بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو

بانک ایمیل عضوههای گروههای یاهو سایت تبلیغاتی ایمیلر
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: Email Database member Yahoo group
Product ID: 20
4 based on 10 reviews

بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو شامل بیش از 10 هزار ایمیل افراد عضو شده در انواع گروههای ایرانی می باشد که با تلاش فراوان از گروههای یاهو استخراج شده. این آرشیو مربوط به پائیز 92 می باشد و کاملا فعال هستند. بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو بسیار مناسب برای عضوگیری برای گروهها می باشد و ارسال ایمیل تبلیغاتی به ایمیل های این لیست برای تبلیغ گروه بسیار شیوه عالی برای جذب عضو می باشد. ایمیل های داخل این آرشیو شامل افرادیست که در گروههای مختلف اینترنتی ( یاهو گروپ ) ثبت نام کرده اند . ایمیل ها کاملا فعال بوده و مربوط به پائیز 92 می باشد.

بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو

  • تعداد : 10 هزار ایمیل فعال

  • قیمت : 5 هزار تومان
بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو

بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو

  • بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو

بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو شامل ایمیل کاربران عضو شده در انواع گروههای سرگرمی و علمی آموزشی و … ایرانی می باشد. پیش تر لیست یاهو گروپ ها در سایت قرار داده شده بود که ایمیل بسته فوق مربوط به ایمیل گروههای یاهو می شود نه کاربران این گروهها ، این بسته ایمیلی شامل افراد فعال و عضو در یاهو گروپ می باشد که سایت ایمیلر با تلاش فراوان این بسته را تهیه و برای استفاده تبلیغ چی های محترم در سایت قرار داده است.

  • بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو

بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو بسته ویژه برای افزایش عضوهای گروههای مانند یاهو گروپ می باشد . اگر شما هم می خواهید کاربران عضو گروه خود را افزایش بدهید این بسته بهترین گزینه می باشد. بیشتر کاربران سایت سفارش تهیه لیست افراد عضو در این گروهها را به ما داده بودند که با کمی تاخیر ، بسته ای با کیفیت بسیار بالا تهیه و برای استفاده در دسترس کاربران محترم قرار دادیم. با توجه به فعالیت این کاربران در یاهو گروپ و آشنایی به ثبت نام در گروپ ، بدون شک تبلیغات در گروه یاهو  ، و یا یاهو گروپ نتیجه مطلوبی خواهید گرفت و مطمئنا عضو گیری خوبی انجام خواهید داد. با افزایش عضوهای گروه خود ، با ارسال تبلیغات ایمیلی ، می توانید به راحتی به نتیجه دلخواه برسید و براحتی خودتان گروپ با عضویت بالا داشته و بدون احتیاج به سرور خاصی ایمیل انبوه ارسال کنید.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

  • نحوه خرید:
برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code