بانک ایمیل فعال ایرانی شامل کاربران عمومی اینترنت می باشد و نسبت به فعالیت کاربران تفکیک بندی شده است. بانک ایمیل ایرانی کاملا فعال و جدید
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه ایمیلر
Model: bank email active
Product ID: 50
10 based on 6 reviews

بانک ایمیل فعال ایرانی شامل کاربران عمومی اینترنت می باشد و کاملا نسبت به فعالیت کاربران تفکیک بندی شده است. منظور از بانک ایمیل فعال ایرانی ، ایمیل کاربران شخصی می باشد و نه متخصصان ، مشاغل ، کسب و کارها و شرکتهای آزاد و دولتی . یکی از بسته های مفید ایمیل مارکتینگ بانک ایمیل کاربران فعال ایرانی می باشد که شامل کاربران عمومی اینترنتی می باشد. بانک ایمیل شهرها نسبت به موضوع فعالیت کاربران عمومی به بسته های متعددی تفکیک بندی شده اند، بانک ایمیل فعال ایرانی شامل بسته های زیر می باشد. ضمنا بسته های بانک ایمیل ها پیشتر در سایت قرار گرفته و ما برای گمراه نشدن افراد تمام آرشیو ایمیل را در سربرگ سایت توضیح داده و با قرار دادن لینک بانک ایمیل مورد نظر ، بازدیدکنندگان را راهنمایی به مشاهده آسان تر بانک ایمیل مورد نظر کرده ایم.

بانک ایمیل فعال ایرانی

بانک ایمیل فعال ایرانی

1- بانک ایمیل به تفکیک شهرهای ایران

بانک ایمیل مشاغل به تفکیک شهرهای ایران : بانک ایمیل مشاغل 19 شهر و مرکز استان ایران که شامل شرکتها و فروشگاهها و … می باشند بانک ایمیل شهرهای ایران : بانک ایمیل هر شهر به صورت جداگانه برای تبلیغات بسیار هدفمند و دقیق تفکیک بندی شده که شامل ایمیل دانشجویان ، ایمیل کاربران هر شهر ، ایمیل مشاغل و شرکتها و اغشار مختلف آن شهر می باشد.

برای خرید بانک ایمیل به تفکیک شهرهای ایران کلیک کنید

2- بانک ایمیل خریداران اینترنتی

بانک ایمیل خریداران اینترنتی، ایمیل خریداران اینترنتی می باشد که به صورت مجازی اقدام به خرید اینترنتی کرده اند. این کاربران همه خریداران کارت شارژ ، انواع اکانت های آنتی ویروس و لوازم آرایشی زنانه ، پوشاک و انواع محصولات می باشد. بانک ایمیل خریداران اینترنتی بسته ای 10 هزار ایمیلی قبلا تهیه و در سایت گذاشته بودیم . این آرشیو جدید بوده و شامل جدیدترین خریداران مجازی و اینترنتی در پائیز 92 می باشد . گروه ایمیلر پیش از این اقدام به تهیه بانک ایمیل خریداران نموده بود که بسیار از فروشندگان اینترنتی رضایت کاملی از بسته بانک ایمیل خریداران داشته و از ما خواسته بودند ایمیل خریداران جدید را هم تهیه کنیم. بانک ایمیل خریداران مجازی برای فروشندگان و بازاریابان مجازی تهیه شده و هم اکنون می توانید به صورت کاملا آنلاین بانک ایمیل خریداران مجازی را سفارش دهید.

 • نام: بانک ایمیل خریداران مجازی
 • تعداد: 12 هزار ایمیل خریداران مجازی در پائیز 92
 • قیمت: بانک ایمیل خریداران مجازی فقط 5 هزار تومان می باشد

برای خرید بانک ایمیل خریداران اینترنتی کلیک کنید!

3- بانک ایمیل دانشجویان ایرانی

بانک ایمیل دانشجویان ایرانی فعال سال 1392 برای تبلیغات ایمیلی به صورت کاملا دقیق جمع آوری شده است. و این آرشیو ایمیل فعال جمع آوری شده در بهار 1392 می باشد.این بانک ایمیل برای تبلیغات ایمیلی شما با تلاش فراوان ما تهیه شده و کاملا جدید می باشد.

برای خرید بانک ایمیل دانشجویان کلیک کنید!

4- بانک ایمیل سایت های ایرانی

بانک ایمیل سایت های ایرانی 40000 هزار ایمیل مدیران و صاحبان سایت های ایرانی سال 92 می باشد.بانک ایمیل سایت های ایرانی کاملا فعال و تست شده می باشد و در سال 1392 تهیه شده است. اگر شما می خواهید سایتی راه انداری کنید و یا خدمات اینترنتی ارائه می دهید،ارسال ایمیل تبلیغاتی به بانک ایمیل سایت های ایرانی که توسط این سایت و به صورت کاملا اختصاصی ارائه شده بهترین و به صرفه ترین راه ممکن می باشد.

برای خرید بانک ایمیل سایت های ایرانی کلیک کنید!

5- بانک ایمیل جشنواره بازی های رایانه ای تهران

بانک ایمیل سومین جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای که از تاریخ 22 تا 26 مرداد ماه در تهران برگزار شد.برای مخاطبان گرامی سایت تبلیغاتی ایمیلر تهیه شد.

 • نام: بانک ایمیل جشنواره بازی های رایانه ای
 • تعداد ایمیل: 2 هزار ایمیل شرکت های فعال در جشنواره و شرکت های فعال بازی سازی ایران
 • قیمت: این بسته به علت تعداد کم ایمیل به آرشیو اصلی بانک ایمیل سایت اضافه شده است.

برای خرید این محصول به سربرگ بانک ایمیل مراجعه کنید!

6- بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی

بانک ایمیل سایت های اجتماعی شامل بیش از 70 هزار ایمیل افراد و کاربران فعال 92 سایت های اجتماعی از جمله : فیس بوک ، تیوتر و سایت های اجتماعی داخلی ایرانی که برای تبلیغات شما حاضر و در سایت قرار گرفت . بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی کاملا تست شده و جوابدهی بسیار بالایی دارد. بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی بدون حتی یک ایمیل زائد و تکراری می باشد.

 • نام: بانک ایمیل سایت های اجتماعی
 • تعداد : بیش از 70 هزار ایمیل کاربران سایت های اجتماعی
 • قیمت : 5 هزار تومان

برای خرید بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی کلیک کنید!

7- بانک ایمیل گروههای یاهو

بانک ایمیل گروههای یاهو بنا به نیاز بسیاری از بازدیدکنندگان محترم که در خواست بانک ایمیل گروههای یاهو داده بودند تهیه شده،این بسته شامل 10 هزار ایمیل گروههای یاهو فعال می باشد که با توجه به موضوعات گروهها به دسته های مختلف تقسیم بندی شده شده اند. قیمت این بسته فقط 5 هزار تومان می باشد.

به قسمت موضوعی سایت مراجعه کنید!

8- بانک ایمیل غرفه داران و افراد فعال در نمایشگاههای کتاب و نفت سال 92

بانک ایمیل افراد و اشخاص فعال و همچنین غرفه داران در نمایشگاه کتاب که در اردیبهشت ماه سال 92 برگزار شد بهمراه آرشیو ایمیل شرکت های فعال در نمایشگاه نفت و گاز فروردین سال 92 را برای مشتریان گرامی آماده کرده ایم.

 • نام: بانک ایمیل نماشگاه کتاب و نفت سال 92
 • تعداد: 10 هزار ایمیل
 • قیمت: 5 هزار تومان

به قسمت موضوعی سایت مراجعه کنید!

9- بانک ایمیل وبلاگ نویسان

بانک ایمیل وبلاگ نویسان یکی از بهترین گزینه برای کسانی می باشد که قصد تبلیغ محصولات و خدمات خود را دارند مخصوصا اگر می خواهید تبلیغات خود را به کاربران و وبلاگ نویسان ایرانی ارسال کنید. این بسته بانک ایمیل از 3  سایت خدمات وبلاگ نویسی بلاگفا،میهن بلاگ و پارسی بلاگ در سال 1392 جمع آوری شده است.و کاملا تست شده و پاکسازی شده از هرز ایمیل و ایمیل های تکراری می باشد،شما با سفارش این  بانک ایمیل یک بسته 250 هزار ایمیلی را دارید که با آموزش های سایت ما می توانید تبلیغات خود را شروع کنید و اولین قدم برای شروع کسب و کار و تجارت موفق و کسب درآمد بیشتر را بردارید.

به قسمت موضوعی سایت مراجعه کنید!

10- بانک ایمیل جیمیل ایرانی

بانک ایمیل جیمیل جدید سایت تبلیغاتی ایمیلر شامل 50 هزار ایمیل جیمیل ایرانی ، کاملا جدید و فعال می باشد. بانک ایمیل جیمیل یکی از پر بازدید ترین ایمیل های ایرانی می باشد ، که بسیاری از تبلیغ کنندگان ایمیلی علاقه بسیاری به ارسال ایمیل تبلیغاتی به بانک ایمیل جیمیل دارند .

 • نام : بانک ایمیل جیمیل ایرانی
 • تعداد ایمیل : 50 هزار ایمیل جیمیل ایرانی
 • قیمت : قیمت بانک ایمیل جیمیل جدید سایت فقط 5 هزار تومان می باشد

به قسمت موضوعی سایت مراجعه کنید!

11- بانک ایمیل فعال ایرانی : بانک ایمیل ماه های سال

سایت تبلیغاتی ایمیلر برای بروز نگه داشتن بانک ایمیل و ارائه ایمیل های جدید به مشتریان هر ماه برای مخاطبان خود بیش از 60 هزار ایمیل جدید ایرانی را جمع آوری و مرتب سازی می کند و برای بازدیدکنندگان خود عرضه می کند.این آرشیو ایمیل های جدید کاربران فعال آن ماه می باشد.به این صورت که در طول ماه ایمیل های جدید را شناسایی و جمع آوری کرده و بعد از پاک سازی و حذف ایمیل های تکراری و غیر واقعی آن بسته را ارائه می کنیم.در پایان هر ماه آرشیو ایمیل کاربران جدید در قسمت موضوعی بانک ایمیل ماههای سال اضافه می شود.

 • نام: بانک ایمیل ماه های سال
 • تعداد: هر ماه بیش از 60 هزار ایمیل
 • قیمت: هر بسته ایمیل 5 هزار تومان

به قسمت موضوعی سایت مراجعه کنید!

بسته های جدید بانک ایمیل سایت علاوه بر قرار گرفتن در صفحه اصلی سایت به آخر این صفحه برای دسترسی آسان تر اضافه می شود.