بانک ایمیل مهر

بانک ایمیل مهر ماه 1392 شامل 50 هزار ایمیل فعال ایرانی ، بدون تکرار و ولید شده. بانک ایمیل مهر ماه 1392 یکی از بهترین بسته های ایمیلی می باشد
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه ایمیلر
Model: bank email October
Product ID: 8
14 based on 7 reviews

بانک ایمیل مهر ماه 1392 آماده و در سایت قرار داده شد.این آرشیو ایمیل شامل 50 هزار ایمیل جدید از اغشار مختلف کاربران ایرانی می باشد که در روند بروز رسانی بانک ایمیل سایت در قسمت بانک ایمیل ماههای سال قرار داده شد. بانک ایمیل مهر ماه 1392 کاملا تست شده و فعال می باشد، و برای استفاده تبلیغ کنندگان ایمیلی برای ارسال ایمیل تبلیغاتی آماده شده است. بانک ایمیل مهر ماه 1392 مناسب ارسال هر تبلیغ اینترنتی می باشد زیرا این آرشیو و بانک ایمیل گلچینی از اغشار مختلف کاربران ایرانی در همه شهرهای ایران می باشد. بانک ایمیل مهر ماه 1392 توسط سایت تبلیغات ایمیلی ایمیلر ارائه شده و شما می توانید هم اکنون می توانید این بسته را با بهترین قیمت و فقط 5 هزار تومان تهیه بفرمایید.

 • بانک ایمیل مهر

 • تعداد ایمیل:  شامل 50 هزار ایمیل .

 • قیمت : 5 هزار تومان
بانک ایمیل مهر

بانک ایمیل مهر

 • بانک ایمیل مهر ماه 1392

بانک ایمیل مهر ماه 1392 آماده و در سایت قرار داده شد.این آرشیو ایمیل شامل 50 هزار ایمیل جدید از اغشار مختلف کاربران ایرانی می باشد که در روند بروز رسانی بانک ایمیل سایت در قسمت بانک ایمیل ماههای سال قرار داده شد. لیست ایمیلی نامبرده شده کاملا تست شده و فعال می باشد، و برای استفاده تبلیغ کنندگان ایمیلی برای ارسال ایمیل تبلیغاتی آماده شده است. لیست مهر ماه مناسب ارسال هر تبلیغ اینترنتی می باشد زیرا این آرشیو و بانک ایمیل گلچینی از اغشار مختلف کاربران ایرانی در همه شهرهای ایران می باشد. و توسط سایت تبلیغات ایمیلی ایمیلر ارائه شده و شما می توانید این بسته و لیست ایمیلی  را با بهترین قیمت و فقط 5 هزار تومان تهیه بفرمایید.

 • بانک ایمیل مهر ماه 1392

لیست ایمیلی فوق که شامل 50 هزار ایمیل بدون تکرار و ولید شده که همه ایمیل ها کاملا فعال می باشند. اگر شما می خواهید هر ماه به کاربران جدیدی ایمیل تبلیغاتی ارسال کنید این بسته بسیار مناسب می باشد.

 • بانک ایمیل ماههای سال

بانک ایمیل ماههای سال یکی از تفکیک های بسته ی ایمیلی سایت می باشد که بانک ایمیل و آرشیو ایمیل های فعال هر ماه جمع آوری و به نام همان ماه در سایت قرار میگیرد،این ایمیل ها گلچین ایمیل کاربران از اغشار مختلف است تا کاربران سایت همیشه به جدیدترین ایمیل های ایرانی دسترسی داشته باشند. – آخرین بروزرسانی بانک ایمیل ماههای سال انجام شد و در تاریخ 91/12/07 تعداد 70 هزار ایمیل فعال ایرانی با نام لبست بهمن ماه 92 به آرشیو  اضافه شد.

 • نحوه جمع آوری رایانامه های فعال مهر ماه

گروه ایمیلر با داشتن چند فروشگاه اینترنتی و فعالیت در سیستم همکاری در فروش و داشتن چندین گروه یاهو و گوگل و ارتباط با اطلاعات مشاغل مجازی و نیازمندی ها اقدام به جمع آوری ایمیل ها از این منابع می کند. این آرشیو از ایمیل های جدید بدست آمده از منابع فوق تهیه و در سایت قرار داده شده است.

 • پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

 • بانک ایمیل سایت ایمیلر

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

2 دیدگاه

 1. مجید
  ژانویه 8, 2014 ساعت 2:59 ب.ظ

  ایمیلهای فیسبوک جدا هستند از سایر ایمیل ها؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   ژانویه 8, 2014 ساعت 6:39 ب.ظ

   بانک ایمیل مخصوص فیسبوک نیست ولی ایمیل ها اکثرا برای فیسبوک هستند

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

*

code