بانک ایمیل جیمیل

بانک ایمیل جیمیل فعال ایرانی برای ارسال ایمیل تبلیغاتی جهت معرفی محصولات و یا خدمات شما جمع آوری شده سال 91-92 می باشد.که ما برای شما تهیه و به قیمت بسیار پایین این بانک ایمیل را در اختیار کاربران و بازدید کنندگان محترم سایت ایمیلر قرار می دهیم. سرویس ایمیل جیمیل که توسط گوگل ارائه شده و امروزه به بهترین سرویس ارائه ایمیل رایگان به کاربران تبدیل شده مکانی مناسب برای تبلیغات ایمیلی کسانی است که می خواهند تبلیغات خود را در اینترنت به صورت ارسال ایمیل تبلیغاتی به دست میلیون ها کاربر اینترنتی برسانند.ما با جمع آوری آرشیو جیمیلی که بیش از 150 هزار ایمیل کاربر جیمیلی در آن قرار دارد می خواهیم خدمتی ارائه کنیم برای راحتی بیشتر کاربران عزیز و تمام کسانی که قصد تبلیغات ایمیلی را دارند.  

بانک ایمیل جیمیل

بانک ایمیل جیمیل

بانک ایمیل جیمیل فعال ایرانی

درباره سرویس ایمیل جیمیل:

سرویس ایمیل جیمیل که توسط گوگل ارائه شده و امروزه به بهترین سرویس ارائه ایمیل رایگان به کاربران تبدیل شده مکانی مناسب برای تبلیغات ایمیلی کسانی است که می خواهند تبلیغات خود را در اینترنت به صورت ارسال ایمیل تبلیغاتی به دست میلیون ها کاربر اینترنتی برسانند. ما با جمع آوری آرشیو جیمیلی که بیش از 150 هزار ایمیل کاربر جیمیلی در آن قرار دارد می خواهیم خدمتی ارائه کنیم برای راحتی بیشتر کاربران عزیز و تمام کسانی که قصد تبلیغات ایمیلی را دارند.  به صورت آنلاین پرداخت کنید بلافاصله بانک ایمیل جیمیل را دانلود نمایید. لینک ایمیل بانک ایمیل جیمیل غیر فعال شد. قیمت بانک ایمیل جیمیل 10 هزار تومان می باشد. جیمیل یکی از شلوغ ترین سرویس های ایمیلی می باشد و ارسال ایمیل تبلیغاتی به جیمیل می تواند نتیجه خوبی داشته باشد. این سایت بزرگترین و بهترین ارائه کننده بانک ایمیل فعال ایرانی می باشد و با قیمت بسیار پایین این رشیو را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.امیدواریم با کمک ما بتوانید به اهداف خود یعنی بازدید بالا و فروش بالا برسید.

جمع آوری شده در سال 91 و 92 و فقط 20 بار قابل فروش در سایت می باشد.

لینک خرید بعد از 20 سفارش به صورت اتوماتیک غیر فعال می شود. لینک خرید بعد از 20 سفارش به صورت اتوماتیک غیر فعال می شود. این سایت فقط بانک ایمیل ایرانی ارائه می کند و فاقد بانک ایمیل خارجی می باشد.  به صورت آنلاین پرداخت کنید بلافاصله بانک ایمیل جیمیل را دانلود نمایید. لینک ایمیل بانک ایمیل جیمیل غیر فعال شد. قیمت بانک ایمیل جیمیل 10 هزار تومان می باشد. سایت تبلیغاتی ایمیلر آخر هر ماه آرشیو ایمیل های فعال ایرانی را بصورت بانک ایمیل ارائه می کند. بانک ایمیل مشاغل به تفکیک شهر های ایران

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

1 دیدگاه

  1. sadegh
    آوریل 19, 2013 ساعت 4:15 ب.ظ

    salam
    lotfan adres baraye kharid host ro bedid

    پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

*

code