بروزرسانی شماره 2 بانک ایمیل

بروزرسانی بانک ایمیل سایت
IR

بروزرسانی شماره 2 بانک ایمیل سایت در تاریخ 92/10/06 انجام شد. بروزرسانی شماره 2 با اضافه شدن بانک ایمیل آذر 92 بسته 30 هزار ایمیلی انجام شد و 30 هزار ایمیل جدید آذر ماه در سایت بروزرسانی شد. بروزرسانی شماره 2 بانک ایمیل بهمراه بررسی و بروزرسانی دسته بانک ایمیل مشاغل و اضافه شدن 2 هزار ایمیل از مشاغل فعال ایرانی در موضوعات مختلف همراه بود . و حدود 2 هزار ایمیل مشاغل ایرانی کاملا فعال با تفکیک موضوع فعالیت به بانک ایمیل مشاغل سایت اضافه شد. بروزرسانی شماره 1 ” بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو ”  بود که در تاریخ 92/10/03 به آرشیو سایت اضافه شد. شما می توانید از هم اکنون با خرید بانک ایمیل اصلی سایت ، بانک ایمیل آذر ماه 92 را هم دریافت کنید.

بروزرسانی شماره 2 بانک ایمیل

بروزرسانی شماره 2 بانک ایمیل

  • بروزرسانی شماره 2 بانک ایمیل

 

  • بروزرسانی شماره 2 بانک ایمیل

بروزرسانی شماره 2 بانک ایمیل سایت در تاریخ 92/10/06 انجام شد. بروزرسانی شماره 2 (   تعداد بروزرسانی بانک ایمیل در آذر ماه ) بانک ایمیل با اضافه شدن بانک ایمیل آذر ماه 92 انجام شد و 30 هزار ایمیل جدید آذر ماه در سایت بروزرسانی شد. بروزرسانی شماره 2 بانک ایمیل بهمراه بررسی و بروزرسانی دسته بانک ایمیل مشاغل و اضافه شدن 2 هزار ایمیل از مشاغل فعال ایرانی در موضوعات مختلف همراه بود . و حدود 2 هزار ایمیل مشاغل ایرانی کاملا فعال با تفکیک موضوع فعالیت به بانک ایمیل مشاغل سایت اضافه شد. بروزرسانی شماره 1 ” بانک ایمیل عضوهای گروههای یاهو ”  بود که در تاریخ 92/10/03 به آرشیو سایت اضافه شد. شما می توانید از هم اکنون با خرید بانک ایمیل اصلی سایت ، بانک ایمیل آذر ماه 92 را هم دریافت کنید.

  • بانک ایمیل سایت ایمیلر

بانک ایمیل سایت شامل 2 میلیون ایمیل فعال ، تست شده و کاملا تفکیک بندی شده نسبت به موضوعات کاری و اقشار ایرانی که شامل تمام بسته همه بسته های ایمیلی تا به امروز سایت می باشد. و توسط گروه تبلیغاتی ایمیلر تست شده و بازدهی بسیار عالی داشته . شما می توانید با استفاده از بانک ایمیل سایت ، تبلیغات ایمیلی خود را انجام دهید و تاثیر استثنایی و جوابدهی تبلیغات و ارسال ایمیل تبلیغاتی به ایمیل ها را تجربه کنید.

برای مشاوره تلفنی و ارائه پرسش های خود درباره بانک ایمیل سایت با ما تماس بگیرید: 09351703008

برای خرید آرشیو اصلی بانک ایمیل سایت با قیمت بسیار ویژه کلیک کنید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code