بروزرسانی بانک ایمیل 2

بروزرسانی بانک ایمیل شماره 2 شامل بروز رسانی در تاریخ 1392/10/06 می باشد.
Starts: 01/11/2014 03:13 pm
Ends: 01/10/2015
Duration: 16 hours: and 18 minutes
IR

بروزرسانی بانک ایمیل 2 شامل بانک ایمیل دانشجویان فعال ایرانی می باشد که شامل 10 هزار ایمیل دانشجویان رشته های مختلف که برای تبلیغات هدفمند تهیه شده اند. بروزرسانی بانک ایمیل 2 در تاریخ 1392/11/06 انجام شد و بانک ایمیل دانشجویان ایرانی و 1 هزار ایمیل خریداران اینترنتی به آرشیو ایمیل سایت اضافه شد . بانک ایمیل خریداران ایرانی شامل خریداران آنلاین می باشد که برای ارسال تبلیغات و محصولات برای فروش اینترنتی مناسب می باشد.

بروزرسانی بانک ایمیل 2

بروزرسانی بانک ایمیل 2

  • بروزرسانی بانک ایمیل 2

آپدیت شامل بانک ایمیل دانشجویان فعال ایرانی می باشد که شامل 10 هزار ایمیل دانشجویان رشته های مختلف که برای تبلیغات هدفمند تهیه شده اند. بروزرسانی در تاریخ 1392/11/06 انجام شد و بانک ایمیل دانشجویان ایرانی و 1 هزار ایمیل خریداران اینترنتی به آرشیو ایمیل سایت اضافه شد . بانک ایمیل خریداران ایرانی شامل خریداران آنلاین می باشد که برای ارسال تبلیغات و محصولات برای فروش اینترنتی مناسب می باشد.

  • بروزرسانی بانک ایمیل 2

بسته دانشجویان هم اکنون به آرشیو 2 میلیونی سایت اضافه شده و هم اکنون شما با خرید بانک ایمیل اصلی و فول آرشیو سایت ، تمام بروزرسانی سایت تا تاریخ 92/11/06 انجام شده را نیز تهیه کرده اید. بانک ایمیل سایت کاملا فعال و جدید می باشد که این آرشیو قبلا توسط افراد مجرب در ضمینه ایمیل مارکتینگ تست شده و بازدهی قابل توجهی نسبت به بانک ایمیل دیگر سایت ها در اینترنت دارد .

بانک ایمیل سایت شامل 2 میلیون ایمیل فعال ، تست شده و کاملا تفکیک بندی شده نسبت به موضوعات کاری و اقشار ایرانی که شامل تمام بسته همه بسته های ایمیلی تا به امروز سایت می باشد. و توسط گروه تبلیغاتی ایمیلر تست شده و بازدهی بسیار عالی داشته . شما می توانید با استفاده از بانک ایمیل سایت ، تبلیغات ایمیلی خود را انجام دهید و تاثیر استثنایی و جوابدهی تبلیغات و ارسال ایمیل تبلیغاتی به ایمیل ها را تجربه کنید. برای مشاهده توضیحات بیشتر و خرید بانک ایمیل اصلی سایت به سربرگ بانک ایمیل مراجعه کنید. برای مشاوره تلفنی و ارائه پرسش های خود درباره بانک ایمیل سایت با ما تماس بگیرید: 09351703008

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code