بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر

بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر فعال ایرانی جهت ارسال ایمیل تبلیغاتی تهیه شده بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر زیر مجموعه ایمیل متخصصان می باشد
Brand: ایمیلر
Manufacturer: ایمیلر گروپ
Model: bank email Computer engineers
Product ID: 20
10 based on 5 reviews
$2.00 New
  • بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر

بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر فعال ایرانی جهت ارسال ایمیل تبلیغاتی کاربران سایت تبلیغاتی ایمیلر تهیه و در سایت قرار داده شده است. بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر زیر مجموعه بانک ایمیل متخصصان ایرانی می باشد، که سایت ایمیلر در حال آماده سازی لیست ایمیل متخصصان ایرانی برای راحتی تبلیغ کننده های محترم می باشد. بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر شامل ایمیل های متخصصان کامپیوتر و  فعالان پی سی و آی تی در کشور می باشد که به هر نحوی در اینترنت فعالیت می کنند. بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر کاملا فعال و تست شده با بازدهی بسیار خوب و بالا مناسب افرادیست که هدف از تبلیغات ایمیلی ، ارسال ایمیل تبلیغاتی به افراد فعال و ماهر در ضمینه کامپیوتر می باشد که بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر این امکان را بوجود آورده که به صورت کاملا سریع تبلیغات خود را به این افراد ارسال کنند.

  • تعداد  : 15 هزار ایمیل

  • قیمت : 5 هزار تومان

نحوه تفکیک بندی: این لیست و آرشیو به 4 دسته تفکیک بندی شده است که شامل: مهندسین نرم افزار ، مهندسین گرافیک ، مهندسین شیکه و امنیت شبکه بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر بنا به نیاز تبلیغچی ها و افراد به ایجاد ارتباط با مهندسین و تحصیلکرده های رشته های مختلف ( بنا به نیاز شغل آنها ) و محدودیت ارسال ایمیل تبلیغاتی ، افراد به دنبال لیست ایمیلی هستند که با کمترین هزینه و زمان بیشترین بهروری را ببرند. سایت تبلیغاتی ایمیلر با تلاش و دقت فراوان ، بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر را تهیه و دسته بندی نموده و با قیمت مناسب برای رفاه حال خریداران محترم عرضه کرده است. پرداخت آنلاین و دریافت – قیمت بانک ایمیل فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ایمیل پزشکان به ایمیل شما ارسال شود.

  •  بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر فعال ایرانی

بانک ایمیل مهندسین کامپیوتر فعال ایرانی تست شده ، و بازدهی بالای دارد. اگر شما فکر می کنید سایت و کسب و کارتان مناسب کاربران این لیست می باشد، این بسته سایت ایمیلر بهترین گزینه می باشد. پرداخت آنلاین و دریافت – قیمت بانک ایمیل فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید: برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ایمیل پزشکان به ایمیل شما ارسال شود.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code