بانک ایمیل شهرها یکی از بسته های ایمیلی سایت می باشد. بانک ایمیل شهرها برای تبلیغ کنندگان که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی به شهرخود را دارند مناسب می باشد.
بانک ایمیل شهرها
Date Published: 04/01/2014
بانک ایمیل شهرها

بانک ایمیل شهرها یکی از بسته های ایمیلی سایت می باشد. بانک ایمیل شهرها برای تبلیغ کنندگان که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی به شهرخود را دارند مناسب می باشد. برای مثال کسی که خدمات ارائه میدهید و قصد دارد به کاربران شهر که خود در ان ساکن است یا به شهر خاصی که مد نظر دارد ، ایمیل تبلیغاتی ارسال کند بهترین گزینه بانک ایمیل شهرها می باشد. .ما با تهیه بانک ایمیل شهرها و تهیه بسته ایمیلی به کاربران شهرها  تلاش کردیم مشکلات این افراد را برطرف کنیم. تبلیغ کنندگان محترم می توانند به راحتی و به قیمت مناسب بانک ایمیل شهرها را تهیه کنند.بانک ایمیل شهرها توسط سایت ایمیلر ارائه شده و به صورت ماهانه بانک ایمیل شهرها بروزرسانی میشود تا ایمیل های جدید به آرشیو اضافه شود. بانک ایمیل شهرها در حال تکمیل شدن است و به ترتیب شهرهای که بیشترین تبلیغات ایمیلی را انجام میدهند ، بانک ایمیل شهرها ی مربوط تهیه و به سایت اضافه میشود.

1- بانک ایمیل شهرها : بانک ایمیل تهران

بانک ایمیل تهران

بانک ایمیل تهران شامل بیش از 50 هزار ایمیل افراد و کاربران اینترنتی از اغشار مختلف تهران که در ادامه بروز رسانی بانک ایمیل به تفکیک شهرهای ایران ، بانک ایمیل تهران در سایت قرار داده شده است . و بانک ایمیل دیگر شهرها بزودی در سایت قرار میگیرد ، که مناسب افرادیست که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی به شهر و استان خاصی را دارند . این آرشیو تست شده می باشد و بازدهی بسیار بالا و خوبی دارد . اگر شما هم قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی به کاربران تهران را دارید . بانک ایمیل تهران سایت تبلیغاتی ایمیلر بهترین بانک ایمیل ای است که ارائه شده است ، و شامل :

_ بانک ایمیل شرکتهای شهر و استان تهران

شامل ایمیل شرکتهای فعال و ایمیل کسانی که در فضای مجازی صفحه اینترنتی دارند . این آرشیو کاملا جدید می باشد.

_ بانک ایمیل فروشگاههای اینترنتی تهران به تفکیک نوع فعالیت آنها :

بانک ایمیل فروشگاههای تهران ، آدرس ایمیل فروشگاههای تهران که در سال 92 فعال بوده اند و بر اساس نوع فعالین آنها تفکیک شده اند.

_ بانک ایمیل دانشجویان تهران :

شامل آدرس ایمیل دانشگاههای تهران و دانشجویان فعال در سال تحصیلی 92 – 93

_ بانک ایمیل جیمیل تهران :

بانک ایمیل جیمیل تهران شامل 7 هزار ایمیل جیمیل کاربران تهران

نام : بانک ایمیل تهران

تعداد ایمیل : 50 هزار ایمیل کاربران تهران
قیمت : 5 هزار تومان

به نقشه سایت مراجعه فرماید!

 

2-  بانک ایمیل شهرها : بانک ایمیل کرج

بانک ایمیل کرج شامل 15 هزار ایمیل کاربران شخصی و مشاغل و فروشگاههای فعال کرج و استان البرز که به درخواست کاربران و مشتریان محترم سایت تهیه و در سایت تبلیغاتی ایمیلر قرار داده شده است ، بانک ایمیل کرج مناسب افراد و کاربرانی است که قصد تبلیغات در سطح شهر کرج و یا استان البرز را دارند و می خواهند با استفاده از کمترین هزینه و زمان ایمیل تبلیغاتی خود را برای افراد مختلف در استان البرز و کرج ارسال کنند ، این  بانک ایمیل تست شده با بازدهی بسیار خوب که برای اولین بار و به صورت کاملا اختصاصی از سایت تبلیغاتی ایمیلر ارائه شده است.

نام : بانک ایمیل کرج ( استان البرز )

تعداد ایمیل : بانک ایمیل کرج شامل 15 هزار ایمیل از کاربران کرج
قیمت : 5 هزار تومان

به نقشه سایت مراجعه فرماید!

3- بانک ایمیل شهرها : بانک ایمیل اصفهان

بانک ایمیل اصفهان

بانک ایمیل اصفهان شامل بیش از 30 هزار ایمیل کاربرانی از اصفهان و دانشجویان دانشگاههای اصفهان می باشد. بانک ایمیل اصفهان در پاییز 92 تهیه شده از منابع های مختلف از استان اصفهان. بانک ایمیل اصفهان بهمراه بانک ایمیل مشاغل اصفهان می باشد که انواع مشاغل اینترنتی اصفهان را شامل می شود . بانک ایمیل اصفهان توسط سایت تبلیغاتی ایمیلی ایمیلر  برای استفاده تبلیغ کنندگان ایمیلی و راحتی هرچه بیشتر آنها قرار داده شده. بانک ایمیل اصفهان تست شده می باشد و جوابدهی بالایی دارد. اگر شما در اصفهان می خواهید تبلیغ کنید ، ارسال ایمیل تبلیغاتی به بانک ایمیل اصفهان بسیار مفید و نتیجه بخش می باشد. بانک ایمیل اصفهان و بانک ایمیل مشاغل اصفهان در بسته بانک ایمیل اصفهان تهیه و برای خرید بازدیدکنندگان محترم ارائه شده است. بانک ایمیل اصفهان را با قیمت بسیار مناسب از سایت تبلیغاتی ایمیلر خریداری کنید.

بانک ایمیل مشاغل اصفهان

بانک ایمیل مشاغل اصفهان شامل ایمیل کاربران دارای سایت اینترنتی و فروش اینترنتی می باشند را تهیه و گرد آوری کرده و برای نیاز تبلیغ چی های محترم در بسته بانک ایمیل اصفهان ارائه کرده است.

نام: بانک ایمیل اصفهان بهمراه بانک ایمیل مشاغل اصفهان

تعداد: 30 هزار ایمیل

قیمت: 5 هزار تومان

به نقشه سایت مراجعه فرماید!

بانک ایمیل شهرها ی دیگر ایران در حال تکمیل شدن میباشد و بعد تست در سایت قرار داده میشود . بانک ایمیل شهرهای جدید در همین پست قرار داده میشود.

بانک ایمیل سایت !

با خرید بانک ایمیل سایت ( فول آرشیو سایت ) یکجا تمام بسته بندی های ایمیلی و بانک ایمیل شهرها را تهیه نمایید. برای خرید بانک ایمیل سایت از سربرگ ( بانک ایمیل ) را انتخاب کنید و به صورت کاملا آنلاین با پرداخت هزینه بانک ایمیل ، بعد از چند لحظه می توانید بانک ایمیل خریداری شده را از آدرس ایمیلی که در ابتدای خرید وارد کردید دانلود فرمایید.