سایت ایمیلر برای ارائه خدمات بهتر به بازدیدکنندگان خود سعی دارد بانک ایمیل رایگان ، با کیفیت مناسب را در اختیار افرادی قرار دهد که قصد ارسال ایمیل محدود را دارند و نمی خواهند هزینه اضافه انجام دهند و یا در ابتدای کار خود هستند و دست به عصا حرکت می کنند.
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه ایمیلر
Model: bank email free
  • بانک ایمیل رایگان

آیا بدنبال بانک ایمیل رایگان هستید؟

بانک ایمیل رایگان را می توان در بسیار از وبلاگ ها و سایت ها و یا انجمن یافت ;  ولی آیا این بانک ایمیل رایگان مورد اعتماد است و یا برای ارسال ایمیل تبلیغاتی می توان از این لیست ها استفاده کرد؟ جواب این سوال واضح است ” خیر” !… به چه دلیلی مناسب نیستند؟ این لیست ها و بانک ایمیل های رایگان مدت هاست در این سایت ها وجود دارد و برای زمانی است که ایمیل ها از چت روم ها جمع آوری می شدند و به راحتی با یک جستجو می توانید ایمیل بوترهای متعدد را در این بانک ها مشاهده کنید!

آیا کار درستی است هزینه و زمان خود را صرف ارسال به این گونه ایمیل ها کنید؟ ما در این سایت فقط در ضمینه بانک ایمیل موضوع تخصصی سایت ایمیلر صحبت می کنیم. این ایمیل ها سالیان متعددی است که مورد استفاده قرار میگیرند و دیگر عملا فاقد ارزش می باشند.

  • بهترین راهکار برای گرفتن بانک ایمیل رایگان چیست؟

تهیه بانک ایمیل یک کار بسیار دشوار و پر هزینه ای می باشد ! به طور مثال اگر کسی بخواهد ایمیل از سطح وب جمع آوری کند ابتدا باید برنامه جمع آوری ایمیل از سطح وب را تهیه کنید . برنامه ای مناسب برای جمع آوری  gsa می باشد که کرک این برنامه 30 دلار می باشد و بدون کرک نمی توان ایمیل جمع آوری شده را ذخیره نمود. بعد از برنامه مناسب برای جمع آوری ایمیل ; سرعت اینترنت و محدودیت دانلود مورد نیاز است. به طور معمول برای جمع آوری 1 هزار ایمیل که از این تعداد مقداری هم تکراری می باشد حجمی معادل 1 گیگابایت از ترافیک adsl  تلف می شود. مشکل بعدی داشتن یک کامپیوتر اضافه می باشد که به طور مداوم و 24 ساعته اقدام به جمع آوری ایمیل کند. پس عملا کسی این همه خرج نمی کند که برای بازدیدکنندگان سایت خود بانک ایمیل تهیه کند. اینجا خوبه بگم که سایت ایمیلر 60 درصد از ایمیل های که در سایت قرار میده توسط سایت های منبع که خدمات مختلفی عرضه می کند تهیه می کنه و بر این اساس بانک ایمیل تفکیک شده را با این کیفیت در سایت قرار میدیم.

  • بانک ایمیل رایگان سایت ایمیلر

سایت ایمیلر برای ارائه خدمات بهتر به بازدیدکنندگان خود سعی دارد بانک ایمیل رایگان ، با کیفیت مناسب را در اختیار افرادی قرار دهد که قصد ارسال ایمیل محدود را دارند و نمی خواهند هزینه اضافه انجام دهند و یا در ابتدای کار خود هستند و دست به عصا حرکت می کنند.

  • نحوه دریافت بانک ایمیل رایگان

برای ارائه بانک ایمیل رایگان سایت ایمیلر در نظر دارد این لیست ها را در فضای مجازی و در صفحه شخصی سایت در فیس بوک،گوگل پلاس و لینک این ، قرار دهد تا عضوهای گروه و بازدیدکنندگان بتوانند در اسرع وقت از ارائه لیست ایمیل جدید باخبر و اقدام به دریافت کنند. تنها راه دریافت این بانک های ایمیل رایگان عضویت در صفحه سایت در فیس بوک می باشد . قابل ذکر است که لیست ها بعد از به حد نصاب رسیدن اعضای گروه ارائه می شود به این دلیل که بعد از به حد نصاب رسیدن گروه بسته می شود تا افراد دیگر امکان مشاهده گروه را نداشته باشند. بعد از بسته شدن گروه نیز مشکلی در عضو شدن نیست و باید یه پیام به ادمین صفحه بزنید تا شما را به صورت دستی به گروه اضافه کند.

  • نحوه ثبت نام در صفحه سایت در فیس بوک برای دریافت بانک ایمیل رایگان

برای ورود به قسمت ” با ما باشید” قسمت پایین سمت راست سایت مراجعه و بر روی آیکون فیس  بوک کلیک کنید

نحوه ثبت نام در صفحه ایمیلر بسیار راحت می باشد  تنها کاری که میبایست انجام داد گزینه “پسندیدم” را بزنید و صفحه را دنبال کنید.

حالا  صفحه لایک شده و شما از هم وندهای صفحه ما در فیس بوک هستید و می توانیم بیشتر با هم در تماس و ارتباط باشیم و از لیست ها و بانک ایمیل رایگان سایت بهرمند شوید.

شما می توانید در از صفحه های دیگر ما در سایت های مجازی و گوگل پلاس دیدن فرمایید که آدرس صفحه های ما در پایین سایت و سمت راست موجود می باشد

از همین جا اعلام می کنم که ما بدنبال ادمین های فعال هستیم و به افراد که فعالیت قابل توجهی داشته باشند آرشیو بانک ایمیل را بعد از به روز شدن به طور رایگان به آنها ارسال می کنیم.