بانک ایمیل کرج
  • بانک ایمیل کرج

  • بانک ایمیل کرج سایت ایمیلر بروزرسانی شده و آخرین آپدیت های سال 94 اضافه شد.

بانک ایمیل کرج شامل 15 هزار ایمیل کاربران شخصی و مشاغل و فروشگاههای فعال کرج و استان البرز که به درخواست کاربران و مشتریان محترم سایت تهیه و در سایت تبلیغاتی ایمیلر قرار داده شده است ، بانک ایمیل کرج مناسب افراد و کاربرانی است که قصد تبلیغات در سطح شهر کرج و یا استان البرز را دارند و می خواهند با استفاده از کمترین هزینه و زمان ایمیل تبلیغاتی خود را برای افراد مختلف در استان البرز و کرج ارسال کنند ، این  بانک ایمیل تست شده با بازدهی بسیار خوب که برای اولین بار و به صورت کاملا اختصاصی از سایت تبلیغاتی ایمیلر ارائه شده است. بانک ایمیل کرج شامل کاربران عمومی و مشاغل در کرج می باشد , بانک ایمیل کرج مناسب افرادیست که می خواهند در محدوده کرج تبلیغات ایمیلی انجام دهند , اگر شما هم جز کسانی هستید که قصد تبلیغات ایمیلی در محدوده کرج را دارید این لیست را تهیه فرمایید.

  • تعداد ایمیل : شامل 15 هزار ایمیل از افراد و مشاغل فعال در استان البرز

  • قیمت : 5 هزار تومان

بانک ایمیل کرج

  • بانک ایمیل کرج

بانک ایمیل کرج شامل ایمیل کاربران از دانشگاهها و اعضای دانشجویی و دانشجویان کرج و استان البرز و ایمیل سایت ها و وبلاگ نویسان کرج بهمراه ایمیل مشاغل خصوصی و دولتی استان البرز و مشاغل کوچک و فروشگاههای اینترنتی همراه ایمیل خریداران استان البرز می باشد ، این بسته توسط سایت تبلیغاتی ایمیلر تهیه و تست شده و میزان جوابدهی در ارسال ها و تبلیغات ایمیلی که توسط ما انجام شده مشخص گردیده است و سپس لیست را آماده و برای استفاده عموم در سایت قرار داده شده.

  • بانک ایمیل به تفکیک شهرهای ایران

سایت ایمیلر برای راحتی کابران و تبلیغ چی های محترم اقدام به جمع آوری ایمیل کاربران از اغشار گوناگون هر شهر به صورت جداگانه کرده است ، ابتدا بانک ایمیل تهران تهیه و هم اکنون بسته کرج در سایت قرار داده شد و بزودی بسته های شهرهای چون مشهد ، تبریز ، شیراز ، و … تهیه و در سایت قرار داده خواهد شد.

  • پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.

بانک ایمیل کرج | بانک ایمیل استان البرز شامل 15000 ایمیل کاربران کرج و استان البرز ، کاملا تست شده با بازدهی عالی با قیمت فقط 5 هزار تومان
Brand: emailer
Manufacturer: emailer group
Model: bank email karj & alburz
Product ID: 52
17 based on 5 reviews

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code