بانک ایمیل شرکت ها تفکیک شده

بانک ایمیل شرکت های ایرانی کاملا تفکیک شده برای ارسال ایمیل تبلیغاتی شامل 20 هزار ایمیل شرکت ها برای اولین بار شامل لیست ایمیل شرکت ها بصورت تفکیک شده
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه ایمیلر
Model: company email banks
Product ID: 400

بانک ایمیل شرکت ها

بانک ایمیل شرکت های ایرانی کاملا تفکیک شده برای ارسال ایمیل تبلیغاتی شامل 20 هزار ایمیل شرکت ها برای اولین بار شامل لیست ایمیل شرکت ها بصورت تفکیک شده، و بدون ایمیل تکراری و زائد که توسط سایت ایمیلر ارائه شده است. اگر می خواهید تبلیغات ایمیلی هدفمندی داشته باشید ; بانک ایمیل شرکت ها بسیار مفید می باشد و با ارسال ایمیل تبلیغاتی ، تبلیغات هدفمند و پرسودی تجربه کنید. بانک ایمیل شرکت ها لیست ایمیل کاملا ایرانی و فعال سال 93 می باشد که توسط سایت ایمیلر در تاریخ 1393/03/15 ارائه شده است.

 • تعداد : 20 هزار ایمیل شرکت های ایرانی

 • قیمت : 5 هزار تومان

بانک ایمیل شرکت ها تفکیک شده

بانک ایمیل شرکت ها تفکیک شده

بانک ایمیل شرکت های ایرانی تفکیک شده

بانک ایمیل شرکت ها شامل 14 لیست ایمیل شرکتهای ایرانی فعال در سال 93 و با تفکیک بندی منظم و دقیق برای استفاده مناسب موضوعی ، یعنی اگر مخاطب تبلیغ قشر خاصی از افراد و شرکت ها می باشد می توانید به راحتی تبلیغات خود را فقط به شرکت های مد نظر ارسال کنید و با این کار از صرف هزینه و وقت اضافه پرهیز کرده و قطعا بازدهی بیشتری نسبت به ارسال به افراد نا مرتبط دارد. بانک ایمیل شرکت ها شامل 20 هزار ایمیل که با 14 موضوع مختلف در 14 لیست ایمیل متفاوت و با فرمت نوشتاری ذخیره شده است و این بسته از نظر بازدهی یکی از بسته های ویژه برای افراد و مشاغل مختلف می باشد ، لیست ایمیل فوق برای سال 93 و جدید می باشد. قابل ذکر است که  بانک ایمیل اختصاصی ایمیلر برای تبلیغات هدفمند مخاطبین سایت می باشد.

تست بانک ایمیل شرکت ها

بانک ایمیل شرکت ها توسط سایت تست و جوابدهی بالایی داشته است ، این تعداد ایمیل یعنی 20 هزار ; بدون ایمیل تکراری و غیر فعال بوده و با استفاده از این بسته می توانید با 20 هزار شرکت و اشخاص مرتبط با شرکت های ایرانی ارتباط برقرار کنید.

دسته های بانک ایمیل شرکت ها

این لیست با 14 موضوع کسب و کار ایرانی ارائه شده است که در ادامه همین مطلب به صورت خلاصه لیست ها را تشریح می کنیم :

 • شرکت های پتروشیمی

این لیست شامل افراد و شرکت های پتروشیمی و مرتبط با نفت و گاز و فراورده های نفتی می باشد.

 • شرکت های فرهنگی و هنری

این لیست شامل افراد و فقعالیت های هنری ایرانی می باشد.

 • اصناف فعال در لینکداین

اصناف و کسب و کارها و شرکت های فعال در سایت معروف لینکداین که این لیست قبلا با عنوان بانک ایمیل کاربران لینکداین ارائه شده بود.

 • شرکت های کامپیوتر ، نرم افزار و سخت افزار

ایمیل افراد و شرکت های فعال در فعالیت های کامپیوتری.

 • شرکت های بازرگانی

افراد فعال در ضمینه بازرگانی که کاملا این لیست ایرانی می باشد.

 • شرکت های حسابداری

 • شرکت های حقوقی

 • شرکت های حمل و نقل

 • شرکت های عمرانی و ساختمانی

 • شرکت های فناوری و غیره

 • شرکتها و موسسه های تبلیغاتی

 • شرکتهای تولیدی خودرو و قطعات

 • شرکتهای نوشیدنی لبنی و دامی

بانک ایمیل فوق کاملا فعال و واقعی می باشد و با تلاش فراوان سایت ایمیلر تهیه و با صرف هزینه این لیست تست شده و ایمیل های غیر واقعی و غیر فعال از این لیست حذف شده اند. اگر بدنبال شرکت های ایرانی هستید! مطمئنا این آرشیو بهترین بسته ایرانی در اینترنت می باشد.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه – فقط 5 هزار تومان می باشد.

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

 • پرسش و پاسخ

آیا با خرید این بسته ارسال هم انجام میشه؟

یکی از سوال های جالبی که پرسیده میشه همین سوال هستش ، این فقط بسته ایمیلی هستش که سایت ایمیلر ارائه می کنه تا کسانی که ارسال انجام میدن ولی دسترسی به ایمیل های فعال و یا ایمیلهای مرتبط با تبلیغ خود را ندارند به این منابع به راحتی دسترسی داشته باشند.

ایمیل ها از چه منابعی تهیه می شوند؟

این رایانامه ها از منابع دایرکتوری های شرکت ها ، مشاغل و اصناف با استفاده از برنامه های تخصصی تهیه و توسط ما تست شده و ایمیل های غیر واقعی و غیر فعال حذف شده اند ، تعدادی هم از منابع مورد اطمینان سایت تهیه شده است.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code