بانک ایمیل خریداران مجازی

بانک ایمیل خریداران مجازی شامل جدیدترین خریداران مجازی در پائیز 92 می باشد. بانک ایمیل خریداران مجازی بهترین بسته ایمیلی افزایش فروش محصولات
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: bank email buyers
Product ID: 41
20 based on 9 reviews

بانک ایمیل خریداران مجازی ، ایمیل افرادی می باشد که به صورت مجازی اقدام به خرید اینترنتی کرده اند. این کاربران همه خریداران کارت شارژ ، انواع اکانت های آنتی ویروس و لوازم آرایشی زنانه ، پوشاک و انواع محصولات می باشد. بانک ایمیل خریداران اینترنتی بسته ای 10 هزار ایمیلی قبلا تهیه و در سایت گذاشته بودیم . این آرشیو جدید بوده و شامل جدیدترین خریداران مجازی و اینترنتی در پائیز 92 می باشد . گروه ایمیلر پیش از این اقدام به تهیه بانک ایمیل خریداران نموده بود که بسیار از فروشندگان اینترنتی رضایت کاملی از بسته بانک ایمیل خریداران داشته و از ما خواسته بودند ایمیل خریداران جدید را هم تهیه کنیم. بانک ایمیل خریداران مجازی برای فروشندگان و بازاریابان مجازی تهیه شده و هم اکنون می توانید به صورت کاملا آنلاین بانک ایمیل خریداران مجازی را سفارش دهید.

  • نام: بانک ایمیل خریداران مجازی

  • تعداد: 12 هزار ایمیل کسانی که در پائیز 92  به صورت اینترنتی اقدام به خرید کرده اند.

  • قیمت: فقط 5 هزار تومان می باشد
بانک ایمیل خریداران مجازی

بانک ایمیل خریداران مجازی

  • بانک ایمیل خریداران مجازی

ایمیل خریداران اینترنتی می باشد که به صورت اینترنتی اقدام به خرید اینترنتی و مجازی کرده اند. این کاربران همه خریداران کارت شارژ ، انواع اکانت های آنتی ویروس و لوازم آرایشی زنانه ، پوشاک و انواع محصولات می باشد. بانک ایمیل خریداران اینترنتی بسته ای 10 هزار ایمیلی قبلا تهیه و در سایت گذاشته بودیم . این آرشیو جدید بوده و شامل جدیدترین خریداران اینترنتی در پائیز 92 می باشد . گروه ایمیلر پیش از این اقدام به تهیه لیست ایمیلی از خریداران کرده بود که بسیار از فروشندگان اینترنتی رضایت کاملی از بسته ایمیل خریداران داشته و از ما تقاضا کرده بودند لیست ایمیلی از خریداران جدید را هم تهیه کنیم. این بسته ایمیلی برای فروشندگان و بازاریابان مجازی تهیه شد و هم اکنون می توانید به صورت کاملا آنلاین بانک ایمیل خریداران مجازی را سفارش دهید.

  • منابع بانک ایمیل خریداران مجازی

لیت فوق از منابع همچون چندین فروشگاه مجازی و سیستم های همکاری در فروش بدست آمده و کاملا معتبر می باشد. این بسته را می توانید یکی از بهترین بسته های ایمیلی برای تبلیغات بازاریابان مجازی و صاحبان فروشگاههای مجازی دانست.

بانک ایمیل خریداران مجازی هم اکنون قابل سفارش می باشد که بصورت آنلاین می توانید بانک ایمیل خریداران مجازی را دریافت نماید.

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

  • پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code