بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی

بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی شامل بیش از 70 هزار ایمیل کاربران سایت های اجتماعی . بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی تست شده می باشد
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: bank email user of social sites
17 based on 9 reviews

بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی با تلاش فراوان تهیه و برای استفاده تبلیغ چی های محترم برای ارسال ایمیل تبلیغاتی در سایت قرار گرفت . بانک ایمیل سایت های اجتماعی شامل بیش از 70 هزار ایمیل افراد و کاربران فعال 92 سایت های اجتماعی از جمله : فیس بوک ، تیوتر و سایت های اجتماعی داخلی ایرانی که برای تبلیغات شما حاضر و در سایت قرار گرفت . بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی کاملا تست شده و جوابدهی بسیار بالایی دارد. بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی بدون حتی یک ایمیل زائد و تکراری می باشد. بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی شامل کاربران کاملا فعال در سایت های اجتماعی و گفتگوهای عمومی می باشد . این بسته ویژه برای افزایش بازدید کننده و عضو گیری برای گروههای یاهو و گوگل و … می باشد . اگر شما هم از ان دسته کسانی هستید که همیشه دغدغه افزایش عضو گروههای خود را دارید ما این بسته را به همراه یک تبلیغات ایمیلی توصیه می کنیم.

 • تعداد : بیش از 70 هزار

 • قیمت : 5 هزار تومان

بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی

بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی

 • بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی

بسته فوق با تلاش فراوان تهیه و برای استفاده تبلیغ چی های محترم برای ارسال ایمیل تبلیغاتی در سایت قرار گرفت . این بسته شامل بیش از 70 هزار ایمیل افراد و کاربران فعال 92 سایت های اجتماعی از جمله : فیس بوک ، تیوتر و سایت های اجتماعی داخلی ایرانی که برای تبلیغات شما حاضر و در سایت قرار گرفت . لیست های ایمیلی این بسته کاملا تست شده و جوابدهی بسیار بالایی دارد و حتی فاقد یک ایمیل زائد و تکراری می باشد.

 • بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی

برای تهیه این آرشیو ایمیلی تلاش فراوانی شده و این بسته یکی از بسته های ویژه سایت ایمیلر می باشد درخواست های فراوانی از ما برای افراد حاضر در شبکه های اجتماعی شده بود که ما بنا به نیاز مشتریان محترم سایت ، بسته ایمیلی از افرادی که در انواع سایت ها اجتماعی فعالیت دارند را تهیه کرده ایم. بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی مناسب همه تبلیغ چی های و تبلیغ کنندگان ایمیلی می باشد به ویژه مناسب کسانیست که قصد جذب افراد برای گروههای خود می باشند. اگر می خواهید تبلیغات ایمیلی موفقی انجام بدهید بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی را حتما تهیه فرمائید. بسته بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی یکی از گزینه های مناسب برای ارسال ایمیل تبلیغاتی شما می باشد.

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است و بهمراه بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

 • پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  – فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس رایانامه را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

4 دیدگاه

 1. saeed
  می 9, 2014 ساعت 2:47 ق.ظ

  بانک ایمیل های شما خوبه. مرسی از سایت خوبتون

  پاسخ
 2. محمد
  ژانویه 26, 2016 ساعت 5:38 ب.ظ

  سلاکم مبلغ و پرذاخت کردم ولی لینک به ایمیلم ارسال نشد
  شماره تراکنش :13011590717

  پاسخ
  • Alireza Rezaee
   ژانویه 27, 2016 ساعت 10:31 ق.ظ

   با سلام
   ارسال شد

   پاسخ
 3. محمد
  ژانویه 26, 2016 ساعت 5:39 ب.ظ

  شناسه درگاه : 164960012
  عنوان درگاه : ایمیلر یک
  آدرس سایت پذیرنده : emailer1.ir
  شماره تراکنش : 13011590717
  مبلغ : 5,000 تومان
  توضیحات : سفارش بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی
  تاریخ : 1394/11/06

  پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

*

code