لیست ایمیل اصلی و کامل سایت که شامل بیش از 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی سال 92 این بانک ایمیل کاملا تفکیک شده بهترین بسته های ایمیلی در اینترنت می باشد. لیست ایمیل شامل اقشار مختلف کاربران اینترنتی ایرانی می باشد.
Brand: ایمیلر
Manufacturer: گروه ایمیلر
Model: list email
  • لیست ایمیل

لیست ایمیل چیست؟

لیست ایمیل فایل های متنی هستند که در هر خط یک ایمیل قرار میگیرد و ایمیل بعدی زیر آن قرار میگیرد ; اغلب برنامه ها و سایتهای ایمیل مارکتینگ برای ارسال ایمیل ، این چنین لیست های را برای ارسال انبوه قبول می کنند. شیوه دیگر تهیه لیست ایمیل جداسازی ایمیل ها با استفاده از ( کاما) می باشد ، یعنی هر ایمیلی با ایمیل دیگر توسط , جدا می شوند. این گونه جداسازی ایمیل ها بیشتر برای سیستم گروههای گوگل و فیسبوک و … هستند.

  • لیست ایمیل سایت ایمیلر

لیست ایمیل سایت بر اساس موضوع فعالیت افراد و توجه به محل سکونت آنها تفکیک بندی شده اند. این لیست ها این ایمیل ها بصورت جداگانه درر بسته ایمیلی سایت ارائه می شوند تا اگر کسی خواست بنا به نیاز خود به گروه خاصی ارسال را انجام بدهد. بهره گیری از این روش در ارسال ایمیل انبوه باعث چند برابر شدن تاثیر تبلیغات و کم شدن محسوس هزینه های ارسال  می شود.

لیست های ایمیل سایت با توجه به حجم زیادی که دارند به صورت هفتگی به روز می شوند و بروزرسانی ها در وبلاگ سایت اعلام می شوند.

لیست ایمیل اصلی و کامل سایت که شامل بیش از 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی سال 92 این بانک ایمیل کاملا تفکیک شده بهترین بسته های ایمیلی در اینترنت می باشد. لیست ایمیل شامل اقشار مختلف کاربران اینترنتی ایرانی می باشد.می توان به جرات گفت این بسته بانک ایمیل یکی از بهترین و فعال ترین آرشیو بانک ایمیل ایرانی می باشد ، بانک ایمیل سایت کاملا تست شده و ولید شده  با بازدهی بالا و جوابدهی فوق العاده.این آرشیو بسته بانک ایمیل شامل کامل ترین آرشیو بانک ایمیل مشاغل است که نسبت به فعالیت آنها تفکیک شده اند.

لیست ایمیل

امروزه تقریبا همه شرکتها و موسسه ها به تجارت اینترنت روی آورده اند.تنها راه دیده شدن در این فضای شلوغ و گسترده مجازی تبلیغات مداوم و موثر می باشد.از انواع تبلیغات در فضای اینترنت،ایمیل تبلیغاتی کم هزینه و با بازدهی بالا یکی از بهترین گزینه ها می باشد.به لطف خدا و با سعی و تلاش و با جلب رضایت مشتری توانسته ایم جزو یکی از بهترین ها در امر تبلیغات ایمیلی باشیم.و در ضمینه فروش لیست های ایمیل تلاش نموده ایم بهترین و متفاوت ترین باشیم.

ویژگی لیست ایمیل سایت ایمیلر:

  1. لیست های سایت کاملا ایرانی می باشد.
  2. ایمیل ها فعال و جدید می باشند.
  3. ایمیل ها سایت نسبت به موضوع فعالیت کاملا تفکیک شده اند.
  4. لیست ایمیل ها بدون تکراری و زائد هستند.
  5. تمام آرشیو ولید شده و کاملا تست شده با بازدهی بالا

نحوه جمع آوری ایمیل های سایت ایمیلر

گروه ایمیلر با داشتن چند فروشگاه اینترنتی و فعالیت در سیستم همکاری در فروش و داشتن چندین گروه یاهو و گوگل و ارتباط با اطلاعات مشاغل مجازی و نیازمندی ها اقدام به جمع آوری ایمیل ها و تهیه بانک ایمیل از این منابع می کند. بانک ایمیل سایت از ایمیل های جدید بدست آمده از منابع فوق تهیه و در سایت قرار داده شده است. این یک فرصت استثنایی برای استفاده از موقعیت ها برای افزایش فروش تا 5 برابر و بالا بردن چشم گیر ترافیک و رتبه سایت و فروشگاه خود در اینترنت می باشد.با استفاده از سایتهای ارائه دهنده ایمیل تبلیغاتی مانند میل چیمپ و تهیه بانک ایمیل خوب یک تبلیغ کننده حرفه ای برای سایت و فروشگاه خود باشید.

  • لیست ایمیل های مهم سایت

لیست ایمیل خریداران را برای اولین بار در اینترنت سایت ایمیلر ارائه داد که مورد رضایت تبلیغ چی ها واقع شد و بنا به نیاز تبلیغ کنندگان و کسانی که ایمیل تبلیغاتی ارسال می کنند بزودی لیت ایمیل خریداران با تعداد ایمیل بالاتر ارائه می کنیم

لیست ایمیل خریداران

لیست ایمیل جیمیل مورد توجه افراد بسیاری می باشد بنا به راحتی ارسال ایمیل به ایمیل کاربران جیمیل این لیست ها بسیار مفید و موثر می باشند

لیست ایمیل جیمیل

لیست مشاغل تفکیک شده بر اساس رشته فعالیت آنها ، بسته فوق العاده برای افرادی که دنبال تبلیغات به افراد و مشاغل خاصی می باشند

لیست ایمیل مشاغل

لیست ایمیل به تفکیک شهرها نیز بسته بسیار مفید برای کسانی که در خدمات خودشان محدودیت دارند و یا می خواهند به یک شهر و استان خاصی ایمیل تبلیغاتی ارسال کنند. بزودی لیست تمامی استان ها ارائه می شود

لیست ایمیل به تفکیک شهرها

لیست ایمیل دانشجویان که بسته مفید برای کسانی که قصد تبلیغات به دانشجویان را دارند

لیست ایمیل دانشجویان

بزودی لیست های متعدد ایمیلی به بسته های سایت اضافه می شود .