بروزرسانی بانک ایمیل سایت

اولین بروزرسانی آرشیو ایمیل سایت در آذر ماه سال 92 اصلاح در لیست های ایمیل سایت
Starts: 11/22/2013 03:49 pm
Ends: 10/22/2014
Duration: 14 hours: and 17 minutes
IR

بروزرسانی بانک ایمیل سایت ایمیلر در تاریخ 92/09/01 انجام شد. در این بروزرسانی ، بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی که شامل بیش از 70 هزار ایمیل کاملا فعال و جدید از کاربران سایت های اجتماعی مانند: فیس بوک و… تهیه و به آرشیو اضافه شده است. بروزرسانی بانک ایمیل سایت در تاریخ یکم ، آذر ماه سال 1392 انجام شد که بهمراه بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی که شامل 70 هزار ایمیل می باشد. در بروزرسانی بسته های دیگر بانک ایمیل سایت ، حدود 5 هزار ایمیل به بسته ها و موضوعات دیگر اضافه شد. بروزرسانی بانک ایمیل سایت به طور میانگین هر 10 روز انجام می شود . بروزرسانی بانک ایمیل سایت در آرشیو سربرگ بانک ایمیل برای خرید بانک ایمیل کامل و اصلی سایت قابل مشاهده است.

بروزرسانی بانک ایمیل سایت

بروزرسانی بانک ایمیل سایت

  • بروزرسانی بانک ایمیل سایت

بروزرسانی بانک ایمیل سایت ایمیلر در تاریخ 92/09/01 انجام شد. در این بروزرسانی ، بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی که شامل بیش از 70 هزار ایمیل کاملا فعال و جدید از کاربران سایت های اجتماعی مانند: فیس بوک و… تهیه و به آرشیو اضافه شده است. بروزرسانی بانک ایمیل در تاریخ یکم ، آذر ماه سال 1392 انجام شد که بهمراه بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی که شامل 70 هزار ایمیل می باشد. در بروزرسانی بسته های دیگر بانک ایمیل سایت حدود 5 هزار ایمیل به بسته ها و موضوعات دیگر اضافه شد. در بروزرسانی های بانک ایمیل سایت ایمیلر آخرین تغییرات بانک ایمیل سایت اعلام میشود تا کاربران از آخرین بروزرسانی های سایت و بانک ایمیل با خبر شوند. بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی آخرین بسته بانک ایمیل می باشد که به آرشیو بانک ایمیل اضافه شده که این آرشیو شامل 70 هزار ایمیل فعال ، جدید و بدون تکرار از کاربران سایت های اجتماعی مانند : فیس بوک ، تیوتر و سایت های اجتماعی ایرانی مانند : فیس نما تهیه و آماده شده که یکی از بسته های ویژه سایت می باشد ، بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی با قیمت 10 هزار تومان در سایت قرار داده شده که شما می توانید با خرید بانک ایمیل اصلی سایت با قیمت 15 هزار تومان بسته ایمیلی بالغ بر 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی که شامل بیش از 20 دسته بندی تفکیک شده را تهیه بفرمائید. از قسمت سربرگ گزینه بانک ایمیل را انتخاب کنید و فول آرشیو بانک ایمیل را تهیه فرمائید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code