بانک ایمیل شهریور ماه

بانک ایمیل شهریور ماه 1392 شامل بیش از 50 هزار ایمیل فعال ایرانی تست شده با بازدهی بالا قیمت 5 هزار تومان. بانک ایمیل شهریور ماه کاملا ایرانی
Brand: emailer
Manufacturer: emailer group
Model: bank email September
Product ID: 6
12 based on 6 reviews
$2.00 New

بانک ایمیل شهریور ماه شامل 50 هزار ایمیل کاربران مختلف ایرانی که در بسته های قبلی بانک ایمیل سایت تبلیغاتی ایمیلر نیست. بانک ایمیل در ادامه بروز رسانی ماهانه بانک ایمیل می باشد. شما می توانید بانک ایمیل هر ماه را در قسمت موضوعی بانک ایمیل ماههای سال را دنبال کنید تا جدیدترین و فعال ترین آرشیو ایمیل را با کمترین قیمت تهیه کنید.بانک ایمیل شهریور ماه آدرس ایمیل های جدید کاربران ایرانی از تمام اقشار و اشخاص حقیقی و حقوقی ( شرکتهای خصوصی و دولتی خدماتی ) می باشد قابل ذکر است بانک ایمیل شهریور ماه کاملا فعال و تست شده می باشد و بازدهی بسیار بالایی دارد.  

  • بانک ایمیل شهریور

  • نام: بانک ایمیل شهریور ماه 1392

  • تعداد ایمیل : بیش از 50 هزار ایمیل

  • قیمت : 5 هزار تومان
بانک ایمیل شهریور ماه

بانک ایمیل شهریور ماه

  • بانک ایمیل شهریور ماه 1392

بانک ایمیل شهریور ماه 1392 شامل لیست ایمیل کاربران اینترنتی فعال ایرانی از تمام اقشار و افراد معمولی و جوانان و فعالان اینترنتی می باشد ، که بسیار مناسب کسانیست که قدرت ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی را ندارند و قصد دارند خرد خرد ، ارسال ایمیل تبلیغاتی را انجام دهند. بانک ایمیل ماههای سال بهترین گزینه برای آنان می باشد که با کمترین هزینه بانک ایمیل مورد نظر خود و دریافت و اقدام به ارسال ایمیل به آنها نمایند.

  • پرداخت آنلاین و دریافت در همان زمان – قیمت فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ایمیل پزشکان به ایمیل شما ارسال شود.

  • بانک ایمیل شهریور ماه

آرشیو و لیست رایانامه ای شهریور ماه تست شده و با بازدهی بسیار بالا می باشد. که با فرمت text در سایت قرار داده شده است.

  • پرداخت آنلاین و دریافت به محض پرداخت  – قیمت فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ایمیل پزشکان به ایمیل شما ارسال شود.

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code