بانک ایمیل وبلاگ نویسان

بانک ایمیل وبلاگ نویسان بهترین گزینه برای کسانی می باشد که قصد تبلیغ محصولات و خدمات خود را دارند . بانک ایمیل وبلاگ نویسان ایرانی و فعال است
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه ایمیلر
Model: bank-email-weblog-nevisan
Product ID: 18
17 based on 6 reviews
$2.00 New

بانک ایمیل وبلاگ نویسان یکی از بهترین گزینه برای کسانی می باشد که قصد تبلیغ محصولات و خدمات خود را دارند مخصوصا اگر می خواهید تبلیغات خود را به کاربران و وبلاگ نویسان ایرانی ارسال کنید. بانک ایمیل وبلاگ نویسان از 3  سایت خدمات وبلاگ نویسی بلاگفا،میهن بلاگ و پارسی بلاگ در سال 1392 جمع آوری شده است.و کاملا تست شده و پاکسازی شده از هرز ایمیل و ایمیل های تکراری می باشد،شما با سفارش بانک ایمیل وبلاگ نویسان یک بسته 50 هزار ایمیلی را دارید که با آموزش های سایت ما می توانید تبلیغات خود را شروع کنید و اولین قدم برای شروع کسب و کار و تجارت موفق و کسب درآمد بیشتر را بردارید.

  • نام : بانک ایمیل وبلاگ نویسان
  • قیمت : 5 هزار تومان
  • تعداد : 50 هزار ایمیل

بانک ایمیل وبلاگ نویسان

بانک ایمیل وبلاگ نویسان یکی از بهترین گزینه برای کسانی می باشد که قصد تبلیغ محصولات و خدمات خود را دارند مخصوصا اگر می خواهید تبلیغات خود را به کاربران و وبلاگ نویسان ایرانی ارسال کنید. بانک ایمیل وبلاگ نویسان از 3  سایت خدمات وبلاگ نویسی بلاگفا،میهن بلاگ و پارسی بلاگ در سال 1392 جمع آوری شده است.و کاملا تست شده و پاکسازی شده از هرز ایمیل و ایمیل های تکراری می باشد،شما با سفارش بانک ایمیل وبلاگ نویسان یک بسته 100 هزار ایمیلی را دارید که با آموزش های سایت ما می توانید تبلیغات خود را شروع کنید و اولین قدم برای شروع کسب و کار و تجارت موفق و کسب درآمد بیشتر را بردارید. شما می توانید از طریق لینک خرید زیر بانک ایمیل وبلاگ نویسان را خریداری کنید.

اگر می خواهید تبلیغات ایمیلی موفقی را تجربه کنید هیچ وقت فقط به دنبال ارسال ایمیل تبلیغاتی به میلیون ها نفر نباشید.چون بانک ایمیلی که شامل میلیون ها آدرس ایمیل باشد مطمئن باشید که بیش از 80 درصد آن هرز ایمیل و آدرس های ایمیلی قدیمی هستند که عملا دیگر غیر قابل مصرف برای صاحبان آن می باشد.در ضمن ارسال در این حجم بالا کیفیت تبلیغات را پایین می آورد چون هم سرور و یا هر اکانتی که با آن ارسال ایمیل تبلیغاتی انجام میدهید بلوک می شود و میزان ارسال ایمیل به ایندکس به شدت کم می شود.حتی اگر از بهترین سرویسهای SMTP استفاده میکنید اصلاً ایده خوبی نیست که یکباره ده هزار ایمیل را ارسال کنید. طبق تجربه من برای ارسال از هاست خودتان بهترین تنظیم ارسال ایمیل چهار ارسال در هر دقیقه است.پس به دنبال تعداد بالای ارسال نباشید به فکر کیفیت تبلیغ خودتان باشید. برای مثال عرض می کنم مثلا من طراح قالب بلاگفا هستم و سایتی دارم برای طراحی قالب بلاگفا،من می توانم با جمع آوری ایمیل از سطح سایت بلاگفا و وبلاگ های کاربران بلاگفا و تفکیک و حذف ایمیل های زائد یک بانک ایمیل مثلا 12 هزار نفره بسازم و با یک دیزاین خوب برای متن ایمیل تبلیغاتی و ارسال شمرده و مناسب به این بانک ایمیل می توانم بازدید بسیار عالی برای خود و سایتم کسب کنم.نه اینکه با ارسال ایمیل به بیش از چند میلیون نفر باعث هدر رفتن وقت و بلوک شدن سرور و اکانت و در آخر بازدید کم و نا امید کننده باشم. این بانک ایمیل لیستی ارزشمند از ایمیل های فعال هستند که با ارسال ایمیل تبلیغاتی به این بانک ایمیل بازدید خوبی کسب  می کنید و بهترین گزینه برای کسانی می باشد که به دنبال جذب افرادی می باشد که در سیستم های وبلاگ نویسی همچون بلاگفا،میهن بلاگ و پارسی بلاگ وبلاگ نویسی می کنند. قیمت 5 هزار تومان می باشد. شما می توانید از طریق لینک خرید زیر بانک ایمیل وبلاگ نویسان را خریداری کنید.

شعار سایت ایمیلر هزینه پاین و بازدید بالا می باشد که همیشه برای تحقق این هدف کوشیده و سعی می کند در همه حال بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه نماید.

بانک ایمیل وبلاگ نویسان

بعضی از دوستان به ما ایمیل ارسال می کنند و یا نظر میزارن که علت ارزان بودن این بسته های ایمیلی چی هست؟!! و از ما سوال میپرسن و میگن مگه میشه برای این بسته انقدر زحمت میکشی و با قیمت ۵ هزار تومان در سایت قرار میدی خدمت این عزیزان عرض کنم که من این بسته ها و لیست ایمیل ها رو برای افرادی قرار میدم که برای اولین بار هستش که می خواهند ایمیل تبلیغاتی ارسال کنند و قصد دارند به تعداد کمتری ایمیل ارسال کنند.گرچه بسیاری از خریداران ما هم افرادی پر تجربه هستند که بعضی ها به دنبال ارسال ایمیل به افراد جدید و بعضی های دیگه هم بدنبال خرید و کپی بانک ایمیل های سایت ایمیلر با قیمت بسیار بالا تر در سایت های خودشون هستن. ما بهمراه از این بانک های ایمیل،آرشیو کاملی از لیست و یا بانک ایمیل های که شامل بانک ایمیل:وبلاگنویسان،مشاغل،خریداران،فروشندگان،دانشجویان،بانک نفت و نمایشگاه کتاب ۲ سال اخیر،بانک ایمیل جیمیل و … که تعداد این ایمیل ها بیشتر از ۲ میلیون ایمیل می باشد که تست شده و مطمئن هستند و به افرادی که بدنبال ارسال ایمیل انبوه هستند این آرشیو را پیشنهاد می دهیم که برای خرید کل این لیست تخفیفی ۵۰ درصدی نسبت به قیمت های سایت میدهیم. پس اگر به آرشیو فوق العاده و مناسب نیاز دارید با ما تماس بگیرید.۰۹۳۵۱۷۰۳۰۰۸

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code