بانک ایمیل کامپیوتر و اینترنت

بانک ایمیل کامپیوتر و اینترنت تفکیک بندی شده ترین لیست ایمیل ایرانی در ضمینه مشاغل کامپیوتر بدون ایمیل تکراری و زائد بهمراه شماره موبایل آنها
Brand: ایمیلر
Model: email bank jobs computer
10 based on 10 reviews
$3.00 New

بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر مرتبط با کامپیوتر و خدمات اینترنت با بیش از 11 هزار ایمیل کاملا فعال سال 93 و صد درصد ایرانی ; این آرشیو به صورت کاملا دقیق تفکیک بندی شده است تا تبلیغ کنندگان ایمیلی بتوانند به راحتی تبلیغات ایمیلی را به افراد مد نظر خود برسانند . بانک ایمیل کامپیوتر تفکیک شده بسیار دقیق و با کیفیت بالایی تهیه شده و این ایمیل ها بهمراه شماره موبایل مشاغل و افراد می باشد  . در این لیست ایمیل  تخصصی کامپیوتر ، تقریبا همه ی مشاغل فراگیر کامپیوتر قرار گرفته تا این بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر یک بسته کاملی برای ارسال ایمیل تبلیغاتی باشد.

نام : بانک ایمیل کامپیوتر تفکیک شده ایرانی

تعداد : 11 هزار ایمیل فعال ایرانی مرتبط با مشاغل کامپیوتر

تعداد شماره موبایل : 7500 شماره موبایل مشاغل کامپیوتر مرتبط با این لیست ایمیل

قیمت : لیست ایمیل تخصصی کامپیوتر بهمراه بانک شماره مشاغل کامپیوتر فقط 7 هزار تومان

بانک ایمیل کامپیوتر

 • بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر و اینترنت

بانک ایمیل تخصصی کامپیوتر در 8 دسته تهیه شده است و در ادامه همین مطلب به طور کامل شرح داده می شود. در این لیست ایمیل تخصصی تلاش نموده ایم به صورت کاملا دقیق ایمیل افراد را بر حسب کسب و کار و فعالیت آنان جداسازی کنیم . سایت ایمیلر برای اولین بار شماره موبایل افراد را بر حسب فعالیت به همراه لیست ایمیل ; ارائه کرده است تا تبلیغ چی ها بتوانند به راحتی و با صرف کمترین هزینه تبلیغات کاملی به دسته مورد نظر خود انجام دهند.

بانک ایمیل کامپیوتر و اینترنت

بانک ایمیل کامپیوتر و اینترنت

 • بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر : دسته ایمیلهای فعال در ضمینه هاست – سرور مجازی و اختصاصی و دامنه

لیست ایمیل اختصاصی افراد فعال در ضمینه فروش هاست و دامنه ، سرورهای مجازی و اختصاصی در ایران که در سال 1393 کاملا فعال بوده اند . این لیست ایمیل شامل 1675 ایمیل بدون تکرار می باشد بهمراه لیست 102 شماره موبایل افراد فعال در ضمینه هاستینگ و فروش دامنه و … است. این لیست کاملا در پوشه ای جداگانه قرار دارد و هرکس که قصد ارسال به این بانک ایمیل تفکیک شده را دارد می تواند به راحتی از این لیست ایمیل تخصصی استفاده نمایید.

بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر

 • بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر : لیست ایمیل مشاغل مختلف کامپیوتر و اینترنت

بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر و اینترنت شامل ایمیل افراد فعال در ضمینه مشاغل اینترنتی می باشد این لیست شامل انواع کسب و کار و مشاغل بزرگ و کوچک کاملا ایرانی می باشد که از طریق اینترنت اقدام به فعالیت های تجاری می کنند. این لیست ایمیل تخصصی شامل “2087” ایمیل تخصصی بهمراه شماره موبایل “6008” نفر از فعالان مشاغل کامپیوتر می باشد .

بانک و لیست ایمیل کامپیوتر و اینترنت

 • بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر : لیست ایمیل بازاریابان اینترنتی

این بانک ایمیل تفکیک شده از ایمیل افراد فعال در ضمینه تبلیغات اینترنتی ( افرادی که در سیستم های همکاری در فروش به صورت واسطه ای اقدام به فروش در اینترنت می کنند ) و تمام افراد و وب سایت های مربوط به این موضوع می باشد که به صورت کاملا دقیق دسته بندی شده و در این لیست ایمیل قرار گرفته است. در این بانک ایمیل تعداد : “1966” ایمیل فعال بازاریابان اینترنتی و تعداد : “139” شماره موبایل بازاریابان قرار دارد که بسته کاملی از آرشیو بازاریابان اینترنتی می باشد.

 • بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر : لیست ایمیل افراد فعال در ضمینه تبلیغات ایمیلی و پیامکی

در این دسته از لیست ایمیل افراد فعال در ضمینه های بازاریابی ایمیلی و پیامکی و افراد و وب سایت های مرتبط به این موضوع قرار دارد. در این بسته تعداد : 739 ایمیل افراد فعال در بازاریابی ایمیلی و پیامکی قرار دارد بهمراه تعداد : 399 شماره موبایل از همین افرادی که در لیست ایمیل این دسته قرار گرفته.

بانک ایمیل فعال کامپیوتر

 • بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر : افراد فعال و فروشگاههای فعال اینترنتی

این لیست ایمیل شامل افراد دارای فروشگاههای فعال اینترنتی می باشد که تعداد : 1423 ایمیل ; تعداد : 130 شماره موبایل فعال در لیست قرار دارند.

 • بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر : لیست ایمیل مهندسین و تحصیل کرده های رشته های کامپیوتر

این لیست ایمیل شامل افراد و محصل های رشته های کامپیوتر و رشته های مرتبط با  رشته کامپیوتر می باشد که اینها افرادی هستند که در اینترنت فعالیت مستمری دارند و تبلیغات به این افراد بسیار پر سود و موثز خواهد بود . این دسته شامل تعداد : 1476 ایمیل و تعداد : 117 شماره موبایل می باشد.

 • بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر : افراد فعال در ضمینه طراحی سایت و قالب سایت و برنامه نویسان جامع در اینترنت

این لیست ایمیل شامل افراد همچون : برنامه نویسان و طراحان و برنامه نویسان سایت از جمله وردپرس ، جوملا و پی اچ پی نیوک و هسته های اختصاصی و برنامه نویسان و افراد فعال در این ضمینه ها می باشد که شامل تعداد : 823 ایمیل و تعداد : 348 شماره موبایل می باشد

 • بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر : لیست ایمیل افراد فعال در ضمینه سخت افزار ، نرم افزار ، قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ

لیست ایمیل این افراد همانطور که گفته شد متعلق به افراد ماهر در ضمینه سخت افرار ، نرم افزار و تجهیزات کامپیوتر و لپ تاپ می باشد . این لیست شامل تعداد : 851 ایمیل و تعداد : 322 شماره موبایل می باشد.

 • موارد قابل ذکر در ضمینه بانک ایمیل کامپیوتر

1-      ایمیل های این لیست ها با شماره های موبایل موجود در بسته مرتبط می باشند.

2-      این لیست نسبت به تفکیک بندی ، یکی از بی نظیر ترین بسته های ایمیلی می باشد

3-      این لیست برای اولین بار و از سایت ایمیلر ارائه شده است

4-      قیمت این بسته با توجه به ارزش آن بسیار کم و مقطوع می باشد

5-      لیست ایمیل تخصصی کامپیوتر در سال 93 تهیه شده است

خوب همانطور که توضیح دادیم این بسته فوق العاده و کم نظیر می باشد که هیچ سایتی لیست ایمیل های که با این دقت و تلاش بدست آمده اند و بهمراه شماره موبایل تهیه و کاملا تفکیک بندی شده است را با این قیمت ارائه نمی کند. سایت ایمیلر در تاریخ 1393/02/11 این بسته را در سایت قرار دارد و در روزهای بعد همین بسته با قیمت های بالاتر در سایت های دیگر به فروش خواهد رسید.  ما از این موضوع ناراحت نیستیم چرا که می بینیم سایت ما در ضمینه بانک ایمیل مرجع می باشد.

 • بانک ایمیل کامپیوتر با فرمت html  

این فرمت برای اولین بار از این سایت ارائه شده است که لیست های ایمیل در یک فرمت html قرار دارند . سرویس های بسیار نادری از این فرمت پشتیبانی می کنند و ما برای راحتی افرادی که شاید از این سرویس ها استفاده می کند این بانک ایمیل را با فرمت html هم قرار دادیم/

 • لیست ایمیل مشاغل کامپیوتر با فرمت csv

برای راحتی افرادی که از سرویس های خبرنامه ای برای ارسال انبوه استفاده می کنند بانک ایمیل کامپیوتر را به صورت کامل با فرمت اکسل csv  را با دیگر فرمت های این بسته قرار دادیم تا مشتریان گرامی به راحتی بتوانند از این بسته استفاده کنند.

 • خرید بانک ایمیل کامپیوتر و اینترنت

شما می توانید این آرشیو را به راحتی و با کمترین هزینه و بدون فوت وقت تهیه کنید و بسته ذکر شده را در آدرس رایانه خود دریافت نمایید.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 7 هزار تومان می باشد.

 • نحوه خرید بانک ایمیل مشاغل کامپیوتر :

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code