بسته های ایمیلی دیگر شهرها نیز بزودی در سایت قرار داده می شود، که مناسب افرادیست که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی به شهر و استان خاصی را دارند . این آرشیو تست شده می باشد و بازدهی بسیار بالا و خوبی دارد . اگر شما هم قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی به کاربران تهران را دارید . بانک ایمیل تهران سایت تبلیغاتی ایمیلر بهترین بانک ایمیل ای است که ارائه شده ،  بانک ایمیل تهران دارای تفکیک بندی برای انتخاب دقیق تر مخاطبین از طرف تبلیغ کننده می باشد که این موضوع استفاده بانک ایمیل تهران را بسیار راحت تر و نتیجه بخش تر نموده است  ضمنا بانک ایمیل تهران شامل ایمیل مشاغل و شرکتها نیز می شود شهرستان های استان تهران را نیز در بر میگیرد و شامل :

 • بانک ایمیل شرکتهای شهر و استان تهران

شامل ایمیل شرکتهای فعال و ایمیل کسانی که در فضای مجازی صفحه اینترنتی دارند . این آرشیو کاملا جدید می باشد.

 • بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی تهران به تفکیک نوع فعالیت آنها :

بانک ایمیل فروشگاههای تهران ، آدرس ایمیل فروشگاههای تهران که در سال 92 فعال بوده اند و بر اساس نوع فعالین آنها تفکیک شده اند.

 • بانک ایمیل دانشجویان تهران :

شامل آدرس ایمیل دانشگاههای تهران و دانشجویان فعال در سال تحصیلی 92 – 93

 • بانک ایمیل جیمیل تهران :

بانک ایمیل جیمیل تهران شامل 7 هزار ایمیل جیمیل کاربران تهران  

 • نام : بانک ایمیل تهران

 • تعداد ایمیل : 50 هزار ایمیل کاربران تهران

 • قیمت : 5 هزار تومان

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

 • پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

 • بانک ایمیل تهران

سعی شده در بانک ایمیل تهران تمامی افراد و مشاغل گنجانده شود تا تبلیغ کننده محترم بتواند جواب بالایی از ارسال ایمیل تبلیغاتی به آن بگیرد . در ادامه به روز رسانی های سایت در بخش بانک ایمیل به تفکیک شهرهای ایران ،  تهیه و در آینده ای نزدیک دیگر شهرها را نیز تهیه و در سایت قرار دهیم . این بسته ایمیلی مناسب افرادیست که سطح خدمات و تبلیغات آنها تنها در تهران میباشد . با خرید مناسب و تفکیک شده با کمترین هزینه و زمان تبلیغات خود را انجام دهید.

 • پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود بانک ایمیل تهران به آدرس ایمیل شما ارسال شود.

 • تاثیر لیست رایانامه خوب در ایمیل تبلیغاتی

بدون شک بدون داشتن بانک ایمیل فعال و مناسب ،  تبلیغات ایمیلی بی فایده محسوب می شود. و نتیجه ای بدنبال نخواهد داشت ، و باعث بلوک شدن سرور خواهد شد . پس در انتخاب لیست و یا همان بانک دقت فرمایید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

2 دیدگاه

 1. محمد
  ژوئن 9, 2016 ساعت 1:17 ب.ظ

  با سلام من میخوام پک شما رو خریداری کنم نرم افزاری میشناسید که بتونم ارسال انجام بدم چند تا از نرم افزار ها رو دانلود کردم جواب نداده ممنونم
  اگر ممکنه جواب رو به ایمیلم ارسال کنید مرسی

  پاسخ
 2. samane
  ژانویه 14, 2017 ساعت 8:50 ب.ظ

  من لیست شرکت های چاپ و طراحی رو میخوام.

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

*

code