بانک ایمیل یزد

بانک ایمیل یزد : لیست جدید سایت ایمیلر برای ارسال به افراد و کاربران استان یزد می باشد کاملا اختصاصی و بدون ایمیل زائد و تکراری می باشد
Brand: ایمیلر
Product ID: 931201

بانک ایمیل یزد

لیست جدید سایت ایمیلر می باشد این بسته ایمیلی که برای ارسال به افراد و کاربران استان یزد می باشد کاملا اختصاصی و بدون ایمیل زائد و تکراری می باشد و بانک ایمیل یزد را برای اولین بار در ایران سایت ایمیلر ارائه کرده تا کاربران با کمترین هزینه و بازدهی بالا تبلیغات خود را به بانک ایمیل یزد ارسال کنند.

بانک ایمیل یزد

بانک ایمیل یزد

  • نام : بانک ایمیل یزد و شهرستانهای استان یزد
  • تعداد : 5 هزار ایمیل ( ذخیره شده در فایل نوشتاری : TXT 9 )
  • قیمت : 5 هزار تومان

آیا می دانید با استفاده از بانک ایمیل یزد و ارسال ایمیل تبلیغات به این استان در صورتی که افرادی که به دنبال خدمات هستن در استان یزد باشد به چه میزان بازدهی بیشتر و هزینه کمتری خواهید داشت؟! پس با استفاده از نوع تبلیغات هدفمند و تخصصی میزان بهروری تبلیغ را تا میزان قابل توجهی افزایش دهید. ضمنا بهتر است در ضمینه تفکیک بندی بانک ایمیل یزد بگویم که به خاطر تعداد کم این بسته از تفکیک بندی لیست صرف نظر کرده ایم ولی این لیست شامل مشاغل و دانشجویان و کاربران عادی استان یزد می باشد.

خرید بانک ایمیل یزد

  • پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه – فقط 5 هزار تومان می باشد.

  • نحوه خرید بانک ایمیل :

فقط کافیست بر روی لینک خرید کلیک کنید و اطلاعات خرید را وارد کنید و از طریق درگاه امن و کاملا مطمئن پارس پال به درگاه مورد نظر متصل و پرداخت را انجام دهید و در همان لحظه آرشیو مورد نظر را در آدرس رایانامه و پست الکترونیکی خود دانلود فرمایید.

  • اطلاعات درباره استان یزد

یزد  تلفظ مرکز استان و شهرستان یزد در مرکز ایران است. این شهر بین رشته‌های شیرکوه و خرانق و در دشتی گسترده به نام دشت یزد ـ اردکان قرار گرفته‌است. آبادانی یزد از سدهٔ «پنجم هجری» به بعد بوده و اتابکان فارس از مهم‌ترین عوامل پیش‌رفت این شهر در سده‌های گذشته به‌شمار می‌روند.[۲]یزد در منطقه جنوب شرق ایران واقع شده‌است. این شهر به «شهر بادگیرها» و «شهر دوچرخه‌ها» معروف است.[۳]

  • پیشینه نام یزد

واژهٔ یزد در لغت به معنای مقدس و پاک بوده و وجه‌تسمیهٔ این شهر، سرزمین مقدس و شهر خدا است.[۲] واژه‌هایی که در تاریخها، سفرنامه‌ها، سیاحت‌نامه‌ها و دیگر مدارک تاریخی مربوط به پیش از اسلام، ماد و پارت و نیز پیش از ورود آریایی‌ها تا دوران کنونی به یزد داده شده‌است عبارتند از: الف: ایز – ایزاطیخه – ایزدیس – ایساتیس – ایستخای ک: کت – کتروا – کته – کث – کثه – که – کهثه گ: گث – گبست د: دارالسیاده – داراشیعه – دارالعباده – دارالمومنین – دارلعلم ش: شهر ایزد ی: یزجی – یزد – یزدان شهر – یزدان گرد – یست – یسدی – یسن – یکس واژه «یزش» به معنای ستایش و نیایش در زبان پارسی میانه‌است. ابن بلخی در کتاب فارسنامه که در قرن ششم هجری تالیف شده نام اصلی یزد را «کثه» نامیده و احمد بن حسین بن علی کاتب نیز در قرن نهم در کتاب تاریخ یزد نام «کثه» را تایید نموده که معنی شهر کوچک است زیرا در پارسی باستان این واژه به معنای کوچک است زیرا کثه در مقایسه با ایساتیس که شهر بزرگی بود در حومه یزد قرار داشته و کوچک بوده‌است. اصطخری درباره یزد می‌گوید:«کثه مرکز یزد، شهری است درحاشیه کویر دارای هوای خوب ودرعین حال واجد آسایش وتنعم شهرهای بزرگ است». درزمان ساسانیان به فرمان یزدگرد اول در این محل شهری بناشد که آن را «یزدان گرد» نام نهادند و یزد گرد شهر را به دختر خود هدیه داد. واژه یزد نامی است باستانی که ریشه در «یشت» یا «یزت» و «یسن» داردبا مفاهیمی چون ستایش، نیایش، پرستش، ایزد و… که یکی از فصول پنجگانه اوستا هم با یکی از این نامها یعنی یشت خوانده شده‌است. بعداز آمدن اسلام وگرایش مردم یزد به دین اسلام عنوان «دارالعباده» به این شهر داده شد. این نام توسط ملکشاه سلجوقی انتخاب شد زیرا علاء الدوله کالنجار تقاضای حکومت یزد را از وی کرده بود تا درآن جا به عبادت بپردازد.[۴] احمد کاتب مورخ یزدی قرن نهم هجری قمری نوشته‌است که:[نیازمند منبع] «در سال ۵۰۴ هجری قمری ملکشاه سلجوقی حکومت یزد را به علاء الدوله کالنجار واگذار کرد و آن را دارالعباده نامید.» اسامی منتسب به این شهر یعنی کثه (شهر دارای کتس=قنات)، فرافر (دژ بالایی)، هرفت (دژ نگهبانی)، ایساتیس (شهر دارای چشمه پوشیده نیرومند یا قنات نیرومند)، ایستیخای خبر بطلمیوس در صحرای کرمان (“ایس- تی-خا” به همان معنی ایساتیس) و یزد (شهر دارای چشمه پوشیده=قنات) نشانگر اهمیت دیرین و بزرگی این شهر کویری باستانی می‌باشند. وجه اشتقاق خود نامهای فارسی قنات یعنی کاریز (کا- ریز) و کتس (کت- اوس) هم چشمه ریزان و خانه چشمهاست. آثار این قنات نیرومند تاریخی دورتر از خود شهر یزد در بین کوههای شیرکوه و مهریز باقی‌مانده‌است.

  • منبع اطلاعات : fa.wikipedia.org
  • دانشنامه آزاد ویکی پدیا

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code