بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده ایرانی

بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده ایرانی شامل 17 لیست ایمیل اختصاصی فوق العاده تفکیک بندی شده مشاغل شامل 13000 ایمیل و 10000 شماره مشاغل تفکیک بندی شده
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: jobs email bank
Product ID: jobs 1
10 based on 10 reviews
$3.00 New

بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده ایرانی

بانک ایمیل مشاغل شماره 1 سایت ایمیلر

بانک ایمیل تفکیک بندی شده کاملا فعال و ایرانی شامل 17 لیست ایمیل تخصصی مشاغل برتر ایران در سال 93 می باشد ، بانک ایمیل مشاغل که در تاریخ 18 اردیبهشت سال 1393 ارائه شده بهترین آرشیو ایمیل مشاغل ایرانی می باشد که در اینترنت ارائه شده. بانک ایمیل مشاغل تعداد 13 هزار ایمیل فعال مشاغل و کسب و کار ایرانی می باشد که صورت کاملا تخصصی تفکیک بندی شده و شامل 17 دسته جداگانه می باشد و بنا به ضمینه شغلی تفکیک بندی و جداسازی شده و بهترین گزینه برای ارسال ایمیل تبلیغاتی می باشد و این بانک ایمیل مشاغل بازدهی عالی دارد. به جرات می توانیم بگویم این بسته مشاغل تخصصی تفکیک بندی شده را در هیچ سایتی نمی توان با این کیفیت و قیمت یافت.قابل ذکر است که بهمراه بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده لیست شماره مشاغل تفکیک بندی شده قرار داده شده و این شماره ها با ایمیل های بسته ایمیلی مرتبط هستند.می توانید با ارسال ایمیل تبلیغاتی و پیامک تبلیغاتی ، بازاریابی خود را به صورت عمیق تر انجام دهید و با ارسال هدفمند تبلیغات بتوانید نظر افراد را به محصولات خود جلب کنید.

بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده

 • نام : بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده

 • تعداد : 13 هزار ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده

 • قیمت : فقط 7 هزار تومان

بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده اختصاصی

بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده بسته ایمیلی شامل 13 هزار ایمیل فعال ( تهیه  شده در سال 93 ) می باشد ، شاید بگوید 13 هزار ایمیل مشاغل خیلی کم می باشد ولی بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده ایمیلر بدون “ایمیل زائد” و “تکراری” و غیر فعال می باشد و با ارسال تبلیغات خود به آرشیو ایمیل های این لیست ایمیل مطمئن باشید تبلیغات خود را به دست 13 هزار مدیر و صاحبان مشاغل ایران و کسب و کارهای فعال ارسال کرده اید/ پس به دنبال تعداد بالای لیست ایمیل نباشید که تعداد ایمیل بالا در بانک ایمیل باعث افزایش هزینه و اتلاف وقت می شود با توجه به اینکه با افزایش تعداد ایمیل میزان کیفیت هم کاهش می یابد.

بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده ایرانی

بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده ایرانی

مزایای استفاده از این لیست ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده

 1. کاهش محسوس هزینه و وقت به علت نداشتن ایمیل تکراری و زائد.
 2. ارسال پیامک تبلیغاتی به همان افرادی که تبلیغات ایمیلی شما را دریافت کرده اند.
 3. با توجه به دقت بالا در تهیه دسته های مشاغل می توان مطمئن بود با ارسال ایمیل تبلیغاتی به هر دسته ،افراد مرتبط با همان موضوع دسته یاد شده در بانک ایمیل مشاغل;  ایمیل شما را دریافت می کند.

دسته های موجود در بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده!

همان طور که گفته شده بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده لیست ایمیل شماره 1 ( “با توجه به اینکه در آینده ; لیست ایمیل دیگر مشاغل ایرانی نیز تهیه و در سایت قرار داده می شود این بانک ایمیل مشاغل با شماره 1 در سایت قرار گرفت” ) دارای 17 دسته کاملا متفاوت مشاغل فعال ایرانی می باشد که در همین مطلب خلاصه ای از دسته های بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده را شرح می دهیم.

مشاغل مرتبط با کارخانه ها و فراوردهای لبنی :

بانک ایمیل مشاغل مرتبط با فراوردهای لبنی مانند : “بستنی” ، “ماست” ، “شیر” و … می باشد که ایمیل ها مرتبط با کارخانه ها و شرکتهای فعال در این ضمینه می باشد.

مشاغل مرتبط با کارخانه ها و تولیدی ها:

بانک ایمیل مشاغل کارخانه ها و تولیدی های غیر خوردنی و نوشیدنی فعال در ایران که این لیست ایمیل تخصصی و اختصاصی شامل مدیران و افراد فعال در این شرکتها و کارخانه ها و واحدهای فروش می باشد.

مشاغل شرکت های تجاری و بازرگانی :

بانک ایمیل اختصاصی مشاغل شرکت های تجاری و بازرگانی شامل ایمیل شرکت ها و افراد فعال در ضمینه واردات و صادرات کالا در ایران می باشد. که به صورت کاملا اختصاصی تهیه و دسته بندی شده است. قابل ذکر است لیست های ایمیل مشاغل اختصاصی یاد شده بدون ایمیل تکراری و غیر فعال می باشد

مشاغل مرتبط با دامپروری و کشاورزی

بانک ایمیل اختصاصی مشاغل تفکیک بندی شده ایمیلر دارای دسته با نام مشاغل دامپروری و کشاورزی  می باشد، نه خود کشاورزان و دامپروان …! منظور افرادی هستند که در این ضمینه مثلا فروش محصولات دامی و کشاورزی و … فعال هستند.

مشاغل مرتبط با پزشکان

قبلا در سایت بسته ایمیلی بانک ایمیل پزشکان قرار داده شده بود . این مشاغل مرتبط با پزشکی ، لوازم پزشکی ، شرکتهای پخش دارو و خدمات پزشکی می باشد.

مشاغل مرتبط با دندان پزشکان

با توجه به اینکه دندان و زیبایی دندان در اینترنت بازار خوبی دارد ;بسیاری از کسانی که به قصد خرید بانک ایمیل به ما تماس میگیرند ;درخواست بانک ایمیل دندانپزشکان را می دهند ، که ما در این بانک ایمیل مشاغل لیست دندانپزشکان و ارتودنسی و زیبایی دندان را تهیه کرده ایم.

مشاغل مرتبط با خودرو

لیست ایمیل مشاغل خودرو شامل ایمیل کارخانه های تولیدی خودرو ، شرکتهای ارائه دهنده قطعات خودرو و افراد فعال در مشاغل پرسود خرید و فروش خودرو می باشد

مشاغل مرتبط با خدمات عمومی و خصوصی

بانک ایمیل اختصاصی مرتبط با مشاغل خدمات عمومی و خصوصی شامل ;  افراد فعال در شرکت ها و موسسه ها و ارگان هایی که خدمات عمومی مانند : آتش نشانی ، شهرداری ها و … می باشد و افراد فعال در خدمات خصوصی ارائه دهنده خدمات به افراد که نیاز به این خدمات دارند.

مشاغل مرتبط با چوب

لیست ایمیل اختصاصی افراد فعال در مشاغل مرتبط با چوب ، پارکت و چوب های صنعتی و یا زیبایی می باشد که در لیست جداگانه ای تهیه و در این بانک ایمیل اختصاصی ارائه کرده ایم.

دیگر لیست ها شامل :

مشاغل مرتبط با برق و الکترونیک
مشاغل مرتبط با آسانسور
مشاغل مرتبط با آلومینیوم- فولاد- آهن
مشاغل مرتبط با مراکز اداری و حقوقی و اسناد رسمی
 مشاغل مرتبط با صنعت
مشاغل ساختمانی و مصالح
مشاغل منسوجات- و تولیدی های پوشاک ایرانی

 

بانک شماره مشاغل تفکیک بندی شده

لیست شماره تلفن مشاغل از نظر تفکیک بندی کاملا شبیه بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده می باشد. و همه این ایمیل ها با شماره های موجود در بسته مرتبط می باشد و تعداد این بانک شماره 10 هزار شماره می باشد و قابل ذکر است که این لیست هم مانند لیست ایمیل بدون شماره تکراری و زائد می باشد.

بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده با فرمت اکسل “csv”

برای راحتی هرچه بیشتر خریداران گرامی تمام آرشیو و دسته های بانک چه ایمیل و شماره تلفن با فرمت “csv” که یکی از فرمت های اکسل می باشد و در تعدادی از برنامه ها مورد استفاده می گیرد تهیه و ارائه شده اند.

تذکر: بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده “ش1” برای اولین بار با پشتیبانی سایت ایمیلر در تاریخ 18 اردیبهشت ارائه شد. و سایت ایمیلر عواقب فروش این لیست در دیگر سایت ها را بر عهده نمیگیرد!

طبق دستور پلیس فتا جمهوری اسلامی ایران طی فراخوان فروشند های مجازی و دادن تذکر حضوری ; همه فروشندهای اینترنتی باید تمام اطلاعات خریداران مانند : آدرس آی پی ، نام و نام خانوادگی مشتریان را تا 6 ماه نگهداری کنند .

قابل ذکر است که ما اطلاعات خرید تمام خریداران همچون: نام ، ایمیل، و همه اطلاعات وارد شده در فرم سفارش را با نام بسته خریداری شده و وجه واریز شده به حساب پارس پال ذخیره کرده تا از سو استفاده های احتمالی جلوگیری کنیم.

 • خرید بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده ایرانی

شما می توانید این آرشیو را به راحتی و با کمترین هزینه و بدون فوت وقت تهیه کنید و بسته ذکر شده را در آدرس رایانه خود دریافت نمایید.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 7 هزار تومان می باشد.

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید. تاریخ و ساعت ارائه بانک ایمیل مشاغل تفکیک بندی شده :  ساعت : 05:00   تاریخ : 93/02/18

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

6 دیدگاه

 1. homan
  می 8, 2014 ساعت 12:21 ب.ظ

  مرسی عالی بود . بیشتر از بانک ایمیل مشاغل تو سایت بزار

  پاسخ
  • alireza
   می 8, 2014 ساعت 12:23 ب.ظ

   با سلام
   بزودی بانک ایمیل مشاغلی که در این لیست نبودند را تهیه می کنیم.

   پاسخ
 2. محمد مهدی
  می 9, 2014 ساعت 2:55 ق.ظ

  بانک ایمیل مشاغل خوب بود . آیا بجز این بانک ایمیل مشاغل دارید؟

  پاسخ
  • alireza
   می 9, 2014 ساعت 10:32 ق.ظ

   بله در آرشیو اصلی سایت دسته بانک ایمیل مشاغل موجود است.

   پاسخ
 3. جواد
  می 10, 2014 ساعت 1:18 ق.ظ

  بانک ایمیل مشاغل عالیه ولی چرا تعدادش کمه؟

  پاسخ
  • alireza
   می 10, 2014 ساعت 2:35 ق.ظ

   همین تعداد کم بازدهی فوق العاده ای داره . با افزایش تعداد ; کیفیت هم کاهش پیدا می کنه ولی برای کسایی که تبلیغات وسیعی دارند بزودی بسته های جدیدی از بانک ایمیل مشاغل را ارائه میدیم. بازم تشکر می کنم که نظر دادید

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

*

code