بانک ایمیل فیسبوک نام بسته ایمیلی می باشد که شامل 6 هزار ایمیل فیسبوک کاملا فعال می باشد . ایمیل فیسبوک مطمئن و تست شده و از سایت ایمیلر ارائه شده است.
Brand: emailer
Manufacturer: emailer site
Model: bank email face book
Product ID: 98
20 based on 10 reviews
$2.00 New
  • بانک ایمیل فیسبوک

ایمیل فیسبوک نام بسته ایمیلی اختصاصی گروه ایمیلر می باشد که شامل 6 هزار ایمیل فیسبوک کاملا فعال در زمستان سال 92 می باشد . آرشیو ایمیل فیسبوک یکی از بهترین های سایت بوده که استفاده از بسیار موثرر و جواب دهی عالی در دارد . اگر شما هم نسبت به نیاز کاری و … می خواهید به افراد فعال در سایت اجتماعی فیسبوک ایمیل تبلیغاتی ارسال کنید . بانک ایمیل فیسبوک یکی از بهترین بسته ها برای شما می باشد. ایمیل فیسبوک از چندین گروه پربازدید ایرانی تهیه شده و تمام کاربران و صاحبان این ایمیل ها کاملا اکتیو بوده و از نظر صحت و اطمینان بسته ایمیل فیسبوک ما با تخصص 2 ساله در ضمینه ایمیل مارکتینگ ، بهترین ارائه دهنده بانک ایمیل ایرانی می باشیم. بانک ایمیل فیسبوک

  • بانک ایمیل فیسبوک

بانک ایمیل فیس بوک ، ایمیل کاربران فعال در سایت اجتماعی فیس بوک می باشد که توسط سایت ایمیلر تهیه شده . قابل ذکر است که بانک ایمیل فیس بوک بعد یک مرحله تست و گرفتن جواب از میزان جوابدهی ، این بسته برای فروش در سایت قرار گرفته است. این بسته برای اولین بار با این میزان کیفیت در اینترنت ارائه شده است ، یعنی تمام ایمیل ها و کاربران آنها در فیس بوک کاملا فعال بوده اند.

در چه تبلیغاتی از بانک ایمیل فیس بوک استفاده کنیم؟!

یکی از مهمترین استفاده های که می توان از بانک ایمیل فیس بوک انجام داد استفاده از بانک برای افزایش تعداد دوستان در فیس بوک می باشد . اغلب شرکتهای آزاد و افراد متخصص در فیس بوک یک برگه دارند که در آنها مشغول به تبلیغات خدمات و فعالیت های خود هستند . اگر شما هم می خواهید تعداد فرند ( دوستان ) خود را افزایش دهید ، این بسته فوق العاده می باشد . استفاده از بانک ایمیل فیس بوک تنها برای افزایش فرند در فیس بوک نیست و می توانید در بسیاری از تبلیغات دیگر از این بانک ایمیل استفاده کرد و نتیجه مورد نظر خود را گرفت.

بانک ایمیل فیسبوک و  سایت های اجتماعی

بانک ایمیل سایت های اجتماعی سایت ایمیلر شامل بیش از 10 هزار ایمیل از کاربران سایت های اجتماعی ایرانی می باشد که کل آرشیو برای نیمه دوم سال 92 می باشد و کاملا جدید و تست شده هستند. این بسته ها مناسب استفاده در اغلب تبلیغات و موضوعات تبلیغاتی شما هستند.

پرداخت آنلاین و دریافت بانک ایمیل فیس بوک در کمتر از 2 دقیقه  –  فقط 5 هزار تومان می باشد.

برای خرید بانک ایمیل فیسبوک ابتدا بر روی گزینه خرید کلیک کنید 2 گزینه برای شما باز می شود نام و آدرس ایمیل را در جای مخصوص وارد کنید تا بعد از خرید بانک ، ایمیل حاوی لینک دانلود به آدرس شما ارسال شود.