بانک ایمیل دانشجویان ایرانی

بانک ایمیل دانشجویان ایرانی فعال سال 1392 برای تبلیغات ایمیلی به صورت کاملا دقیق جمع آوری شده است. و ایمیل جمع آوری شده در بهار 1392 می باشد
Brand: emailer
Manufacturer: emailer group
Model: bank-email-Students
Product ID: 17
18 based on 7 reviews
$2.00 Used

بانک ایمیل دانشجویان ایرانی فعال سال 1392 برای تبلیغات ایمیلی به صورت کاملا دقیق جمع آوری شده است. و این آرشیو ایمیل فعال جمع آوری شده در بهار 1392 می باشد. این بسته شامل 50 هزار دانشجو در رشته های مختلف در مقطع کاردانی ، کارشناسی و دکترا می باشند و قابل ذکر است که برخی از رشته های مهم تفکییک بندی شده است. بانک ایمیل دانشجویان ایرانی بازدهی عالی و مناسبی دارد و تست شده می باشد . اگر شما قصد تبلیغات به دانشجویان را دارید : بانک ایمیل دانشجویان ایرانی بهترین گزینه برای تبلیغات ارزان ، سریع و تاثیر گذار می باشد.

 • نام : بانک ایمیل دانشجویان ایرانی
 • تعداد : 50 هزار ایمیل
 • قیمت : 5 هزار تومان

  بانک ایمیل دانشجویان ایرانی فعال سال 1392 برای تبلیغات ایمیلی به صورت کاملا دقیق جمع آوری شده است. و این آرشیو ایمیل فعال جمع آوری شده در بهار 1392 می باشد. بانک ایمیل دانشجویان ایرانی شامل 50 هزار دانشجو در رشته های مختلف در مقطع کاردانی ، کارشناسی و دکترا می باشند و قابل ذکر است که برخی از رشته های مهم تفکییک بندی شده است. این بسته بازدهی عالی و مناسبی دارد و تست شده می باشد . اگر شما قصد تبلیغات به دانشجویان را دارید : بانک ایمیل دانشجویان ایرانی بهترین گزینه برای تبلیغات ارزان ، سریع و تاثیر گذار می باشد.

 • بانک ایمیل دانشجویان ایرانی

اگر شما سایت و یا صاحب خدماتی هستید که نیاز مبرم برای ارتباط و جذب دانشجویان را دارید این بهترین گزینه برای هدف شما می باشد.بانک ایمیل دانشجویان ایرانی سال 1392 را برای اولین بار سایت تبلیغاتی ایمیلر ارائه می دهد.با قیمت استثنایی و ارزان و فقط 5 هزار تومان می توانید با 50 هزار دانشجوی ایرانی که به اینترنت دسترسی دارند ارتباط برقرار کنید تا خدمات و یا محصولات خود را به آنان نمایش بدهید. شما می توانید از طریق لینک خرید زیر بانک ایمیل دانشجویان ایرانی را خریداری کنید.

 • بعد از خرید لینک دانلود برای شما ارسال می شود.در وارد کردن ایمیل دقت کنید چون لینک دانلود به ایمیلی که اول خرید وارد کردید ارسال می شود.

قیمت فقط 5 هزار تومان می باشد. بانک ایمیل دانشجویان ایرانی از بیش از 12000 هزار سایت دانشجوی و مراکز دانشگاهی وب سایت و وبلاگ دانشجویان با تلاش فراوان جمع آوری شده است که ما با قیمت بسیار مناسب این بانک ایمیل را ارائه می دهیم. شما می توانید از طریق لینک خرید زیر بسته مورد نظر را خریداری کنید را خریداری کنید.

 • بعد از خرید لینک دانلود برای شما ارسال می شود.در وارد کردن ایمیل دقت کنید چون لینک دانلود به ایمیلی که اول خرید وارد کردید ارسال می شود.

قیمت فقط 5 هزار تومان می باشد. اگر شما لیست و یا بانک ایمیل صنف و یا اقشار خاصی را می خواهید در نظرات بیان کنید.

 • نکته بسیار مهم :

بانک ایمیل دانشجویان ایرانی فقط برای ارسال تبلیغات ایمیلی و برای ارائه خدمات و یا به نمایش در آوردن سایت و یا وبلاگ شما می باشد و هرگونه استفاده نادرست و ارسال ایمیل تبلیغاتی به منظور مزاحمت برای صاحب آدرس ایمیل بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران جرم می باشد و شرعا حرام است. دوستان توجه داشته باشید این سایت مرجع می باشد و تمام بانک های ایمیل را با تلاش های فراوان و با قیمت بسیار متناسب در این سایت قرار میگیرد.لطفا دقت کنید و بانک ایمیل ما را با قیمت بالاتر از سایت های دیگر خریداری نکنید!!!

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

10 دیدگاه

 1. خانه عمران البرز
  فوریه 13, 2014 ساعت 12:45 ب.ظ

  دانشجویان عمران و معماری ندارید؟؟؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   فوریه 14, 2014 ساعت 8:30 ب.ظ

   با سلام به شما
   بانک ایمیل دانشجویان تفکیک شده می باشد و رشته های که فرمودید در آرشیو موجود می باشد

   پاسخ
 2. علی
  آوریل 1, 2014 ساعت 1:07 ق.ظ

  منم معماری میخوام

  پاسخ
  • مدیر سایت
   آوریل 1, 2014 ساعت 1:12 ب.ظ

   رشته معماری در بسته دانشجویان موجود می باشد

   پاسخ
 3. nima
  نوامبر 30, 2014 ساعت 1:00 ب.ظ

  دوست عزیز عمران که تفکیک نشده

  پاسخ
  • Alireza Rezaee
   نوامبر 30, 2014 ساعت 7:34 ب.ظ

   تو آرشیو اصلی بانک ایمیل دانشجویان در قسمت سربرگ می باشد!

   پاسخ
 4. ehsan
  ژانویه 4, 2015 ساعت 12:00 ب.ظ

  ایمیل رشته های برق رو هم دارین؟

  پاسخ
 5. majid
  ژوئن 30, 2015 ساعت 9:12 ق.ظ

  سلام
  1- بانک ایمیل صنعتگران رو داری؟
  2- بانک ایمیل دانشجویان رشته های صنعتی(مکانیک) رو چطور؟

  ممنونم

  پاسخ
  • Alireza Rezaee
   جولای 5, 2015 ساعت 1:33 ق.ظ

   با سلام
   بانک ایمیل صنعتگران نه متاسفانه ولی آرشیو ایمیل دانشجویان مکانیک در سایت موجود می باشد

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

*

code