بانک ایمیل گیلان

بانک ایمیل گیلان : بانک ایمیل گیلان کاملا تفکیک شده و فعال بهمراه ایمیل مشاغل رشت و استان گیلان ، لیست ایمیل اختصاصی و فعال برای تبلیغات ایمیلی
Brand: emailer
Manufacturer: emailer group
Model: گیلان
Product ID: 500
100 based on 5 reviews
  • بانک ایمیل گیلان

بانک ایمیل گیلان : بانک ایمیل گیلان کاملا تفکیک شده و فعال بهمراه ایمیل مشاغل رشت و استان گیلان ، لیست ایمیل اختصاصی و فعال برای تبلیغات ایمیلی هدفمند با بازدهی عالی مناسب ارسال ایمیل تبلیغاتی به استان شمالی ایران عزیز ( استان گیلان ) . بانک ایمیل گیلان شامل بیش از 12 هزار ایمیل فعال و تست شده کاربران شهر رشت و استان گیلان می باشد و برای افرادی که نیازمند به تبلیغات در این استان را دارند بسیار مناسب است. سایت ایمیلر سعی کرده تا با ارائه بانک ایمیل تفکیک شده و هدفمند ، تبلیغچی های محترم را به ارسال ایمیل هدفمند یاری کند تا با توجه به ارسال دقیق به افراد مد نظر از وقت و هزینه اضافی جلوگیری شود.

  • نام: بانک ایمیل گیلان | ایمیل مشاغل رشت

  • تعداد : 12 هزار ایمیل

  • قیمت : 5 هزار تومان

  • دسته : بانک ایمیل تفکیک شده , بانک ایمیل مشاغل , بانک ایمیل ایرانی

بانک ایمیل گیلان ایمیل مشاغل رشت

بانک ایمیل گیلان ایمیل مشاغل رشت : شامل 12 هزار ایمیل تخصصی از کاربران رشت و شهرستان های گیلان کاملا تفکیک شده

  • بانک ایمیل استان گیلان

لیست ایمیل استان گیلان شامل ایمیل شهر رشت و 5 شهرستان پر کاربر گیلان می باشد که این آرشیو توسط سایت ایمیلر تهیه و دسته بندی شده و سپس تست شده است که تست این لیست ایمیل با بازدهی قابل توجهی برخوردار بود.

بانک ایمیل گیلان | ایمیل مشاغل رشت

بانک ایمیل گیلان | ایمیل مشاغل رشت شامل ایمیل های شهرستان رشت مانند بندر انزلی و تالش

  • بانک ایمیل مشاغل رشت و گیلان

شامل ایمیل های فعال مشاغل در رشت و شهرستان های استان گیلان می باشد که با تلاش فراوان و به صورت کاملا تخصصی تهیه شده است. این آرشیو برای تبلیغات در استان گیلان بسیار مناسب می باشد که شامل چند کسب و کار مطرح می باشد که در عکس زیر می توانید لیست ایمیل موجود در این بانک ایمیل تفکیک شده را مشاهده کنید.

بانک ایمیل گیلان | ایمیل مشاغل رشت

بانک ایمیل گیلان | ایمیل مشاغل رشت شامل ایمیل مشاغل شهر رشت و استان گیلان می باشد که ارشیوی از مشاغل این استان است.

  • بانک ایمیل گیلان | ایمیل مشاغل رشت

بانک ایمیل گیلان بهترین آرشیو ایمیلی است که تاکنون از این شهر و استان تهیه و در اینترنت ارائه شده است. این بسته کاملا تخصصی توسط سایت ایمیلر تهیه شده و در تاریخ 14 تیر 1393 ارائه شده است. این لیست ایمیل شامل دسته های زیر می باشد:

+شهرستان های گیلان

استانه اشرفیه آستارا-تالش-رضوانشهر-بندرانزلی شهر رشت فومن و ماسوله لاهیجان

+مشاغل گیلان

ارتباطات استان املاک گیلان بازار کار و سرمایه بازرگانی پزشکان خدمات ساختمانی خدمات مسافرتی صنعت کامپیوتر کشاورزی و دامداری مشاغل اینترنتی ورزش گیلان طی آمار که در سال 91 تهیه شده است ضریب نفوذ استان گیلان در اینترنت بالغ بر 63 درصد می باشد . البته با توجه به گسترش روز افزون اینترنت در جهان و ایران این آمار هم اکنون بالاتر می باشد. پس نیاز تبلیغات در این استان برای مشاغل و تمام افرادی که نیاز به معرفی کار و … را دارند بسیار ضروری است.

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه – فقط 5 هزار تومان می باشد.

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

  • درباره استان گیلان برگرفته شده از سایت ویکی پدیا:

استان گیلان، از استان‌های شمالی ایران به مرکزیت کلانشهر رشت است. دربارهٔ نام گیلان و معانی واژهٔ گیل، نظرات متفاوتی ابراز شده‌است. لغت‌نامه دهخدا، واژهٔ گیلان را برگرفته از «گیل»، به‌اضافهٔ پسوند مکان «ان»، به معنای محل سکونت گیل‌ها دانسته و افزوده‌است که صورت این واژه در زبان پهلوی، گِلان (Gelan) و نزد یونانی‌ها گِلای (Gelae) بوده‌است.[۳] این استان، دارای مرز بین‌المللی از طریق آستارا با جمهوری آذربایجان است که از شمال به کاسپین و کشور آذربایجان، از غرب به استان اردبیل، از جنوب به استان زنجان و قزوین و از شرق به استان مازندران محدود می‌شود[۴]. مساحت گیلان ۱۴٬۰۴۴ کیلومترمربع و جمعیت آن طبق سرشماری ۱۳۹۱، ۲،۴۸۰٬۸۷۴ نفر است.[۱] گیلان دهمین استان پرجمعیت و بیست و هشتمین استان وسیع ایران است. تراکم جمعیت در این استان با ۱۷۷ نفر در هر کیلومترمربع جایگاه سوم را در ایران دارد.[۵] کلانشهر رشت با داشتن ۴۶ درصد جمعیت کل استان[۶]، مرکز و پرجمعیت‌ترین شهر استان گیلان و دوازدهمین شهر پرجمعیت ایران و پرجمعیت‌ترین شهر سه استان ایران در ساحل دریای خزر است. از دیگر شهرهای پرجمعیت این استان می‌توان به ترتیب به شهرهای بندر انزلی، مهمترین بندر ایرانی در حاشیه دریای خزر، لاهیجان، تالش، لنگرود، رودسر، بندر آستارا، فومن و اشاره کرد. طبیعت گیلان، پوشیده از جنگل و دارای آب و هوای معتدل و مرطوب است. این استان شامل مناطق سرسبز شمال غربی رشته‌کوه البرز و بخش غربی کرانه‌های جنوبی دریای خزر است.[۷]

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code