بانک ایمیل جیمیل سایت ایمیلر شامل 50 هزار ایمیل جیمیل کاملا جدید و فعال می باشد. بانک ایمیل جیمیل یکی از بهترین بسته های ایمیلی می باشد
Brand: ایمیلر
Manufacturer: سایت ایمیلر
Model: bank email gmail
Product ID: 48
10 based on 7 reviews
$2.00 New

بانک ایمیل جیمیل ایرانی جدید سایت تبلیغاتی ایمیلر شامل 140 هزار ایمیل جیمیل ایرانی ، کاملا جدید و فعال می باشد. بانک ایمیل جیمیل یکی از پر بازدید ترین ایمیل های ایرانی می باشد ، که بسیاری از تبلیغ کنندگان ایمیلی علاقه بسیاری به ارسال ایمیل تبلیغاتی به بانک ایمیل جیمیل دارند . بانک ایمیل جیمیل به بانک اصلی ایمیل ، جیمیل سایت اضافه شد ، و بازدیدکنندگان محترم می توانند از قسمت موضوعی سایت که در بخش بانک ایمیل جیمیل قرار دارد ، آخرین به روز رسانی بانک ایمیل جیمیل را دنبال کنند . این لیست ایمیل جیمیل ایرانی شامل جدیدترین و فعال ترین جیمیل های ایرانی می باشد .

  • تعداد ایمیل بانک ایمیل جیمیل : 140 هزار ایمیل

  • قیمت : قیمت بانک ایمیل جیمیل ایرانی جدید سایت فقط 5 هزار تومان می باشد.

  • بانک ایمیل جیمیل ایرانی

بسته ایمیلی جیمیل ایرانی سایت ایمیلر یکی از بهترین بسته های ایمیلی می باشد . بسته فوق کاملا تست شده و بازدهی بالایی دارد . با گذشت زمان سرویس جیمیل جای خود را در بین کاربران ایمیلی ایرانی باز کرد . هم اکنون نیز با تحریم ایران از طرف یاهو ، کاربران بسیاری روی به ایجاد ایمیل در سرویس جیمیل نموده اند . و از سوی راحتی ارسال ایمیل تبلیغاتی به ایمیل جیمیل و احتمال اسپم شدن کمتر باعث شده تا بیشتر افراد علاقه بسیار برای ارسال ایمیل تبلیغاتی به کاربران جیمیل داشته باشند . جیمیل یکی از سرویس های قدرتمند میباشد ، هم اکنون استفاده از سرویس جیمیل در بین ایرانی ها به طور چشمگیری رو به افزایش است .

پرداخت آنلاین و دریافت در کمتر از 2 دقیقه – قیمت فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید : برای خرید ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید به آدرس شما ارسال شود. سایت تبلیغاتی ایمیلر با آرشیوی بالغ بر 200 هزار ایمیل جیمیلی یکی از کامل ترین آرشیو ایمیل جیمیل را ارائه کرده است .بسته فوق شامل بیش از 140 هزار ایمیل جیمیل می باشد ، که همه آنها جیمیل های فعال در تابستان و پائیز 92 هستند . برای خرید کافیست بر روی کلید خرید کلیک کنید و ایمیل خود را وارد کنید ، و بعد با کلیک دوباره بر روی لینک خرید به درگاه بانک مورد نظر ارسال می شوید و بعد از پرداخت ، بسته خریداری شده  برای شما ارسال می شود . در کمتر از 2 دقیقه بانک جیمیل برای شما به آدرستان که در اول خرید وارد کرده اید ارسال می شود .

پرداخت آنلاین و دریافت بسته جیمیل ایرانی در کمتر از 2 دقیقه – قیمت فقط 5 هزار تومان می باشد.

نحوه خرید بانک : برای خرید بانک ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بسته ایمیلی به آدرس شما ارسال شود.