بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی

بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی فعال ایرانی 92 شامل 30 هزار ایمیل مدیران فروشگاههای بزرگ و کوچک اینترنتی که برای تبلیغات ایمیلی تهیه شده است.
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: bank-email-shops
Product ID: 41
14 based on 8 reviews
$2.00 New

بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی که به صورت کاملا تفکیک شده،منظم،کاملا جدید و فعال که نسبت به موضوع فروشگاهها آرشیو بندی شده است.بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی تست شده می باشد و بازدهی بالایی دارد و مناسب افرادیست که می خواهند بازاریابان اینترنتی بسیاری را برای فروش محصولاتشان جذب کنند.بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی لیست ایمیل مدیران و صاحبان فروشگاههای اینترنتی فعال 92 می باشد. بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی بسته ایمیلی فروشگاههای فعال 92 می باشد . بسته بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی از فروشگاههای همچون : فروش شارژ ، خدمات اینترنتی  و فروشگندگان انواع لوازم مورد نیاز که کاربران از طریق اینترنت اقدام به خرید آن میکنند تشکیل شده است . بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی توسط سایت ایمیلر تهیه شده است. آرشیو کاملا تفکیک شده نسبت به موضوع فعالیت فروشگاهها می باشد

 • نام: بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی فعال 92

 • تعداد : بیش از 30 هزار

 • قیمت : 5 هزار تومان

 • تاریخ جمع آوری : تابستان 92

بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی

 • بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی فعال 92

بیش از 30 هزار ایمیل مدیران فروشگاههای بزرگ و کوچک اینترنتی که برای ارسال ایمیل تبلیغاتی شما عزیزان با زحمت فراوان تهیه و با قیمت مناسب برای استفاده کاربران و مشتریان فراهم شده است.

 • پرداخت آنلاین و دریافت – قیمت بانک ایمیل فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ایمیل خریداران اینترنتی به ایمیل شما ارسال شود. این آرشیو که به صورت کاملا تفکیک شده،منظم،کاملا جدید و فعال که نسبت به موضوع فروشگاهها آرشیو بندی شده است.بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی تست شده می باشد و بازدهی بالایی دارد و مناسب افرادیست که می خواهند بازاریابان اینترنتی بسیاری را برای فروش محصولاتشان جذب کنند.این بسته شامل لیست ایمیل مدیران و صاحبان فروشگاههای اینترنتی فعال 92 می باشد. آرشیو ایمیل فروشگاهها و مدیران فروشگاههای کاملا جدید و فعال برای سال 92 می باشد،این آرشیو ایمیل بازدهی بسیار بالایی دارد و تست شده می باشد.اگر شما هم میخواهید محصولاتتان را بین فروشگاههای اینترنتی تبلیغ کنید این بهترین گزینه می باشد.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

1 دیدگاه

 1. moslem
  جولای 9, 2014 ساعت 12:51 ب.ظ

  سلام به مديريت محترم
  از شما دعوت مي شود که آگهي هاي خود را در ايستگاه آگهي مسبي ثبت کنيد.
  آگهي هاي شما در ساير صفحات مسبي به بازديدکنندگان نشان داده مي شود.
  آگهي هاي شما داراي لينک مستقيم و بدون واسطه به سايت شما خواهد بود و به صورت ثابت در صفحه اصلي و ديگر صفحات مسبي نشان داده مي شود.
  با ثبت آگهي در مسبي، به زودي شاهد جذب مشتري هاي فراوان براي خدمات و محصولات خود خواهيد بود.
  براي ثبت نام به صفحه http://www.masbi.com/ads.aspx?rgm=mesi67
  مراجعه فرماييد.

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

*

code