بانک ایمیل سایت های ایرانی 92

بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 شامل 40 هزار ایمیل مدیران و صاحبان سایت های ایرانی سال 92 می باشد. بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 قیمت 5 تومان
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: bank-email-site-irani
Product ID: 45
18 based on 7 reviews
$2.00 New

بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 شامل 40000 هزار ایمیل مدیران و صاحبان سایت های ایرانی سال 92 می باشد. بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 کاملا فعال و تست شده می باشد و در سال 1392 تهیه شده است.اگر شما می خواهید سایتی راه انداری کنید و یا خدمات اینترنتی ارائه می دهید،ارسال ایمیل تبلیغاتی به بانک ایمیل سایت های ایرانی 92  که توسط این سایت و به صورت کاملا اختصاصی ارائه شده ، بهترین و به صرفه ترین راه ممکن می باشد. بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 بسته کاملا فعال و تست شده ای می باشد و بازدهی بالایی دارد و برای سایت های که تازه فعالیت خود را شروع کرده و یا خدماتی دارند که می خواهند آنها را به مدیران سایت ها معرفی کنند برای این منظور بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 بهترین بسته ایمیلی می باشد.

 • نام : بانک ایمیل سایت های ایرانی 92
 • قیمت : 5 هزار تومان
 • تعداد : 40 هزار ایمیل فعال مدیران سایت های ایرانی

شما می توانید برای مشاهده نحوه دسته بندی بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 ، دموی بانک ایمیل را دانلود کنید. بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 شامل 40000 هزار ایمیل مدیران و صاحبان سایت های ایرانی سال 92 می باشد. بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 کاملا فعال و تست شده می باشد و در سال 1392 تهیه شده است.اگر شما می خواهید سایتی راه انداری کنید و یا خدمات اینترنتی ارائه می دهید،ارسال ایمیل تبلیغاتی به بانک ایمیل سایت های ایرانی 92  که توسط این سایت و به صورت کاملا اختصاصی ارائه شده ، بهترین و به صرفه ترین راه ممکن می باشد. بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 بسته کاملا فعال و تست شده ای می باشد و بازدهی بالایی دارد و برای سایت های که تازه فعالیت خود را شروع کرده و یا خدماتی دارند که می خواهند آنها را به مدیران سایت ها معرفی کنند برای این منظور بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 بهترین بسته ایمیلی می باشد.

 • خرید آنلاین و دریافت – قیمت این بسته 5 هزار تومان می باشد.

 • نحوه خرید:برای خرید بانک ایمیل ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید،2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل (دقت کنید آدرس ایمیل را دقیق وارد کنید زیرا بانک ایمیل به آدرس ایمیل ارسال می شود)بعد پر کردن گزینه ها و زدن کلیک بر روی گزینه خرید شما به درگاه بانک هدایت می شوید.
 • نکته:اگر به هر نحوی قادر به وارد کردن ایمیل نبودید با ما تماس بگیرید تا بانک ایمیل را برای شما ارسال کنیم.شماره تماس 09351703008

بانک ایمیل سایت های ایرانی بهترین انتخاب برای تبلیغات ایمیلی شماست.به راحتی سایت خود را به مدیران هزاران سایت ایرانی نمایش دهید.ارسال ایمیل تبلیغاتی به بیش از 40000 هزار مدیر سایت های ایرانی بی تردید بهترین راه برای طی کردن راه چند ماه در یک شب می باشد.

 • خرید آنلاین ودریافت – قیمت این بسته 5 هزار تومان می باشد.

 • نحوه خرید : برای خرید بانک ایمیل ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید،2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل(دقت کنید آدرس ایمیل را دقیق وارد کنید زیرا بانک ایمیل به آدرس ایمیل ارسال می شود)بعد پر کردن گزینه ها و زدن کلیک بر روی گزینه خرید شما به درگاه بانک هدایت می شوید.
 • نکته : اگر به هر نحوی قادر به وارد کردن ایمیل نبودید با ما تماس بگیرید تا بانک ایمیل را برای شما ارسال کنیم.شماره تماس 09351703008
 • سخنی با کاربران محترم سایت:

برآن شدیم تا در اینجا نکته ای را بیان کنیم تا ابهامات بعضی از دوستان را رفع کنیم که به ما ایمیل و نظر گذاشتن که تعداد ایمیل های بسته های بانک ایمیل شما کم می باشد و یا سایت های هستند که 15 میلیون ایمیل را خیلی ارزان در اختیار مشتریان قرار می دهند.هدف سایت ما خدمت رسانی به مشتریان و تبلیغات موفق و پر بازدید با کمترین هزینه می باشد.از شما می پرسم آیا 12-15 و یا 20 میلیونی که چند سالی از ارائه آن می گذرد قابل اعتماد است؟ بی تردید بخشی از بانک ایمیل خارجی و غیر فعال می باشد( تقریبا 90 درصد بانک ایمیل غیر فعال می باشد) آیا کار عاقلانه ایست که هزینه بالایی انجام بدهیم و به 15 میلیون ایمیل ارسال کنیم(که مطمئنا این تعداد ارسال درصد ارسال به اسپم ایمیل تبلیغاتی را به شدت افزایش می دهد)و در نهایت نتیجه نگیریم؟ آزشیو بانک ایمیل سایت های ایرانی 92 با تلاش و دقت فراوان به صورت دقیق و کاملا تفکیک شده جمع آورش شده و بی تردید شما با ارسال ایمیل تبلیغاتی به بانک ایمیل تفکیک شده سایت ایمیلر نتیجه مطلوب را می گیرید.

 • خرید آنلاین ودریافت – قیمت این بسته 5 هزار تومان می باشد.

 • نحوه خرید : برای خرید بانک ایمیل ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید،2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل(دقت کنید آدرس ایمیل را دقیق وارد کنید زیرا بانک ایمیل به آدرس ایمیل ارسال می شود)بعد پر کردن گزینه ها و زدن کلیک بر روی گزینه خرید شما به درگاه بانک هدایت می شوید.
 • نکته: اگر به هر نحوی قادر به وارد کردن ایمیل نبودید با ما تماس بگیرید تا بانک ایمیل را برای شما ارسال کنیم.شماره تماس 09351703008

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code