بانک ایمیل افراد ورزشی

بانک ایمیل افراد ورزشی و کمپین هواداران تیم های بزرگ ایرانی
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه تبلیغاتی ایمیلر

بانک ایمیل ورزشی بسته ایمیلی که برای اولین بار از سایت ایمیلر که مرجع بانک ایمیل ایرانی می باشد ارائه شده است ، آرشیو بانک ایمیل ورزشی شامل اشخاص ورزشی فعال ایرانی می باشد. ابتدا توضیحی کوتاه از بانک ایمیل ورزشی بگویم سپس به تشریح کامل و موارد مورد استفاده بسته بانک ایمیل ورزشی بپردازیم .

بانک ایمیل ورزشی 20 هزار ایمیل فعال شامل ورزشکاران درجه 2 و 3 ایرانی رشته های پرطرفدار ایران و اشخاص و هواداران تیم های ایرانی , مشاغل مرتبط با ورزش فعال در سال 92 بهمراه کمپین تخصصی هواداران تیم های استقلال و پرسپولیس بهمراه ایمیل کاربران سایت ها و صفحه های ورزشی می باشد که در مجموع بسته بانک ایمیل ورزشی 20 هزار ایمیل است که از ایت تعداد بالغ بر 10 هزار ایمیل متعلق به هواداران 2 تیم تهرانی استقلال و پرسپولیس می باشد.

  • بانک ایمیل ورزشی هواداران استقلال , پرسپولیس

این بسته یعنی بانک ایمیل ورزشی با کیفیت بالا و بازدهی عالی را برای اولین بار سایت ایمیلر در تاریخ 1392/12/04  در سایت قرار داد. بهمراه این بسته 2 فایل حاوی 10 هزار ایمیل از هواداران تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس می باشد , ایمیل ها متعلق به طرفداران این 2 تیم می باشد که در سایت های اجتماعی و سایت ها و یا کمپین های این 2 تیم کاملا فعال بوده که کمک می کند شما ایمیل تبلیغاتی خود را دقیقا به دست کسانی برسانید که با ضمینه فعالیت شما مرتبط می باشد.

  • نام: بانک ایمیل ورزشی

  • تعداد: 21 هزار ایمیل اشخاص ورزشی

  • قیمت : بانک ایمیل ورزشی فقط 5 تومان می باشد

بانک ایمیل ورزشی

بانک ایمیل ورزشی

  • کیفیت بانک ایمیل ورزشی

بانک ایمیل اشخاص ورزشی ایمیلر با تلاش فراوان و از منابع مطمئن تهیه شده است , خوب است بدانید که این آرشیو توسط گروه تست شده است و کاملا فعال و جوابدهی بالایی دارد . در ارسال ایمیل تبلیغاتی که ما به این آرشیو ارسال کردیم . ما به 21458 ایمیل موجود در بسته در طول مدت 20 روز اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی کردیم که از این تعداد 85% ایمیل ارسال ما به درستی به اینباکس افراد رفت و از این درصد 60% بر روی ایمیل کلیک کرده و متن ایمیل ما را مشاهده کرده اند.

  • در چه تبلیغاتی از بانک ایمیل ورزشی استفاده کنیم؟

ابتدا باید بگویم که همیشه ارسال ایمیل تبلیغات به ایمیل های جدید موجی از بازدید ها را بهمراه دارد و این خود باعث جهش رو به بالای سایت در رنکینگ گوگل و الکسا را فراهم می کند. خوب بریم به سراغ که در چه مواردی از این بانک ایمیل استفاده کنیم؟! با توجه به نزدیک شدن جام جهانی 2014 برزیل این بسته برای آژانس های مسافرتی که می خواهند اقدام به جذب مسافر برزیل کنند عالی می باشد. لیدر ها می توانند از این بسته بهترین استفاده را ببرند. در استفاده دیگر اگر شما در مشاغل اسپرت و لوازم ورزشی می باشد این بسته نیز بسیار خوب می باشد، و یا اگر فکر می کنید که تبلیغات شما به این افراد موثر خواهد بود می توانید از این بسته استفاده کنید.

  • بانک ایمیل سایت ایمیلر

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

  • خرید بانک ایمیل ورزشی

پرداخت آنلاین و دریافت بانک ایمیل ورزشی در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید بانک ایمیل ورزشی : برای خرید بانک ایمیل ورزشی ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code