بانک ایمیل کاربران لینکداین

بانک ایمیل کاربران لینکداین شامل 7 هزار ایمیل مشترکین سایت اجتماعی لینکداین بهمراه آموزش ارسال ایمیل دعوت نامه رایگان به کاربران لینکداین
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه ایمیلر
Model: Email banks LinkedIn Member
Product ID: 1000

بانک ایمیل کاربران لینکداین

بانک ایمیل کاربران لینکداین شامل 7 هزار ایمیل مشترکین سایت اجتماعی لینکداین می باشد. لیست ایمیل 7 هزار ایمیلی که بدون حتی 1 ایمیل تکراری و غیر فعال و کاملا اختصاصی که برای اولین بار می باشد که ایمیل کاربران لینکداین در اینترنت ارائه شده است. بانک ایمیل کاربران لینکداین برای اولین بار در تاریخ 93/03/07 توسط گروه ایمیلر ارائه شده است. بانک ایمیل لینکداین بهترین گزینه برای معرفی حرفه خود به دیگران می باشد. با استفاده از بانک ایمیل کاربران لینکداین با 7 هزار متخصص ایرانی ارتباط برقرار کنید و به رایگان با استفاده از سرویس دعوت نامه سایت به آنها دعوت نامه ارسال کنید.

  • نام : بانک ایمیل کاربران لینکداین

  • تعداد : 7 هزار ایمیل

  • قیمت : این لیست ایمیل اختصاصی فقط 5 هزار تومان

بانک لینکداین

درباره لینکداین

یک سرویس شبکهٔ اجتماعی تجاری است که در دسامبر ۲۰۰۲ ایجاد شد و در می ۲۰۰۳ آغاز به کار کرد. این شبکهٔ اجتماعی بیشتر برای شبکهٔ اجتماعی حرفه‌ای استفاده می‌شود. تا ماه ژوئن ۲۰۱۳، لینکدین بیش از ۲۵۹ میلیون کاربر ثبت شده در بیش از ۲۰۰ کشور جهان دارد. این وبگاه زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، و اسپانیایی را پوشش می‌دهد. سایت لینکداین هم اکنون به یکی از قوی ترین راههای ارتباط متخصصین ایران با همتای خود در ایران و سطح جهان می باشد.

  • کیفیت بانک ایمیل کاربران لینکداین

لیست ایمیل لینکداین کاملا معتبر فعال و ایرانی می باشد. دقیقا این بانک شامل 6909 ایمیل کاربران لینکداین می باشد که از این تعداد : 0 ایمیل تکراری و 13 ایمیل غیرفعال می باشد که ما بعد از تست این ایمیل ها را نیز حذف کردیم. عکس زیر نمونه ای از تست بانک در خبرنامه سایت می باشد تست بانک ایمیل کاربران لینکداین بانک کاربران لینکداین تست شده می باشد و همه این ایمیل ها کاربران لینکداین می باشد. از آن جهت که این سایت اجتماعی به بهترین راه ارتباط مشاغل محسوب می شود ; عضویت در این سایت و افزایش مشترکین باعث شناخته شدن کسب و کارتان به دیگر مشاغل ایرانی خواهد شد. این بسته ایمیلی مناسب همه کسب و کارها و مشاغلی می باشد که در اینترنت فعالیت می کنند. به مرور زمان همه مشاغل و کسب کارها به سوی اینترنت روی می آورند و در آینده نه چندان دور اینترنت حرف اول و آخر تجارت را می زند! پس تا دیر نشده تجارت خود را در اینترنت تثبیت کنید; من نمیگم برای تثبیت تجارت حتما باید در لینکداین عضو بشید!!! راهکارهای بسیاری برای این کار وجود دارد که این سایت یکی از راههای معرفی تجارت خود می باشد.

  • آموزش ارسال ایمیل توسط سایت لینکداین

شما می توانید به راحتی و با استفاده از خود سایت از این لیست استفاده کنید( کاملا رایگان ) فقط کافیه یک اشتراک ایجاد و در این سایت یک گروه بسازید تا از امکانات منحصربفرد این سیستم استفاده کنید. برای ارسال ایمیل و دعوت نامه برای اعضای لینکداین ( 6896 کاربر لینکداین توسط سایت ایمیلر تهیه شده و ارائه شده است ) بعد از ساخت گروه به طور کاملا رایگان وارد صفحه شخصی گروه خودتون بشید و مسیر زیر را دنبال کنید:

modify your groups settings » manage group » send invitations

سپس فایل خود را آپلود کنید و بعد از آپلود شدن لیست ایمیل ; دعوت نامه خود را ارسال کنید.

شما می توانید این آرشیو را به راحتی و با کمترین هزینه و بدون فوت وقت تهیه کنید و بسته ذکر شده را در آدرس رایانه خود دریافت نمایید.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه – فقط 5 هزار تومان می باشد.

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

پرسش و پاسخ در ضمینه بانک ایمیل کاربران لینکداین

سایت لینکداین مناسب کدام مشاغل است؟

سرویس شبکهٔ اجتماعی تجاری لینکداین مناسب همه افرادی است که دارای حرفه ای می باشد و می خواهد با سایرین ارتباط کاری و شغلی داشته باشد.

آیا فعالیت در این سایت می تواند برای من سودمند باشد؟

بله فعالیت در این سایت کاملا سودمند می باشد و توصیه می کنم اگر در این سایت عضو نیستید هم اکنون عضو شوید; قطعا کسب و کارها باهم ارتباط دارند و می توانید کاربران لینکداین را مشتریان خود کنید!

سایت به فایل تکست آپلودی من ایراد میگیره؟!

حتما لیست ایمیل را 500 تایی کنید و در ساعات مختلف ارسال کنید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code