ایمیل دانشجویان ایرانی شامل بیش از 150 هزار ایمیل دانشجویان فعال سال 93 که این ایمیل دانشجویان در 8 رشته ی پر مخاطب ایرانی می بیاشد.
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: full bank email students
Product ID: 99
20 based on 10 reviews
$2.00 New
  • ایمیل دانشجویان

  • بسته شماره 1

ایمیل دانشجویان ایرانی شامل بیش از 150 هزار ایمیل جدید دانشجویان کاملا فعال ایرانی می باشد و بهمراه آرشیو کامل ایمیل دانشجویان ایرانی پیشین سایت ارائه شده است. آرشیو ایمیل دانشجویان ایرانی پیشین سایت هم کاملا فعال می باشد و این 10 هزار ایمیل دانشجویان به آرشیو قبلی سایت اضافه شده است که سر جمع آرشیو ایمیل دانشجویان ایرانی بالغ بر 150 هزار ایمیل دانشجویان ایرانی می باشد . ایمیل دانشجویان ایرانی بسته مناسبی برای تبلیغات به دانشجویان می باشد و سایت ایمیلر این بسته را تهیه و برای استفاده تبلیغ چی های محترم قرار داده است. ایمیل دانشجویان ایرانی تست شده و کاملا فعال می باشد و با کمی تلاش و با ارسال موفق ایمیل تبلیغاتی می توانید تبلیغات بسیار موفقی انجام دهید.

ایمیل دانشجویان ایرانی

ایمیل دانشجویان ایرانی شامل 150 هزار ایمیل جدید دانشجویان کاملا فعال ایرانی می باشد و بهمراه آرشیو کامل بسته دانشجویان ایرانی پیشین سایت ارائه شده است. آرشیو رایانامه دانشجویان ایرانی پیشین سایت هم کاملا فعال می باشد و این 150 هزار ایمیل دانشجویان ایرانی به آرشیو قبلی اضافه شده است که سر جمع این آرشیو بر 100 هزار ایمیل می باشد . بسته دانشجویان ایرانی بسته مناسبی برای تبلیغات به دانشجویان می باشد و سایت ایمیلر این بسته را تهیه و برای استفاده تبلیغ چی های محترم قرار داده است. بسته دانشجویان ایرانی تست شده و کاملا فعال می باشد و با کمی تلاش و با ارسال موفق ایمیل تبلیغاتی به آرشیو دانشجویان ایرانی می توانید تبلیغات بسیار موفقی انجام دهید.

ایمیل دانشجویان ایرانی

ایمیل دانشجویان ایرانی بسته ویژه برای تبلیغات به دانشجویان می باشد . اگر شما هم قصد ارسال ایمیل تبلیغات به دانشجویان از طریق اینترنت را دارید. ارسال ایمیل تبلیغاتی به دانشجویان و آرشیو دانشجویان ایرانی بهترین روش تبلیغات می باشد . شما می توانید با کمترین هزینه و تهیه بسته فوق و ارسال ایمیل تبلیغاتی ، تبلیغات خود را به دانشجویان به بهترین نحوه و به سادگی انجام دهید.

خرید بسته 1

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

ایمیل دانشجویان

  • ایمیل دانشجویان

  • بسته شماره 2

بانک ایمیل دانشجویان ایرانی فعال سال 1393 برای تبلیغات ایمیلی به صورت کاملا دقیق جمع آوری شده است. و این آرشیو ایمیل فعال جمع آوری شده در بهار 93 می باشد. بسته دانشجویان ایرانی شامل 150 هزار دانشجو در رشته های مختلف در مقطع کاردانی ، کارشناسی و دکترا می باشند و قابل ذکر است که برخی از رشته های مهم تفکییک بندی شده است. آرشیو فوق بازدهی عالی و مناسبی دارد و تست شده می باشد . اگر شما قصد تبلیغات به دانشجویان را دارید : بسته دانشجویان ایرانی بهترین گزینه برای تبلیغات ارزان ، سریع و تاثیر گذار می باشد.

بانک ایمیل دانشجویان ایرانی

اگر شما سایت و یا صاحب خدماتی هستید که نیاز مبرم برای ارتباط و جذب دانشجویان را دارید این بهترین گزینه برای هدف شما می باشد.آرشیو دانشجویان ایرانی سال 1393 را برای اولین بار سایت تبلیغاتی ایمیلر ارائه می دهد.با قیمت استثنایی و ارزان و فقط 5 هزار تومان می توانید با 50 هزار دانشجوی ایرانی که به اینترنت دسترسی دارند ارتباط برقرار کنید تا خدمات و یا محصولات خود را به آنان نمایش بدهید. قیمت بسته های دانشجویان ایرانی فقط 5 هزار تومان می باشد. آرشیو دانشجویان ایرانی از بیش از 12000 هزار سایت دانشجوی و مراکز دانشگاهی وب سایت و وبلاگ دانشجویان با تلاش فراوان جمع آوری شده است که ما با قیمت بسیار مناسب این بانک ایمیل را ارائه می دهیم. شما می توانید از طریق لینک خرید زیر بسته دانشجویان ایرانی را خریداری کنید.

بعد از خرید لینک دانلود برای شما ارسال می شود.در وارد کردن رایانامه دقت کنید چون لینک دانلود به رایانامه که اول خرید وارد کردید ارسال می شود. قیمت بانک ایمیل دانشجویان ایرانی فقط 10 هزار تومان می باشد.

نکته بسیار مهم درباره آرشیو دانشجویان ایرانی:

آرشیو دانشجویان ایرانی فقط برای ارسال تبلیغات ایمیلی و برای ارائه خدمات و یا به نمایش در آوردن سایت و یا وبلاگ شما می باشد و هرگونه استفاده نادرست و ارسال تبلیغات به منظور مزاحمت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران جرم می باشد و شرعا حرام است.

بانک سایت ایمیلر

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و بانک ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.