بانک ایمیل پزشکان

بانک ایمیل پزشکان عمومی و متخصص ایرانی،استخراج شده در سال 1392 بانک ایمیل پزشکان از سایت های پزشکی و دایرکتوری و صفحه های پزشکان تهیه شده
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: bank email Doctors
Product ID: 23
17 based on 4 reviews
$2.00 New

بانک ایمیل پزشکان عمومی و متخصص ایرانی،استخراج شده در سال 1392 بهترین گزینه برای کسانی که قصد تبلیغات ایمیلی هدفمند را دارند.آرشیو بانک ایمیل پزشکان شامل بیش از 5 هزار ایمیل پزشکان ایرانی فعال می باشد که به قیمت بسیار مناسب و کاملا مقطوع و فقط 5 هزار تومان در سایت قرار داده شده.تمام آرشیو بانک ایمیل سایت ایمیلی ایمیلر قبل از اینکه در سایت قرار بگیرند تست و میزان جواب دهی مشخص می شود و بعد از اطمینان قطعی از جواب دهی بالا در سایت قرار میگیرند. بانک ایمیل پزشکان یکی از بسته های ایمیلی سایت می باشد که برای هدف خاص تبلیغات گروه و قشر خاصی که قصد تبلیغات به پزشکان را دارند ، فرهم سازد . بانک ایمیل پزشکان به صورت ماهیانه بروزرسانی می شود و ایمیل جدیدترین و فعال ترین پزشکان ایرانی به بانک ایمیل پزشکان اضافه می شود.

 • نام: بانک ایمیل پزشکان

 • تعداد : بیش از 5 هزار رایانامه ایرانی فعال و کاملا جدید

 • قیمت: آرشیو فقط 5 هزار تومان می باشد.

بانک ایمیل پزشکان بانک ایمیل پزشکان عمومی و متخصص ایرانی،استخراج شده در سال 1392 بهترین گزینه برای کسانی که قصد تبلیغات ایمیلی هدفمند را دارند.آرشیو شامل بیش از 5 هزار ایمیل پزشکان ایرانی فعال می باشد که به قیمت بسیار مناسب و کاملا مقطوع و فقط 5 هزار تومان در سایت قرار داده شده.تمام آرشیو بانک ایمیل سایت ایمیلی ایمیلر قبل از اینکه در سایت قرار بگیرند تست و میزان جواب دهی مشخص می شود و بعد از اطمینان قطعی از جواب دهی بالا در سایت قرار میگیرند. آرشیو بانک ایمیل پزشکان از سایت های پزشکی و دایرکتوری پزشکان و صفحه های اطلاعا رسانی پزشکی باتلاش فراوان گردآوری و دسته بندی شده است.و با نام بانک ایمیل پزشکان در سایت قرار داده شده.طبق درخواست های فراوان بازدید کنندگان محترم که در خواست کرده بودن این آرشیو را تهیه کنیم،ما نیز با توجه به نیاز تبلیغ کننده های محترم آرشیو پزشکان را تهیه و در سایت قرار داده ایم.

 • آموزش استفاده از لیست رایانامه:

این لیست ایمیل شامل 5 هزار ایمیل متخصصان رشته پزشکی بوده که آرشیو ایمیل پزشکان بسیار دقیق و تست شده با بازدهی بالا می باشد. و با توجه به تعداد ایمیل شما می تواناید با توجه به آموزش های ارسال ایمیل تبلیغاتی رایگان سایت ایمیلر به راحتی از این آرشیو ایمیل استفاده کنید.

 • ایمیل متخصصان پزشکی ایران

پرداخت آنلاین و دریافت -قیمت فقط 5 هزار تومان می باشد. این بسته به علت قدیمی بودن حذف شد و بسته جدید بانک ایمیل پزشکان به سایت اضافه شد! اینجا کلیک کنید نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ایمیل پزشکان به ایمیل شما ارسال شود.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

1 دیدگاه

 1. علی
  آگوست 20, 2015 ساعت 6:00 ب.ظ

  من می خواهم از یه پزشک با ایمیل راهنمای بگیرم…..در باره رشته دانشگاهی..

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

*

code