بانک ایمیل مشهد

بانک ایمیل مشهد شامل 12 هزار ایمیل فعال مشهد و خراسان رضوی بهمراه 700 شماره موبایل فعال در مشهد
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: bank email mashhad
Product ID: 93
10 based on 9 reviews
$3.00 New

آیا می خواهید در مشهد و استان خراسان رضوی تبلیغ کنید؟

آیا در جستجوی بانک ایمیل مشهد هستید؟

بانک ایمیل مشهد و استان خراسان رضوی سایت ایمیلر شامل 12 هزار ایمیل افراد و کاربران مختلف مشهد می باشد که این بسته ایمیل برای اولین بار در اینترنت توسط سایت ایمیلر ارائه شده است. کاربران این لیست ایمیل شامل انواع افراد و کسب و کارها در داخل مشهد و استان خراسان رضوی هستند و اگر شما قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی و انبوه به کاربران شهر مشهد را دارید این بسته فوق العاده می باشد و با استفاده از این بانک ایمیل در هزینه و وقت خود به صرفه جویی کنید و دقیقا تبلیغات خود را به دستان افراد مورد نظر خود در شهر مشهد بفرستید.

بانک ایمیل مشهد

بانک ایمیل مشهد

نام: بانک ایمیل مشهد

تعداد : 12 هزار ایمیل بهمراه 700 شماره موبایل شهر مشهد

قیمت : 7 هزار تومان

بانک شماره موبایل مشهد

بانک ایمیل مشهد بهمراه 700 شماره موبایل افراد فعال در شهر مشهد ارائه شده که اگر کسی تمایل به ارسال پیامک تبلیغاتی به افراد ساکن مشهد را دارند به راحتی بتواند محصولات خود را تبلیغ کند. این تعداد شماره موبایل بعنوان هدیه در بسته ایمیل شهر مشهد قرار گرفته است!

بانک ایمیل  مشهد از منابع معتبر گرفته شده و با دقت بالا پاکسازی شده است . این تعداد ایمیل که در 4 لیست ایمیل مشهد ارائه شده بدون هیچ ایمیل غیر فعال و تکراری می باشد و آدرس ایمیل های همچون jpg،png و … از داخل لیست ایمیل مشهد حذف شده و 12 هزار ایمیل فعال و پاکسازی شده را برای ارسال تبلیغ حاضر کرده ایم. خوب است بگویم همه آدرس ایمیل این بسته همگی در سال 93 فعال بوده اند.

بانک ایمیل مشهد

  • بانک ایمیل مشهد شامل چه اغشاری هستند؟

بانک ایمیل مشهد مقدس که توسط سایت تبلیغاتی ایمیلر ارائه شده شامل افراد فعال در شهر مشهد بوده از جمله: دانشجویان مشهد ، افراد فعال در سایت ها و گروههای اجتماعی با نام مشهد ، مشاغ و شرکت های شهر مشهد و مدیران وب سایت های مشهد و مدیران و افراد فعال در شرکت های وابسته به آستان مقدس رضوی و غیره و همه این ایمیل برای افراد اکتیو و فعال مشهد می باشد.

  • تعداد بانک ایمیل مشهد

تعداد بانک ایمیل مشهد بیش از 12 هزار ایمیل می باشد که شاید تعداد ایمیل های لیست مشهد کمی کم باشد ولی این تعداد رایانامه همگی ایمیل فعال و برای مشهد می باشد و اگر می خواهید در مشهد تبلیغات داشته باشید این لیست کاملا مناسب میباشد و می توانید به راحتی و با کمترین هزینه و وقت تبلیغات هدفمند ایمیلی داشته باشید.

  • لیست ایمیل مشهد

بسته مشهد شامل 5 لیست 2 هزار ایمیلی می باشد و در هر 5 لیست ایمیل تکراری وجود ندارد و ایمیل ها جدید می باشند.

  • بانک ایمیل مشهد با فرمت اکسل “csv”

در بانک ایمیل مشهد بهمراه فرمت txt لیست ایمیلی با فرمت csv هم موجود می باشند که کسانی که قصد ارسال با استفاده از بانک اطلاعات را دارند بدون هیچ مشکلی بتوانند گروههای خود را ایجاد کنند.

بانک ایمیل مشهد مقدس

شما می توانید این آرشیو را به راحتی و با کمترین هزینه و بدون فوت وقت تهیه کنید و بسته ذکر شده را در آدرس رایانه خود دریافت نمایید.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 7 هزار تومان می باشد.

  • نحوه خرید بانک ایمیل مشهد :

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code