توضیحاتی در باب خرید بانک ایمیل خوب و مناسب برای ارسال ایمیل تبلیغاتی که بیشترین تاثیر را با کمترین هزینه در بر داشته باشد
خرید بانک ایمیل
Date Published: 04/18/2014
خرید بانک ایمیل
 • خرید بانک ایمیل

آیا به دنبال خرید بانک ایمیل هستید؟

آیا برای خرید بانک ایمیل مناسب سردرگم شده اید؟

خرید بانک ایمیل مناسب برای تبلیغات ایمیلی یکی از دغدغه های افرادیست که به دنبال تبلیغات ایمیلی و ارسال ایمیل تبلیغات هستند! و یا شاید از جمله کسانی هستید که به اشتباه لیست ایمیل های قدیمی و یا رایگان را از اینترنت تهیه کرده اید و باعث شده است از ارسال ایمیل هیچ سودی نبرده اید! …  بانک ایمیل هایی که مربوط به بوترها و روبات های رووم های یاهو می باشند و از آن زمان هنوز هم در اینترنت رایج هستند ولی متاسفانه بعضا افرادی هستند که از این بانک ها استفاده می کنند! عواقب این ایمیل ها علاوه بر به نتیجه نرسیدن ، باعث بسته شدن و غیر فعال شدن سرور و آی پی ( در صورت استفاده از سرور برای ارسال ایمیل ) می شود.

اشتباه دیگری که افراد در خرید بانک ایمیل می کنند : فریب تعداد بانک می باشند ; مثلا خرید بانک ایمیل 10 میلیون نفر و یا بیشتر از این تعداد که عده ای از سایت های که بدنبال سودجویی هستند این تبلیغ ها را انجام می دهند ; به طور یقین از این تعداد ایمیل حدود 15-20 درصد این ایمیل ها فعال می باشد! خوب خودتان محاسبه کنید فرد برای ارسال به این تعداد ایمیل چه وقت و چه هزینه ای باید صرف کند. هیچ وقت در خرید بانک ایمیل فریب افراد سودجو را نخورید که اگر مراقب نباشید ایمیل تبلیغاتی هیچ سودی ندارد و فقط هزینه و وقت خودتان را تلف کرده اید!

 • خرید چه بانک ایمیلی مناسب است؟

بانک ایمیل تفکیک شده کمک بزرگی به تبلیغات هدفمند می کند و علاوه بر این هزینه و وقت شما را هم پایین می آورد! نکته مهمی که اکثر افراد آن را نادیده میگیرند ;  همیشه سعی کنید شما اولین افرادی باشید که به افراد ایمیل تبلیغاتی می فرستند باشید ! چون افرادی که هنوز بمب باران ایمیل تبلیغاتی نباشند بسیار راحت تر ایمیل شما را باز می کنند! این دیگر نیاز به گفتن ندارد ، شما خودتان وقتی روزانه دهها ایمیل تبلیغاتی دریافت می کنید ; آیا بدنبال باز کردن ایمیل ها هستید؟

 • بانک ایمیل تفکیک شده چیست ؟

ایمیل های که نسبت به فعالیت افراد صاحب ایمیل ، تقسیم شده اند این ایمیل ها باعث افزایش قابل توجه بازدهی ایمیل تبلیغاتی شما خواهد شد. مثالی واضحی می گویم : اگر در 5 هزار ایمیل 10 نفر بدنبال موضوع تبلیغات شما باشد بهتر است یا در 1 هزار ایمیل 500 نفر علاقه به موضوع ایمیل شما دارند؟ پس همیشه بدنبال ایمیل تفکیک شده باشید خوب اینجا قصد داریم تصویر بانک ایمیل تفکیک شده را به شما نشان دهیم! برای مشاهده در سایز واقعی بر روی عکس کلیک کنید.

 • در تصویر زیر تفکیک ایمیل افراد را مشاهده می کنید:

خرید بانک ایمیل

 

 • در تصویر زیر تفکیک ایمیل ها بر اسا شهرها را مشاهده می کنید که این تفکیک بندی مناسب افرادیست که می خواهند در شهر خاصی اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی کنند!

خرید بانک ایمیل ایمیلر

 

 • در تصویر زیر تفکیک ایمیل خریداران را مشاهده می کنید که بر اساس زمان خرید جدا شده اند . قابل ذکر است که بزودی بسته 91 حذف خواهد شد! به دلیل مشکلات سایت در فروردین 93 فعلا این بسته حذف نشده است. در اسرع وقت این بسته حذف می شود.

خرید بانک ایمیل تفکیک شده

 

 • در تصویر زیر ایمیل فروشگاههای اینترنتی بر اساس موضوع کاری شان تفکیک بندی شده اند ; که اگر شما هم می خواید تبلیغ خودتان را به موضوع کاری خاصی بفرستید این بسته کاملا کار ساز می باشد.

خرید بانک ایمیل اختصاصی

این چند عکس فقط نشان دهنده چند بسته تفکیک شده بانک ایمیل سایت ایمیلر می باشد و بسته های تفکیک بندی شده سایت بالغ بر 50 بسته می باشد که اگر علاقه به مشاهده نحوه دسته بندی بانک ایمیل سایت را دارید می توانید در سربرگ بانک ایمیل ; دموی بانک ایمیل را دریافت کنید و مشاهده کنید!

 • راهنمایی در خرید بانک ایمیل !

خرید بانک ایمیل تازه ; یعنی ایمیل افراد جدید که به صورت تفکیک بندی شده باشد بهترین گزینه برای تبلیغات ایمیلی شماست.

سایت ایمیلر با 2 سال سابقه در ضمینه بانک ایمیل ; تلاش می کنید تا بهترین ایمیل ها را برای تبلیغات ایمیلی شما تهیه کند و در اختیار بازدیدکنندگان و مشتریان سایت قرار دهد و قیمت این آرشیو ایمیلی بسیار پایین تر از قیمت این بانک ها در دیگر سایتها است. فقط برای رضایت مشتریان گرامی ; قابل ذکر است که این سایت یعنی سایت ایمیلر همیشه سایت مرجع می باشد. در زیر به توضیح چند بسته مهم سایت می پردازیم:

 • خرید بانک ایمیل کاربران عمومی اینترنت

1- ایمیل وبلاگ نویسان: آرشیوی از لیست ایمیل وبلاگ نویسان فعال ایرانی که از بلاگ های همچون بلاگفا،میهن بلاگ،پرشین بلاگ، و … جمع آوری شده و کاملا فعال می باشند(آرشیو به صورت ماهانه به روز می شود) 2- دانشجویان ایرانی: آرشیوی از ایمیل دانشجویان ایرانی که کاربر اینترنتی می باشند.این ایمیل ها از سایتهای دانشجوی و صفحات دانشجویان تهیه شده و کاملا به روز می باشد. (آرشیو بانک ایمیل دانشجویان ایرانی به صورت ماهانه به روز می شود) 3- ایمیل جیمیل: آرشیو از ایمیل های جیمیل فعال ایرانی،این آرشیو بزرگترین و فعال ترین آرشیو جیمیل می باشد (آرشیو ایمیل جیمیل به صورت ماهانه به روز می شود) 4- ایمیل خریداران اینترنتی: آرشیوی از ایمیل خریداران اینترنتی سال 91-92 که مناسب افرادیست که می خواهند بازاریابی اینترنتی انجام بدهند.این ایمیل ها بدست آمده از پنل چند فروشگاه پر فروش ایرانی می باشد. (آرشیو ایمیل خریداران اینترنتی و مجازی به صورت ماهانه به روز می شود) 5- ایمیل ماههای سال: آرشیو ایمیل های جدید هر ماه می باشد که در طول ماه مربوط جمع آوری شده و آخر هر ماه در سایت قرار می دهیم.مناسب برای افرادیست که می خواهند به افراد جدیدی ایمیل تبلیغاتی انبوه بفرستند و یا امکان ارسال انبوه ایمیل تبلیغاتی را ندارند.میانگین تعداد ایمیل های موجود در هر بسته بین 50 تا 200 هزار ایمیل می باشد.(هر ماه آرشیو ایمیل های جدید مربوط به آن ماه در سایت و در بسته های ایمیلی سایت قرار میگیرد) 6- ایمیل نمایشگاه نفت و کتاب: آرشیو ایمیل های غرفه های فعال در نمایشگاه نفت و کتاب سال 91- آرشیو ایمیل 92 بعد از برپا شدن نمایشگاهها در سال 92 در سایت قرار میگیرد. (آرشیو بعد از برگزاری نمایشگاههای جدید به روز و بسته ایمیلی آن تهیه می شود) 7- ایمیل گروههای یاهو: آرشیو از ایمیل های گروههای مختلف و فعال برای ارسال تبلیغات به مدیران گروهها (آرشیو بانک ایمیل گروههای یاهو به صورت ماهانه به روز می شود) 8- ایمیل شرکت های سازنده بازی و کارگاههای بازی سازی ایرانی : آرشیو ایمیل سازندهای بازی های کامپیوتری و گیم ایرانی فعال (آرشیو ایمیل مربوطه به صورت ماهانه به روز می شود) 9- ایمیل کاربران سایت های اجتماعی : لیست ایمیل کاربران سایت های اجتماعی مانند: فیس بوک ، فیس نما و … که شامل 70 هزار ایمیل فعال و بدون تکراری می باشد ( بروز رسانی ایمیل کاربران سایت های اجتماعی ماهانه می باشد ) 10 – ایمیل عضوهای گروههای یاهو : آرشیوی بسیار کمیاب از ایمیل های کاربران عضو در گروههای یاهو که تمام این ایمیل در این گروهها فعالیت میکنند و مناسب افزایش عضو گیری گروه می ب اشد. 11- ایمیل ورزشی : رایانامه افراد که در سطح درجه 2 و 3 ورزش های پر طرفدار هستند و طرفداران تیم های مختلف از کلوب های هواداری بهمراه رایانامه طرفداران 2 تیم استقلال و پرسپولیس

 • خرید بانک ایمیل مشاغل

1- ایمیل مشاغل آموزشی: آرشیو ایمیل های شرکتها و مشاغل مرتبط با بخش آموزش کشور (آرشیو بانک آموزشی به صورت ماهانه به روز می شود) 2- ایمیل مشاغل ارتباطات: آرشیو ایمیل های موسسه های ارتباطی همچون ایرانسل و همراه اول و شرکتهای مخابراتی (آرشیو بانک مشاغل ارتباطات به صورت ماهانه به روز می شود) 3- ایمیل مشاغل املاک: آرشیو ایمیل های مشاغل و شرکتها و بنگاههای املاک در کشور ( بانک املاک بصورت ماهانه آپدیت می شود) 4- ایمیل مشاغل بازار کار: آرشیو ایمیل شرکتها و سایتهای مرتبط با بازار کار کشوری (آرشیو بانک مشاغل بازار کار به صورت ماهانه به روز می شود) 5- ایمیل مشاغل خدماتی: آرشیو و لیست ایمیل شرکتهای خدماتی فعال در کشور( بانک مشاغل خدماتی آپدیت ماهیانه  ) 6- ایمیل مشاغل خودرو: آرشیو و لیست ایمیل شرکتها و سایتهای مرتبط با خودرو در کشور(به روز رسانی ماهانه بانک مشاغل خودرو) 7- ایمیل مشاغل سیر و سفر: لیست ایمیل شرکتهای توریستی و مسافرتی و مشاغل مرتبط با موضوع سیر و سفر(این آرشیو بانک به صورت ماهانه به روز می شود) 8- ایمیل مشاغل صنعت: لیست ایمیل شرکتهای صنعتی و دیگر شرکتهای مرتبط با صنعت(به روز رسانی ماهانه بانک صنعت ) 9- ایمیل مشاغل لوازم: لیست ایمیل شرکتها و موسسه های مرتبط با موضوع لوازم خانگی،اداری، پزشکی و … و شرکتهای صادر کننده و وارد کننده لوازم( بانک ماهانه به روز رسانی می شود) 10- ایمیل مشاغل کامپیوتر: لیست ایمیل شرکتها مرتبط با موضوع کامپیوتر(آپدیت ماهانه بانک )

 • خرید بانک ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی

1- ایمیل فروشگاههای اینترنتی دوربین: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی که در ضمینه خرید و فروش انواع دوربین های عکاسی فعالیت دارند( بانک فروشگاههای اینترنتی دوربین ماهانه به روز رسانی می شود) 2- ایمیل فروشگاههای فرهنگی: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی که محصولات فرهنگی مانند فیلم سریال و… فعالیت دارند( بانک فروشگاههای فرهنگی ماهانه به روز رسانی می شود) 3- ایمیل فروشگاههای عرضه کننده لوازم اداری: لیست ایمیل فروشگاههای اینترنتی تمام لوازم اداری و فروشندههای مجازی لوازم اداری( بانک فروشگاههای عرضه کننده لوازم اداری ماهانه به روز رسانی می شود) 4- ایمیل فروشگاههای لوازم بهداشتی: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی فعال در ضمینه فروش لوازم بهداشتی و آرایشی در ایران( بانک فروشگاههای لوازم بهداشتی ماهانه به روز رسانی می شود) 5- ایمیل فروشگاههای لوازم خانگی: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی فعال در ضمینه ارائه محصولات خانگی در ایران( بانک فروشگاههای لوازم خانگی ماهانه به روز رسانی می شود) 6- ایمیل فروشگاههای لوازم ورزشی: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی ارائه کننده لوازم ورزشی و اسپرت(ماهانه به روز رسانی می شود) 7- ایمیل فروشگاههای لوازم پزشکی: لیست ایمیل فروشگاههای اینترنتی فروشنده لوازم پزشکی(ماهانه به روز رسانی می شود) 8- ایمیل فروشگاههای موبایل: لیست ایمیل فروشگاههای اینترنتی لوازم موبایل و فروش گوشی همراه( بانک فروشگاههای موبایل ماهانه به روز رسانی می شود) 9- ایمیل فروشگاههای نرم افزار و آموزش نرم افزار: لیست ایمیل فروشگاههای اینترنتی فعال در ضمینه آموزش نرم افزار های کامپیوتری و فروش نرم افزار( بانک فروشگاههای نرم افزار و آموزش نرم افزار ماهانه به روز رسانی می شود) 10- لیست ایمیل فروشگاههای کامپیوتر: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی فعال در ضمینه خدمات کامپیوتری و خرید و فروش کامپیوتر( بانک ایمیل فروشگاههای کامپیوتر ماهانه به روز رسانی می شود) 11- ایمیل فروشگاههای کودکانه: لیست ایمیل فروشگاههای فعال اینترنتی ارائه کننده محصولات و لوازم کودکانه( بانک فروشگاههای کودکانه ماهانه به روز رسانی می شود)

 • خرید بانک ایمیل متخصصین ایرانی

1- ایمیل پزشکان ایرانی: آرشیو تخصصی ایمیل پزشکان ایرانی کاملا تفکیک شده به دسته های ایمیل جراحان زیبایی ، دندانپزشکان ، دکتران عمومی و تخصصی ( آرشیو بانک پزشکان ایرانی ماهانه آپدیت می شود) 2- ایمیل مهندسین کامپیوتر : آرشیو ایمیل تخصصی مهندسین کامپیوتر فعال ایرانی شامل : ایمیل مهندسین نرم افزار ، ایمیل مهندسین سخت افزار ، ایمیل مهندسین گرافیک ، ایمیل مهندسین شبکه و امنیت شبکه (آرشیو بانک مهندسین کامپیوتر ماهانه به روز می شود)

 • خرید بانک ایمیل به تفکیک شهرهای ایران

1- ایمیل مشاغل به تفکیک شهرهای ایران : لیست ایمیل مشاغل 19 شهر و مرکز استان ایران که شامل شرکتها و فروشگاهها و … می باشند 2- ایمیل شهرهای ایران : بانک هر شهر به صورت جداگانه برای تبلیغات بسیار هدفمند و دقیق تفکیک بندی شده که شامل ایمیل دانشجویان ، ایمیل کاربران هر شهر ، ایمیل مشاغل و شرکتها و اغشار مختلف آن شهر می باشد.