بانک ایمیل شیراز

بانک ایمیل شیراز و فارس شیراز و لیست ایمیل استان فارس شامل 10 هزار ایمیل فعال و تفکیک شده شهر شیراز بسته فوق العاده عالی برای تبلیغات در شیراز و فارس است
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: email bank shiraz
Product ID: 201
$2.00 New

بانک ایمیل شیراز

بانک ایمیل شیراز و استان فارس

بانک ایمیل شهرها بسته جدیدی ایمیل سایت ایمیلر می باشد . بانک ایمیل شیراز یکی از بسته های اختصاصی ایمیلر در دسته بانک ایمیل شهرها می باشد . بانک ایمیل شیراز و لیست ایمیل استان فارس شامل 10 هزار ایمیل فعال و تفکیک شده شهر شیراز بسته فوق العاده عالی برای تبلیغات در شیراز و فارس است . بانک ایمیل شیراز بهمراه ایمیل 9 شهرستان پر جمعیت استان فارس می باشد که به صورت تخصصی تفکیک بندی شده است . بانک ایمیل فعال شیراز بدون ایمیل تکراری ، زائد و غیر واقعی می باشد و از ایمیل های صد درصد ایرانی تشکیل شده . خرید بانک ایمیل شیراز از هم اکنون در سایت فعال شده است و می توانید با کمترین هزینه بانک ایمیل شهر شیراز و 9 شهرستان استان فارس تهیه کنید. بانک ایمیل شیراز کاملا فعال و ایمیل های لیست شیراز با دقت و از منابع مطمئن تهیه و تست و آزمایش شده اند تا تبلیغ چی های عزیز بدون هیچ هزینه و وقت اضافه بتوانند ایمیل تبلیغاتی هدفمند ارسال کنند.

 • نام : بانک ایمیل شیراز و لیست ایمیل شهرستان های استان فارس

 • تعداد : 10 هزار ایمیل فعال

 • قیمت : این لیست ایمیل تفکیک شده فقط 5 هزار تومان می باشد.

سایت ایمیلر ارائه کننده بانک ایمیل تفکیک شده و لیست ایمیل اختصاصی و کاملا ایرانی می باشد و در ضمینه بانک و لیست ایمیل مرجع می باشد. لازم به ذکر است لیست شیراز برای اولین بار در اینترنت در تاریخ 1392/02/25 توسط سایت ایمیلر ارائه شد.

بانک ایمیل شیراز

بانک ایمیل شیراز

بانک ایمیل تفکیک شده شیراز

بانک ایمیل تفکیک بندی شیراز شامل 8 لیست تفکیک شده و اختصاصی می باشد که به صورت کاملا دقیق , افراد و کاربران را بنا به ضرورت تبلیغات جداسازی کرده و برای استفاده هرچه راحت تر این لیست , توسط تبلیغ کنندگان آماده شده است.

در اینجا این لیست ها را معرفی می کنیم:

بانک ایمیل ادارات شیراز :

 شامل لیست ایمیل اداره های خصوصی و دولتی و افراد فعال در این ضمینه می باشد.

بانک ایمیل مراکز تفریحی گردشگری شهر شیراز:

لیست ایمیل مراکز تفریحی و گردشگری شهر شیراز شامل ایمیل افراد حقیقی و حقوقی در ضمینه تخصصی گردشگری می باشد و این ایمیل ها کاملا فعال بوده و به صورت اختصاصی ارائه شده است.

بانک ایمیل افراد فعال در ضمینه معرفی سوغاتی و کالاهای ویژه شیراز:

این لیست ایمیل شامل افراد، شرکتها و کلیه کسانی که در ضمینه معرفی کالاها و سوغاتی های شیراز فعالیت می کنند می باشد.

بانک ایمیل دانشجویان شیراز:

لیست ایمیل اختصاصی دانشجویان و مراکز دانشجویی شهر شیراز و استان فارس.

بانک ایمیل مراکز آموزشی شهر شیرار:

لیست ایمیل مراکز و افراد مربوط به موضوع آموزش در شهر شیراز و استان فارس.

بانک ایمیل مراکز تاریخی و باستانی شیراز:

با توجه به اینکه شهر شیراز و استان فارس یکی از استان های تاریخی کشورمون ایران محسوب میشود. افراد و شرکتهای متعددی در این ضمینه فعال بوده و ما بنا به نیاز افراد این لیست ایمیل اختصاصی را تهیه و ارائه کرده ایم.

بانک ایمیل مراکز درمانی شیراز:

لیست ایمیل مراکز درمانی و افراد فعال در این ضمینه می باشد.

بانک ایمیل مشاغل شیراز:

لیست ایمیل مشاغل شهر شیراز برای استفاده افرادی که قصد تبلیغات در این ضمینه را دارند ، تهیه و در این لیست ارائه شده است. و با خرید بانک ایمیل شیراز می توانید همه این بسته ها و لیست های ایمیلی را تهیه کنید.

بانک ایمیل شیراز و استان فارس

بانک ایمیل شهرستان های استان فارس

این بانک ایمیل اختصاصی به صورت کاملا تخصصی تفکیک بندی شده است و ایمیل های شهرستان های استان فارس نیز تهیه و بعد پاکسازی و تست ، در این لیست ایمیل قرار داده شده ، که در زیر نام شهرستان هایی که در این لیست قرار دارد را بیان می کنیم. سعی شده ایمیل شهرستان های پر جمعیت تهیه شود و لیست ایمیل 9 شهرستان پر جمعیت استان فارس تهیه شده است و بهمراه این بسته ایمیل قابل خریداری می باشد. این شهرستان ها شامل :

لیست ایمیل جهرم
لیست ایمیل داراب
لیست ایمیل فسا
لیست ایمیل فیروزآباد
لیست ایمیل کازرون
لیست ایمیل لار
لیست ایمیل مرودشت
لیست ایمیل نورآباد و شهر ممسنی
لیست ایمیل نیریز

بانک ایمیل شهرستان های شیراز شامل لیست های ایمیلی بالا می باشند. این ایمیل ها از منابع مطمئن تهیه شده و با دقت تفکیک بندی شده اند و بعد از حذف ایمیل های تکراری و غیر واقعی  بانک ایمیل را آماده دریافت برای علاقه مندان در تبلیغات در شیراز نموده ایم. با امید اینکه این بسته ایمیل اختصاصی و تفکیک بندی شده مورد قبول خریداران محترم قرار گیرد.

بانک ایمیل شیراز تفکیک شده

فرمت بانک ایمیل شیراز

فرمت بانک ایمیل شیراز با توجه به نیاز افراد به 2 فرمت رایج تبدیل شده است که شامل فرمت نوشتاری و فرمت اکسل csv می باشد.

 • خرید بانک ایمیل شیراز و استان فارس

شما می توانید این آرشیو را به راحتی و با کمترین هزینه و بدون فوت وقت تهیه کنید و بسته ذکر شده را در آدرس رایانه خود دریافت نمایید.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

 • تاریخ و ساعت ارائه بانک ایمیل شیراز  :  ساعت : 05:00   تاریخ : 93/02/18

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

5 دیدگاه

 1. ابراهیم
  می 18, 2014 ساعت 8:06 ق.ظ

  مرسی از خدمات شما بانک ایمیل شیراز عالی بود

  پاسخ
 2. هادیان
  ژوئن 15, 2014 ساعت 1:36 ب.ظ

  من بانک ایمیل شیراز رو خریدم و پرداخت ان لاین موفقیت امیز بود. لینک دانلود به ایمیلم ارسال شد ولی لینک خرابه و باز نمیشه

  پاسخ
  • Alireza Rezaee
   ژوئن 15, 2014 ساعت 5:12 ب.ظ

   لینک جدید ارسال شد.

   پاسخ
 3. محمد عابدی
  سپتامبر 20, 2016 ساعت 7:36 ق.ظ

  من بانک ایمیل شیراز رو خریدم و پرداخت ان لاین موفقیت امیز بود. لینک دانلود به ایمیلم ارسال نشده

  پاسخ
  • Alireza Rezaee
   سپتامبر 20, 2016 ساعت 3:11 ب.ظ

   با سلام
   لینک دانلود ارسال شد

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

*

code