بانک ایمیل مهر

بانک ایمیل دی ماه سال 1392 شامل ایمیل های جدید در دی ماه
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه تبلیغاتی ایمیلر
Model: Bank email jan
Product ID: 11
5 based on 15 reviews
$2.00 New

بانک ایمیل دی 92 توسط گروه تبلیغاتی ایمیلر تهیه شد . بانک ایمیل دی شامل 70 هزار ایمیل فعال و جدید ایرانی می باشد , که با قیمت فقط 5 هزار تومان در سایت قرار گرفته است . بانک ایمیل دی شامل آرشیو جدید ایمیلی از آدرس ایمیل کاربران ایرانی از تمام نقاط ایران که در طول دی ماه با تلاش فراوان , بسته بانک ایمیل دی تهیه , دسته بندی , ولید و برای تبلیغات و ارسال ایمیل تبلیغاتی مشتریان محترم سایت و بازاریابان اینترنتی قرار گرفته است. بانک ایمیل دی یکی از بسته های بانک ایمیل ماههای سال می باشد که جدیدترین بسته آن یعنی بانک ایمیل دی در تاریخ 06/11/92 ارائه شد . بانک ایمیل دی یکی از بهترین بسته های ایمیلی با توجه به قیمت آن یعنی 5 هزار تومان می باشد . قیمت پایین بانک ایمیل دی دلیل بر بی کیفیت بودن بسته ایمیلی نمی باشد . ما بانک ایمیل را ارزان میدهم تا افراد بیشتری از این بسته ها استفاده کنند و برای پائین نیامدن کیفیت بسته در اثر ارسال بالا ایمیل تبلیغاتی , بسته های جدید ایمیلی را تهیه و قرار میدهیم تا جایگزین بسته ایمیلی قبلی برای شما باشد.

  • قیمت بانک ایمیل دی : فقط 5 هزار تومان

  • تعداد : 70 هزار ایمیل

بانک ایمیل مهر

بانک ایمیل مهر

  • بانک ایمیل دی

بانک ایمیل دی 92 توسط گروه تبلیغاتی ایمیلر تهیه شد .  و شامل 70 هزار ایمیل فعال و جدید ایرانی می باشد , که با قیمت فقط 5 هزار تومان در سایت قرار گرفته است . و شامل آرشیو جدید ایمیلی از آدرس ایمیل کاربران ایرانی از تمام نقاط ایران که در طول دی ماه با تلاش فراوان , بسته تهیه , دسته بندی , ولید و برای تبلیغات و ارسال ایمیل تبلیغاتی مشتریان محترم سایت و بازاریابان اینترنتی قرار گرفته است.این بسته  یکی از بسته های بانک ایمیل ماههای سال می باشد که جدیدترین بسته آن یعنی آرشیو بهمن ماه در تاریخ 92/12/07 ارائه شد . آرشیو یکی از بهترین بسته های ایمیلی با توجه به قیمت آن یعنی 5 هزار تومان می باشد . قیمت پایین  دلیل بر بی کیفیت بودن بسته ایمیلی نمی باشد . ما بانک ایمیل را ارزان میدهم تا افراد بیشتری از این بسته ها استفاده کنند و برای پائین نیامدن کیفیت بسته در اثر ارسال بالا ایمیل تبلیغاتی , بسته های جدید ایمیلی را تهیه و قرار میدهیم تا جایگزین بسته ایمیلی قبلی برای شما باشد.

  • بانک ایمیل دی

مناسب افرادیست که می خواهند به تمام کاربران فعال ایرانی تبلیغات انجام دهند و برای آنان فرقی نمیکند که کاربران و ایمیل ها از کدام شهر و یا از کدام قشر کاری یا اجتماعی باشند و فقط بدنبال رایانامه جدید برای ارسال ایمیل تبلیغاتی می باشند , آرشیو فوق بسته مناسب برای افراد همه افراد  می باشد و به راحتی و کاملا آسان و ارزان با تهیه این بسته می توانید تبلیغات خود را به بیش از 70 هزار ایرانی فعال ارسال نمایید و متوجه تاثیرات بالا تبلیغات شوید. این آرشیو قبلا توسط افراد گروه تست شده و جوابدهی بالایی دارد.

بانک ایمیل ماههای سال

بسته ایمیل بهمن ماه آخرین بروزرسانی بانک ایمیل ماههای سال می باشد که در تاریخ 92/12/07 در سایت ایمیلر قرار گرفت . بانک ایمیل ماههای مربوط به آپدیت ماهانه می باشد و در آن قسمت قرار میگیرد. آخرین بروزرسانی بانک ایمیل ماههای سال بسته ایمیلی : بسته بهمن ماه می باشد که شامل 40 هزار ایمیل جدید  بهمن می باشد . بانک بهمن یازدهمین بسته ایمیلی سایت در قسمت بانک ایمیل ماههای سال می باشد و در هر بسته بین 30 تا 70 هزار آدرس رایانامه فعال و جدید قرار دارد. اگر شما هم میخواهید هر ماه به افراد جدیدی محصولات خودتان را تبلیغ کنید ، این بهترین بسته برای شما می باشد . و با تهیه بسته فوق فعال ترین آرشیو ایمیلی را تهیه می کنید.

بانک ایمیل سایت ایمیلر

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، رایانامه حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code